Квартира має планування студії. Є велика кімната, кухня, сумісний санвузол, лоджія та коридор. Весь інтерєр дає простір для безмежної фантазії та творчості. Останні ремонти закінчилися в минулому році.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою, включаючи холодильник, варильну панель, духову шафу, пральну машину, телевізор, Wi-Fi, кабельне та цифрове телебачення, швидкісний інтернет. У квартирі є кондиціонер, балкон, лоджія, підігрів підлоги, меблі на кухні, панорамні вікна та душова кабіна.
Квартира здається від господаря без комісій. Це перша здача, тому всі необхідні для проживання речі, починаючи від посуду і закінчуючи постільною білизною, абсолютно нові. Якщо вам чогось не вистачає в квартирі, можна обговорити та доукомплектувати її.
Будинок повністю заселений. У дворі є закрита, охороняєма, безкоштовна парковка на 70 паркомісць, яка повністю проглядається з вікон квартири. З боку пр. Кірова є ще 30 додаткових безкоштовних місць. Також при бажанні можна орендувати місце в підземному паркінгу або ставити машину на платній парковці в сусідньому дворі, розрахованій на 50 автомобілів. У будинку встановлено відеоспостереження, є безконтактний доступ, три ліфти та низькі комунальні тарифи. На поверсі є шведська стінка з турником з неповторним видом на річку Дніпро.
Квартира розташована в самому центрі міста. Поблизу знаходяться Парк ракет та Парк Глоби, які разом представляють найбільший і технологічний парк у всьому місті. Через дорогу розташований магазин АТБ, а за 100 метрів - супермаркет Varus. Поблизу також є багато кафе. Для любителів спорту в 100 метрах розташовані спортзал і фітнес-клуб. Остановка трамваїв, тролейбусів, автобусів і маршруток знаходиться з протилежного боку будинку.
Квартира має панорамний вид на західну зелену частину міста та річку Дніпро. Вікна виходять у абсолютно тихий двір. До 20 поверху рідко доходять поодинокі звуки.