Продається чудовий 2-поверховий цегляний будинок 362 м2 в одній з найзручніших локацій в Кіївський области с. Підгірці, вул. Озерна, 9-А за 10 км від Києва по Новообухівській трасі у пішому доступі до Блакитного озера, відомого своїми пляжами та найчистішою блакитною водою, в елітному закритому котеджному містечку «Mon chalet». У КМ «Mon chalet» всього 14 будинків, охорона і своє озеро з шикарною риболовлею!
Будинок введено в експлуатацію 2009 року, розташований в екологічно чистому місці на облагородженій приватизованій ділянці 10 соток під будівництво будинку з автополивом і гарними ялинами, туями, ялівцем, березами, фруктовими деревами і чудовими трояндами!
У будинку 6 кімнат і 3 санвузли, гардероби і великий гараж, тераса і госпприміщення з газовим і електричним котлами.
Продається з усіма меблями і якісною побутовою технікою - заїжджай і живи! Підлоги з підігрівом.
На 1 поверсі висота стель Н=4м: крита тераса перед входом, передпокій, гардероб, зала 57 м2, кухня 28 м2, гостьова кімната, санвузол, веранда, гараж 40 м2, госпприміщення з котлами та фільтрами для очищення води (своя свердловина 42м).
На 2 поверсі 4 кімнати: хазяйська спальня зі своїм санвузлом, дитяча, спальня, кабінет, санвузол загальний і гардероб. У кожному приміщенні - кондиціонер (всього 7 кондиціонерів)
ВСІ вікна захищені металевими ролетами!
Електрика 18 кВт, 3 фази, 3 стабілізатори. Безперебійність електроживлення забезпечується економічним англійським дизельним генератором потужністю 13,5 кВт.
Поруч знаходиться спортивний комплекс ""Olympic Village" де ви матимете чудову можливість проводити час та займатися спортом усією родиною." Всього в 500 метрах шосе, з зупинками маршрутного та приміського транспорту та приблизно в кілометрі знаходиться залізнична станція, де курсують електрички. Неподалік є продуктовий магазин, поліклініка та ветиринарний заклад, а також дитячий садочок та школа. В декількох хвилинах їзди знаходиться "Аутлет-містечко ТРЦ «Мануфактура» де можна цікаво та корисно проводити свій час всією родиною, займаючись шопінгом, відвідуючи кінотеатр та безліч кафе, чи просто гуляючи архітектурною забудовою, виконаною в стилістиці північно-європейських старовинних міст.
Не пропустіть можливість стати володарем цього чудового будинку і повноцінно отримувати задоволення від комфортного заміського життя поруч зі столицею!
У будінку пропісані осіб немає.
Усі документи повністю готові до продажу.
За додатковою інформацією звертайтесь за т. 097 661 57 44