Таунхаус з цегли, утеплений мінеральною ватою. На першому поверсі розташовані кухня-вітальня площею 26 кв.м. та гостьовий санвузол. На другому поверсі знаходяться дві спальні кімнати та санвузол. З другого поверху ведуть сходи на мансардний поверх площею 18 кв.м. з мансардними вікнами. У будинку зроблена гіпсова штукатурка стін та розведена електрика. Встановлено газовий двоконтурний котел. Будинок підключений до центральних комунікацій: газу, світла, центральної каналізації та води. Прямий продаж від забудовника. Можливий продаж по постанові та іпотеку. Таунхаус розташований на ділянці площею 1 сотку. Територія закрита та огороджена. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Є швидкісний інтернет.

Забудовник!!! Продам Таунхаус_Будинок с.Петропавлівська Борщагівка.

Дуплекс побудований з керамоблока, утеплений пінопластом. Дах покритий металочерепицею. Санвузлів два і більше. Після завершення будівництва буде зроблено паркан та укладено бруківку навколо дуплексу. Є підсобні приміщення. Є газ, світло, своя свердловина та септик з переливом. Система опалення індивідуальна газова. Можлива розстрочка на невеликий термін. Продаж від представника забудовника без комісії. Будівництво дуплексів на стадії завершення. Асфальтована дорога, зручна розвязка. Магазини, зупинка транспорту, садок і школа в пішій доступності. Ділянка 2,5 сотки. Є паркомісце перед дуплексом та у дворі. Є сад, город та тераса.

Продаж Дуплекса | Без % | від Представника Забудовника

Дуплекс побудований з керамоблоку та утеплений пінопластом. Ремонт після будівельників. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та електрикою 10 кВт. Є скважина, септик з переливом та вивіз відходів. Розглядається продаж у розстрочку від забудовника. ЖК оснащений автоматичними воротами з мотором. Квартира розташована на асфальтованій дорозі. Є сад, город, тераса, огорожа.

Продажа Дуплекса / Без % / Петр. Борщаговка / Остался 1 Дуплекс
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Функціональне планування. На 1 поверсі розташовані вхідна група, простора кухня з вітальнею, гостьова кімната та санвузол. На 2 поверсі знаходяться 3 кімнати та санвузол. Перекриття та сходи монолітні. Виконано авторський проект ремонту з декоративною штукатуркою Caparol на стінах. Двері прихованого монтажу. Плінтуса, вимикачі та розетки в кімнатах, світильники, підвіконня та сходовий марш шпоновані деревом. Підключені газ, електрика, свердловина та септик. Опалення індивідуальне газове. На 1 поверсі встановлена тепла підлога з плиткою, на 2 поверсі - радіатори в кімнатах та ламінат, тепла підлога в санвузлі. Квартира повністю мебльована. Є кухня з вбудованою технікою (холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова і духова піч, газова плита), обідній стіл зі стільцями, сучасний диван у вітальні з телевізором (65 діагональ) та тумба під ТВ, двоспальне комфортне ліжко в основній спальні з приліжковими тумбами, шафа в передпокої. В кожній кімнаті є штори та тюль. Передбачено розстрочку під 0%%. Без комісії та посередників. Можливе придбання за програмою "єОселя". Новий дуплекс в чудовому місці. Комплектація включає двері прихованого монтажу, декоративну штукатурку Caparol, плінтуса, вимикачі та розетки в кімнатах, світильники, підвіконня та сходовий марш шпоноване дерево. В санвузлах встановлені інсталяції з унітазом, тумба та дзеркало з підсвіткою. На 1 поверсі є душ з змішувачем прихованого монтажу з тропічним душем, на 2 поверсі - ванна змішувач з тропічним душем прихованого монтажу. У пішій доступності знаходяться Атб, Rozetka, аптека та інші необхідні інфраструктурні обєкти. Будується нова школа, дитячий садок знаходиться за 200 м. Швидкий виїзд до Києва (3 км). Є асфальтована дорога. Є огороджена ділянка.

ВЛАСНИК, з меблями, 500 м ‼️ГАЗ‼️дуплекс 125 м2 Софіївська борщаг
Дізнавайся першим про нові квартири

Дуплекс знаходиться на етапі фундаменту. Готовність серпень/вересень 2025 року. Є авторський проект. Підключені газ та електрика (10 кВт). Є свердловина та септик на 9 куб.м. Ціна вказана без ремонту. Є розстрочка на рік без здорожчання. Без комісії. Будинок з повним супроводом від перегляду до нотаріальної угоди та отримання повного пакету документів. 500 метрів до державного ліцею та державного садка. 1 км до Фори, Празького парку, зупинки, поштоматів, аптек, ресторанів, кавярень, магазину "Розетки" та будівельних матеріалів. Є 2 санвузли та підсобні приміщення. Встановлені душова кабіна та ванна. Територія огороджена. Система опалення індивідуальна газова.

Дуплекс біля ЖК Празький, ліцею №1 і держ садочку на ППБорщагівці/газ

Сучасний дуплекс з просторим плануванням. На першому поверсі розташовані гардеробна, кімната/спальня/кабінет, санвузол, технічна зона та кухня-студія з виходом на терасу. На другому поверсі знаходяться 2 дитячі кімнати з балконами, санвузол та простора спальня з власною гардеробною та виходом на балкон. Ремонт після будівельників. Будинок повністю підключений до комунікацій. Є газ, електрика (13 кВт), свердловина та септик. Опалення індивідуальне газове. Продаж без комісії. Є можливість придбати під єОселю, єВідновлення, сертифікат або в кредит. Дуплекси побудовані з керамоблоку з ж/б перекриттями. Мають сучасний утеплений фасад. Дуплекси розташовані на затишній тупиковій вулиці в найзручнішому районі Петропавлівської Борщагівки, всього за 1,5 км від Києва. У пішій доступності ліцей, озеро "Нивка" та всі необхідні обєкти інфраструктури. В 400 метрах знаходяться супермаркети АТБ та Фора, Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа, амбулаторія сімейної медицини, Епіцентр, ресторани, кафе та Нова пошта. Зручний виїзд до Києва, до метро Академмістечко чи Житомирська 10 хвилин на маршрутці. Є можливість швидкого інтернету. Територія дуплексів огороджена, є автоматичні ворота, сад та город.

Якісний дуплекс біля Києва – газ, ліцей, озеро, все поруч!

Популярні запити

Шукай будинок по локації