Здам розкішну 3-кімнатну квартиру в новобудові в самому центрі Дніпра! Миронова 9а, ЖК Дельмар (ЖК Delmar)!
* 17-й поверх із 22 — розкішний вид на місто
* загальна площа 250 м²
Здам велику сучасну квартиру в ЖК Дельмар (ЖК Миронова) на вул. Європейській, 9а, центр, Мост-сіті, з розкішним панорамним видом на річку та місто!
Спланована у 3 окремі великі спальні, простору кухню-їдальню-вітальню, 3 санвузли, 2 гардеробні, господарську кімнату, 3 тераси.
Панорамне скління.
Майстер-спальня з відкритою джакузі, власним санвузлом із тропічним душем та сауною, а також великою гардеробною кімнатою.
Дві дитячі кімнати, кожна зі своїм санвузлом.
Простора кухня-їдальня-вітальня площею 66 м², укомплектована двома великими вбудованими холодильниками, холодильником для вина, посудомийною машиною, індукційною варильною поверхнею та духовою шафою з функцією мікрохвильовки.
Окреме приміщення для прання.
Для кожного санвузла та кухні встановлено бойлери на 50, 100, 150 та 200 літрів.
Квартира дуже тепла — по всьому периметру встановлено водяну теплу підлогу. Опалення здійснюється тепловим насосом Daikin.
Лічильник день/ніч.
Безшумні ліфти OTIS.
Закритий двір, що охороняється.
Також бонусом пропонується паркомісце у підземному паркінгу.
Престижна локація та мегарозвинена інфраструктура — усе поруч!
У разі вимкнення електрики на комплекс встановлено генератор, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів та подачу води, а також освітлення місць загального користування.
100 000 грн
Квартира доступна для оренди з 15 червня.
Бронювати можна вже зараз.
Спеціаліст із нерухомості Лілія Федоткіна
АН Home Dev
вул. Ливарна, 4