Хата в повному житловому стані. У ній є дві спальні, кухня, кладовка, коридор та прибудова літньої кухні. Опалення здійснюється плитою з лежанкою на дровах і газовим опаленням. Є криниця у дворі. У хаті є всі необхідні для життя речі. У дворі є добротний сарай. Магазини та зупинка розташовані на відстані 800 метрів. Село дуже гарне, з асфальтованими дорогами. Поблизу хати є садочок з різними деревами площею 15 соток. Нижче садочка розташована ділянка 40 соток. У кінці ділянки ростуть могутні дерева і протікає річка. Є всі необхідні документи.

власник
Будинок 40 м2  с. Антонов

Одноповерховий будинок з великою вітальнею з панорамними вікнами з виходом на терасу, кухнею-студією, 2 спальнями та 1 санвузлом. Побудований з керамоблоку, комбінований фасад - штукатурка з мармуровою крихтою (утеплений). Всі комунікації заведені в будинок. Будинок розташований в котеджному містечку. Площа земельної ділянки становить 2.75 соток.

Вітаю. Забудовник! Продам якісний будинок, будинок_дупекс.

Таунхауси мають зручне планування з власним двориком площею 1,5 або 2,5 сотки. В квартирі є 2 і більше санвузлів. Ремонт після будівельників. Таунхауси газифіковані, з індивідуальним газовим опаленням. У містечку є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів. Продаж газифікованих таунхаусів. ЖК Петропавлівський має упорядковану територію з новими асфальтованими дорогами. На території містечка є дитячий та спортивний майданчики. Таунхауси мають залізобетонні перекриття та монолітні сходи. На території передбачено паркування на 2 автомобілі. ЖК розташований за 7 км від Києва (5 хвилин їзди), 15 хвилин від метро Бориспільська. Поблизу є зупинка громадського транспорту. Таунхауси мають житлову площу 75 кв.м. У містечку є басейн. Гарні сусіди.

Продаж Таунхаус від Забудовника Петропавлівське лівий берег

Популярні запити

Шукай будинок по локації