Видовий Дуплекс зі своїм виходом до озера, в КМ "Montana Village" у Козині. Про будинок: Будинок 200 м2, з новим ремонтом 2022 року, має гараж (авто ворота) відеоспостереження, безперебійне живлення і свою особисту територію в 1,2 сот. і огороджений живоплотом-самшиту, вихід на власне озеро, та відпочинок у закритій території біля свого басейну. Планування будинку: - на першому поверсі планування кухня - студіо (кухня/обідня зона), санвузол, гараж - на другому поверсі - простора вітальня з диваном, телевізором, санвузол та спальня з 2 гардеробними (з видом на озеро) та великим балконом. - на третьому поверсі - 2 спальні, (одна з видом на озеро), та дві гардеробні Ремонт виконаний з якісних материалів і обладнаній побутовою техникою відомих світових виробників Всього 3 спальні, вітальня, 3 санвузла, кухня-студіо. Комунікації: - газове індивідуальне опалення (встановлено 2 котла); - додатково встановлено електро котел; - централізована каналізація; - централізована вода; - автополив; - безперебійне енергопостачання на 3 кВт. На території: Стильна трьох-поверхова забудова, простора закрита територія з власним басейном та виходом на озеро (рибалка) майданчиком для дітей, спортивним майданчиком і зонами барбекю Ландшафтний дизайн. Власне БОМБОСХОВИЩЕ на 10 осіб, броньована плівка на вікнах. КМ "Montana Village" це комфорт, безпека, Власна цілодобова охорона, відеоспостереження, сосновий ліс, озера, пляжі, річка Козинка, Дніпро. Елітний масив повністю забудован, на території елітна забудова, дуже приватно, а саме важливо це привітні сусіди поряд! Поряд з котеджних містечком знаходяться: Queen Сountry Club з басейном та преміум фитнес центром, Супермаркети Фора, Favore, заправка, ресторани Harvest, Queen Cantry, Franco, Тандир Школи і дитачі садочки (державні і приватні) Автомийки, автосервіси, піцерії, кафе та всі послуги для життя Самий безпечний и екологічний район під Києвом. Перегляди в зручний для вас час! Поряд з котеджних містечком знаходяться: Queen Сountry Club з басейном та преміум фитнес центром, Супермаркети Фора, Favore, заправка, ресторани Harvest, Queen Cantry, Franco, Тандир Школи і дитачі садочки (державні і приватні) Автомийки, автосервіси, піцерії, кафе та всі послуги для життя Самий безпечний и екологічний район під Києвом. Планування будинку: - на першому поверсі планування кухня - студіо (кухня/обідня зона), санвузол, гараж - на другому поверсі - простора вітальня з диваном, телевізором, санвузол та спальня з 2 гардеробними (з видом на озеро) та великим балконом. - на третьому поверсі - 2 спальні, (одна з видом на озеро), та дві гардеробні Всього 3 спальні, вітальня, 3 санвузла, кухня-студіо. На території: Стильна трьох-поверхова забудова, простора закрита територія з власним басейном та виходом на озеро (рибалка) майданчиком для дітей, спортивним майданчиком і зонами барбекю Ландшафтний дизайн. Власне БОМБОСХОВИЩЕ на 10 осіб, броньована плівка на вікнах.

Нова вул., 54-А

Продаємо елітний сімейний будинок, у лісовій частині Хотова, Обухівскьий район. Продаж у повній комплектації, з меблями та технікою. Ремонт 2023 року. Надзвичайно зручна локація: будинок розташований між двома основними трасами - Новобухівською та Одеською. Лісова частина Хотова, тиха й зелена місцевість. Усього: • 15 хвилин до Лісників, Ходосівки, ТРЦ «Мануфактура» • 10 хвилин до ТРЦ «Магелан» та ТРЦ «Республіка» На відстані 1-2 хв автомобілем: декілька відділень нової пошти, розетка, продуктові магазини, аптеки, приватні школи і дитячі садки 1) Простора ділянка 17,4 сотки, повністю закрита від сусідських очей. На території виконано ландшафтний дизайн, висаджено декоративні рослини, багаторічні ялинки, високі туї, молоді сосни. Функціональне освітлення ділянки, кероване телефоном. Лаунж зона з багаття. Парковка на 3/4 авто + гостьова парковка біля будинку. 2) ОСНОВНИЙ БУДИНОК площею 288,6м2. Планування: Перший поверх: вхідна група з гостьовим санвузлом, простора кухня, їдальня з обіднім столом та відпочинковою зоною, камінний зал з виходом на терасу, пральня. Висота стелі 3м. Другий поверх: Три спальні з виходом на балкон. Майстер спальня зі своїм санвузлом та великої вбиральні. Дві повноцінні спальні кожна зі своїм санвузлом. Висота стелі 3,2м. 3) ГОСТЕВИЙ БУДИНОК площею 108,5 м2. Планування: Кухня-студія, спальня, санвузол з душовою кабіною. Окремий блок для обслуговуючого персоналу + котельня та вуличний санвузол. 4) Відкрита тераса з обіднім столом і зоною BBQ + закрита тераса, що обігрівається, площею 44,2 м2. 5) Опалюваний, критий басейн 13х6, з підігрівом та протитечією. 6) Господарський блок. 7) КОМУНІКАЦІЇ: Вода: Свердловина 65 метрів + помякшуючий фільтр на воду. Каналізація: септик. Опалення: В основному будинку встановлено два газові котли (один резервний) + твердопаливний котел. У гостьовому будинку встановлено газовий та електричний казани. На випадок відключення світла запас резервних генераторів: Дизельний трифазний Hyundai на 11 кВт; Бензиновий однофазний, інверторний (тихий) на 5 кВт; Бензиновий однофазний на 3,3 квт. Інвертор 5 кВт, акумулятори 15 кВт (12-15 годин без світла взимку, до 24 годин влітку) 8) БЕЗПЕКА: Будинок розташований на тихій, тупиковій вулиці, що охороняється. Для комфорту мешканців встановлений шлагбаум. 9) ІНФРАСТРУКТУРА: 4,5 км хорошої дороги до Києва. До гіпермаркету "Мегамаркет" 5 хвилин на авто, Епіцентр FOOD, ТЦ Respublika 15 хв. на авто. У пішій доступності продуктові магазини «Фора» та «Лоток», відділення нової пошти. До Хрещатика 30 хвилин на авто. Вартість будинку 850,000 $. Без комісії для Покупця! Можливі перегляди. Деталі за телефоном!

можливий продаж по єОселя
генератор
Соборності вул.

✨ Ваш ідеальний будинок у Хотові вже чекає на вас! ✨ Просторий двоповерховий будинок площею 140 м² на ділянці 5,5 соток – чудовий вибір для комфортного життя всієї родини. 🏡 Переваги будинку: Сучасне будівництво з керамоблоку – тепло та надійність на довгі роки Дах із преміального матеріалу «фальц» – стильний вигляд та довговічність Власна скважина з водою, 17 кВт електроенергії, септик Встановлений паркан та огорожа – ви одразу можете облаштовувати двір під себе 📍 Вигідна локація: Лише 15 хвилин до Одеської площі та метро Теремки/Іподром Поруч парк Феофанія, ВДНГ, ліси та озера – ідеальне місце для прогулянок і відпочинку У пішій доступності – супермаркети (Фора, Новус, Лоток, Мегамаркет), Нова пошта, кафе, салони краси, аптеки ✅ Документи готові до угоди! Будинок у сучасному котеджному містечку серед нових сусідів – чудова інвестиція у ваше комфортне майбутнє. 📞 Дзвоніть прямо зараз, щоб домовитися про перегляд!

Молодіжна вул.
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається Елітний Будинок. Мебльований та обладнаний повністю готовий до заселення. Будинок знаходиться Васильківський район, с. Іванковичі. Будинок збудований у 2010 році для себе за індивідуальним проектом. Загальна площа будинку – 430 м.кв. Глибина закладення фундаменту - 150 см. Стіни виконані з використанням цегли технологія гамбургер товщина стін 50см, дах металочерепиця, Встановлені сонячні батареї що дозволяє незалежно від електрики, також є генератор, Зовнішня обробка - декоративна штукатурка. Вікна деревяні Встановлено сигналізацію в будинку. Домофон. Міська каналізація Будинок 3 поверхи. 1 пов, зона відпочинку сауна, домашній кінозал. тренажерний зал, з/в.прання, котельня. 2 поверх. кухня- вітальня, 1 спаленя гостьова та кабінет. с/у та вихід з вітальні на терасу. 3поверх 3 спальні, в кожній свій с/в, в господарській спальня велика гардиробна кімната. Дизайнерський ремонт Іспанська плитка та сантехніка, італійські світильники. Всі меблі зроблені за індивідуальним замовленням. Кондиціювання. Водний підігрів підлоги. Побутова техніка Miele: холодильник, варильна поверхня, посудомийна машина, кавоварка, духовка. Кухня виготовлена за індивідуальним замовленням фасади та стільниця зі скла Обідній стіл та стільці італійського виробника. Загальна площа ділянки 10 соток. Територія повністю облагороджена та озеленена. Басейн 2/4 м. з підігрівом води. Тераса з мангалом.395000 у.о

генератор
Садовая

Продаж 2 поверхового будинку в Обухові, місто обласного значення з розвиненою інфраструктурою, розташоване у долині річки Кобринка, можна побачити археологічний музей, Трипільський парк, Затоплену церкву, Музей козацтва, Глиняний карєр, Музей-садибу Малишка, монастир тощо. Будинок з газоблоку, тепліший та легший за цеглу завдяки пористій структурі, що дозволяє робити стіни тоншими та знижує навантаження на фундамент, зберігаючи тепло і комфорт. 2 поверхи, загальна площа 245,9 кв.м, на першому поверсі розкішна вітальня з діючим каміном 33,5 кв.м, хол 9,9 кв.м, окрема кімната 10,3 кв.м, вбудована кухня 13,1 кв. санвузол. На другому поверсі 3-великі окремі спальні (28,3+27+ 16,6) з панорамними вікнами. Тепла підлога, якісні двері в кімнатах, дизайнерське освітлення, єдиний авторський стиль ремонту. Гараж на 2 великі машини, котельня, генератор, є своя криниця, кімната для укриття 10 кв.м, оновлений підвал для консерваціі, своя огорожа будинку з воротами та фірткою. Прибудинкова територія 10 соток з фруктовими деревами (персики, черешні), є Альтанка, зона барбекю, невеличкий город, викладена тротуарна плитка. Чудові сусіди, поруч ліс, неподалік озера. Для тих хто цінує затишок і комфорт проживаючи в будинку на природі.

генератор
Лукавиця вул.

Сучасний одноповерховий будинок 120 м² з терасою в Іванковичах (9 соток) Основна інформація: • Локація: с. Іванковичі. • Площа будинку: 120 м² (за техпаспортом) + велика тераса 40 м². • Ділянка: 9 соток. • Стан: «Під чистове оздоблення» (White Box) — стіни поштукатурені, стяжка залита. Планування: Продумане та функціональне планування для сімї: • Простора кухня-вітальня (35 м²) з виходом на криту терасу. • Майстер-спальня (Master Bedroom) з власним санвузлом та окремим виходом на терасу. • Дві дитячі кімнати (13 м² та 14 м²). • Загальний санвузол (6 м²). • Гардеробна кімната при вході. • Технічне приміщення (котельня/пральня) з місцем під пральну, сушильну машини та систему опалення. • Тамбур для верхнього одягу. Технічні характеристики та матеріали (Якісне будівництво!): Будинок будувався з дотриманням усіх норм, дуже теплий та енергоефективний. • Фундамент: «Теплий» монолітний фундамент. Глибина 90 см, утеплена опалубка (пінопласт) з обох сторін. Плита 15 см армована (арматура 10-ка, вічко 150х150), знизу утеплена пінопластом. • Стіни: Газоблок 300 мм + зовнішнє утеплення пінопластом 100 мм. • Дах: Італійська металочерепиця (товщина 0.55 мм, високий вміст цинку). • Утеплення стелі: Деревяне перекриття, утеплене базальтовою ватою 250 мм (тепло- та звукоізоляція). • Підлога: Чистова стяжка з розведеною системою «тепла підлога» по всьому будинку. Комунікації: • Електрика: Заведено 15 кВт. • Вода: Заведена в будинок. • Каналізація: Септик. Додатково: • Велика тераса (40 м²), викладена плиткою. • У вітальні та спальнях передбачені всі необхідні виводи. • Будинок готовий до фінішного ремонту.

можливий продаж по єОселя
Яблунева, 3

Елегантний будинок серед лісу з меблями та дизайнерським ремонтом, розташований в КМ Нова Ходосівка. Основні характеристики: Площа: 160 кв.м; Ділянка: 6 соток; Локація: КМ Нова Ходосівка; Навіс на 2 авто; Планування включає: Кухня-вітальня з виходом на криту терасу та зону BBQ; 3 спальні, 3 санвузли, 2 гардероби, кабінет, котельня; Інженерні комунікації: Електрика: 16 кВт, 3 фази; Водопостачання: власна свердловина; Каналізація: індивідуальний септик з дренажною системою водовідведення; Є можливість підвести газ; Ділянка обладнана: Рулонний газон, система автоматичного поливу; Декоративні рослини, освітлення; Зроблена відмостка території, автоматичні ворота, паркан. Інфраструктура: ТРЦ МегаМаркет, аутлет Мануфактура, АТБ, Сільпо, McDonalds, школи, дитсадок, дитячі майданчики, магазини, фітнес-клуб, кінний клуб, озеро, пляж, ліс Оплата та оформлення: Відстрочка платежу, повний пакет документів. Звяжіться з нашим менеджером для перегляду та уточнень.

Квітнева вул.

ВИХІД НА ВЕЛИКУ ВОДУ. Вдале розташування: фактично біля межі м.Києва, напроти острів "Ласта" 3 сотки землі Будинок 2 поверхи 160 кв.м 10 кіловат електроенергія. Унікальна пропозиція: Шикарний краєвид з вікна на Дніпро (1-а лінія). Капітальний будинок з виходом до Дніпра. 10км від Києва сучасною асфальтованою дорогою. Підійде для постійного проживання та відпочинку. Автономний, скважина, септик, генератор бензин/газ, ландшафтний дизайн на ділянці. 160 000 у.е

генератор
Монашинська вул., 27

ТЕРМІНОВО! ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ! БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж цегляного будинку S=200/90/12кв.м, який розташований в с.Погреби (Київська обл, Обухівський рн) Добротний дім, стіни в три цеглини, деревяні вікна, дубові сходи, бутовий фундамент, високі стелі 3м. Загальний стан - житловий, але будинок потребує ремонту. Рішення планування: вітальня 27.5кв.м, 3 окремі спальні (11+12+13кв.м), кухня-столова 12кв.м, хол (бібліотека) 17кв.м, гардеробна 8кв.м, душова кімната, санвузол, передпокій 10кв.м, котельня 5кв.м, підвал, 2 засклені тераси по 9кв.м, мансарда 31кв.м, 3 балкони з панорамним видом на дубовий ліс, холми та озеро. Всі комунікації в будинок заведені: електрика, газ, вода з криниці, каналізація - індивідуальна, подвійна з переливом. Опалення: газовий котел; альтернатива - електрообігрівачі. Ділянка 11 соток (ц.п. - під будівництво та обслуговування житлового будинку), утопає в зелені плодоносного саду і має прямий вихід в дубовий гай. На ділянці є окрема будівля-гараж 90кв.м, 3 вольєри, окрема баня, літній туалет. З верхніх поверхів будинку відкривається чудова панорама: на світлі пагорби, тиху річку, затишні сусідні будинки. Тиха жила вулиця. Асфальтований підїзд. Поруч зупинка маршрутки, магазин; річка Стугна і ліс. Право встановолюючи документи в наявності. Обираючі цей дім, Ви купуєте місце, де поєднуються два світи: природа, затишок і простір. Там де буде створюватися Ваше оновлене майбутнє! Запрошуємо на перегляд! Вартість договірна. Без комісії

Перемоги, 11

Елегантний будинок з меблями, розташований в КМ Нова Ходосівка та знаходиться на закритій території. ///Зручне розташування поруч з лісом додає затишку та комфорту цьому будинку. Основні характеристики: Площа: 200 кв.м; Ділянка: 8.5 соток; Локація: КМ Нова Ходосівка; Паркінг на 2 авто. Планування включає: Кухня-вітальня з виходом на криту терасу та зону BBQ; 4 спальні, 3 санвузли, 2 гардероби, кабінет, котельня; Інженерні комунікації: Газ; Електрика: 20 кВт, 3 фази; Водопостачання: власна свердловина; Каналізація: індивідуальний септик з дренажною системою водовідведення; Ділянка обладнана: Рулонний газон, система автоматичного поливу; Декоративні рослини, освітлення; Зроблена відмостка території, автоматичні ворота, паркан. Інфраструктура: ТРЦ МегаМаркет, аутлет Мануфактура, школа, ліцей, дитячий садок, супермаркети, кафе, ліс, парк, фітнес-центр, кінний клуб та інше; Оплата та оформлення: Відстрочка платежу, повний пакет документів. Звяжіться з нашим менеджером для перегляду та уточнень.

Розкішна

Розташування — справжня перлина: с. Круглик, на березі власного озера, в оточенні заповідного хвойного лісу. Кришталево чисте повітря, тиша, природа та повна безпека — ідеальне місце для постійного проживання родини, яка цінує комфорт і гармонію з природою. Переваги саме цього будинку: • Сучасний стиль американського / англійського шале (теплі тони, натуральні матеріали, панорамні вікна) • Простора та продумана планування (грамотно розподілені зони для відпочинку, роботи та сімейного життя) • Великі вікна та тераса — озеро та ліс фактично у вас на подвір’ї • Закрита територія містечка під цілодобовою охороною + відеоспостереження • Власний вихід до озера та облаштованого парку — прогулянки, риболовля, SUP, просто релакс на природі • Інфраструктура бізнес-класу: дитячий клуб, салон краси, ресторан, винний бутик (в LakeWood 2) • Комунікації: індивідуальне водопостачання (свердловина), каналізація, утеплені фундаменти — комфорт цілий рік • Швидкий виїзд на Одеську трасу / Н-01 — до метро «Теремки» 10–15 хв, до центру Києва 25–35 хв Живописна локація поєднує найкраще: тишу лісу та озера + максимальну близькість до міста. Поруч конно-спортивний клуб, пейнтбол, аутлет «Мануфактура», магазини, ринки — все необхідне в радіусі 5–15 хвилин. Це не просто будинок — це новий рівень життя: екологія, безпека, статус і спокій для всієї родини. Готовий до перегляду в будь-який зручний час.

Озерна, 115

Продається Елітний Двоповерховий Будинок з преміальним ремонтом у закритому Котеджному Містечку "Сонячна Долина", Романків. Відчуйте справжню розкіш і комфорт у цьому прекрасному двоповерховому будинку, який є ідеальним місцем для тих, хто цінує приватність, елегантність, простір і високу якість життя. Основні Параметри: Поверховість: 2 Кількість спалень: 4 Загальна площа основного будинку : 364 м . Загальна гостьового будинку (лаунж зона з власним кінотеатром) - 80м2. Площа ділянки: 14.1 соток Індивідуальне газове опалення . Центральні система кондиціонування та пилососу. Опис Будинку: Цей просторий будинок має все необхідне для комфортного проживання. На першому поверсі розташований передпокій з зоною зберігання (гардеробом), що з"єднує будинок з гаражем, пральня кімната, санвузол , спальня , а також велика кухня-вітальня з каміном та бібліотекою, де ви будете влаштовувати затишні сімейні вечері та зустрічі з друзями. З вітальні ви маєте змогу потрапити на вулицю, де розміщена неймовірна тераса , басейн та будинок відпочинку. На другому поверсі розміщені: мастер-бедрум з власним санвузлом та гардеробом, друга спальня , ванна кімната , кімната вільного призначення (кабінет/спальня), а також дві гардеробні кімнати. Інтерєр будинку виконаний з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій, унікальних деталей інтер"єру, що були зібрані та привезені з різних частин світу. Було приділено неймовірну кількість любові та уваги до кожної деталі ,і це відслідковується в кожному місці в будинку . Просторі кімнати, приємні тона та матеріали, великі вікна, що пропускають багато природного світла, та затишна тераса створюють неповторну атмосферу затишку та комфорту. Додаткові Переваги: Будинок повністю автономний завдяки індивідуальному газовому опаленню, а також в містечку встановлений генератор, що буде забезпечувати безперебійне постачання електроенергії. На території виконаний дизайнерський ландшафтний дизайн з декоративними рослинами, газоном та зонами для відпочинку. Простора тераса, яка ідеально підійде для проведення вечірок, сімейних вечорів на свіжому повітрі або просто для відпочинку. Ви зможете використовувати її в різні пори року, оскільки тераса обладнана роздвижною системою вікон. Басейн, як в найкращих віллах на Мальдівах, оснащений сучасною системою фільтрації та підігріву води, що дозволяє насолоджуватися плаванням у будь-яку пору року. Сучасні інженерні комунікації та високий рівень безпеки. Висока якість будівництва з використанням виключно вискокоякісних та преміальних матеріалів. Локація: Котеджне містечко "Сонячна Долина" розташоване в мальовничому місці, оточеному природою. Тут ви знайдете чисте повітря, тишу і спокій, що робить це місце ідеальним для життя подалі від міської суєти. Водночас, до найближчого метро можна дістатися за 20 хвилин транспортом, що забезпечує зручний доступ до міської інфраструктури. Не втрачайте можливість стати власником цього розкішного будинку!

генератор
Лісова вул.

Продам будинок з земельною ділянкою в Київська область с. Іванковичі. Закрита територія. Стан після будівельників. 4 окремі кімнати, кухня-вітальня 33 м2 з виходом на терасу. 2 санвузли. Гардеробна. Варіант для втілення мрій по облаштуванню будинку своєї мрії! Закрита територія, під охороною. Будинок з газоблоку. Є басейн. Заведено 15кВт электрики. Своя свердловина. Розраховано на сімʼю з двома автівками. Чудова природа. Сосни навколо. Зручний виїзд на Київ. Продаж від власника без довіреності. Без комісії . Оформлення на податки 50/50. Розглянемо безготівковий розрахунок: Сертифікат є відновлення, кредит Єоселя, постанову 280 тощо.

можливий продаж по єОселя
Заповідна, 63

Шукаєте спокій та чисте повітря? Пропонуємо одноповерховий котедж (65 м²), де кожен метр продуманий для комфорту. Чому цей будинок вартий вашої уваги: ✨ Готовність 100%: Заїжджайте та живіть! Світлий ремонт, меблі, тепла підлога. ✨ Технологічність: Електрокотел, бойлер, встановлені фільтри на воду. Є можливість підключити газ. ✨ Ваш особистий сад: 8 соток землі з молодими деревами, ягодами та квітами. ✨ Локація — топ: Елітне село Іванковичі. 20 хвилин до Києва без заторів! Інфраструктура в пішій доступності: Школа, садок, магазини, аптеки та навіть стадіон із підігрівом поля. Навколо — ліси для прогулянок та грибного полювання. 📍 Обжите місце, приємні сусіди. 📞 Телефонуйте, щоб записатися на перегляд! #9600 Планування: - Передпокій та коридор. - 2 окремі спальні. - Комора та санвузол. - Простора кухня-вітальня. Технічні характеристики: Комунікації: Електрика, вода, каналізація, швидкісний інтернет. Газ по вулиці. Опалення: Електричний котел + тепла підлога. Ділянка: 8 соток, правильної форми. Молодий сад (ягоди, квіти, дерева). Переваги локації: Іванковичі — один із найбільш екологічних районів передмістя. Село оточене лісами. Зручна транспортна розвязка дозволяє дістатися столиці за 10-15 хв різними шляхами. Вся інфраструктура (школа, НП, лікарня, стадіон) — поруч.

Соборна вул.

Продається сучасний просторий будинок у Лісниках (≈ 20 хв від центру Києва), поруч із супермаркетами (Сільпо, АТБ), МакДональдсом, аптеками та Новою Поштою. Основні характеристики: Загальна площа: 276 м² Ділянка: 15 соток з благоустроєм, є бетонований каскадний спуск Поверховість: Підвал / -1 поверх: просторий тренажерний зал + підвал 1-й поверх: кухня-вітальня з виходом на терасу 60 м², 3 спальні, кабінет, санвузол, котельня, передпокій 2-й поверх: 2 спальні (одна з них — майстер-спальня) + окрема гардеробна Мансарда: використовується як складська площа Опалення: газовий котел (основний) + твердопаливний котел Водопостачання: власна свердловина з системою очищення Каналізація: індивідуальний септик з дренажем Електрика: генератор та інвертор на підтримку автономного живлення Інтернет: оптоволоконний кабель Фасад: цегла + дерев’яні елементи; утеплення стін — мінвата/пінополістирол 100 мм Дах: металочерепиця, утеплена — 200 мм Камін: центральний, у вітальні — з масивною грубою Кухня: з островом, вбудована побутова техніка Bosch та Whirlpool (варильна панель, духова шафа, посудомийна машина) Під’їзд та паркування: асфальтований під’їзд, парковка Переваги: Готовий до заселення Чудове розташування — поряд супермаркети, громадський сервіс, сосновий ліс, озеро (~1,5 км) Автономні інженерні системи, що забезпечують комфорт навіть при перебоях електропостачання Телефонуйте за додатковою організацією та організацією перегляду!

генератор
Виноградна вул., 11

Обрати розташування будинку

Будинок, який не потребує компромісів. Він їх скасовує. Коли хочеться жити красиво, спокійно та без «дороблю згодом» — цей будинок заходить одразу в серце. КМ Нова Ходосівка, с. Ходосівка. До Києва 15–20 хвилин. Навколо — ліс, сосни, свіже повітря та статусні сусіди. Поруч Мануфактура, Мегамаркет, ресторани, спортклуби, школи, садочки. Локація, яка давно стала синонімом заміського комфорту преміум-рівня. Тут не демонструють розкіш. Тут нею користуються. →Двоповерховий будинок S заг -158,3 м², S житл – 59,8 м2. Керамічна цегла, металочерепиця, перекриття дерево/залізобетон. Свіжий дизайнерський ремонт з якісних матеріалів. Ніяких «економ-версій». Все добротно, продумано і логічно. Перший поверх — для життя: Просторий коридор, гостьова кімната, санвузол, топкова. Серце будинку — велика вітальня/їдальня 33,2 м² + кухня 13,5 м². Вихід на велику терасу — кава зранку, вино ввечері, тиша цілодобово. Другий поверх — для відпочинку: Три спальні, гардероб 10,2 м², два санвузли (один з вікном і ванною), вихід на відкриту терасу. Тут сплять міцно. Навіть після важкого дня. Ділянка 6,7 сотки серед сосен Окрема будівля з госпприміщенням + бесідка барбекю. Зона мангалу, автополив, навіс на 4 авто. Дві тераси з садовими меблями. ТЕХНІКА ТА ОБЛАДНАННЯ — ТУТ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАГІЯ ✔️ Кухня як у шоурумі преміум-брендів: — Вбудована посудомийна машина BOSCH (6 програм) — Варильна поверхня BOSCH — Вбудована мікрохвильова піч BOSCH — Вбудована духова шафа BOSCH — Потужна витяжка Weilor (Німеччина) — 1200 м³/год — Вбудований холодильник Electrolux NoFrost — Вбудована морозильна камера Electrolux NoFrost (211 л) — Винна шафа ARDESTO на 24 пляшки Результат: кухня не просто красива — вона реально зручна, затишна, комфортна. ✔️ Пральна машина BOSCH на 9 кг (прання без шуму та нервів) ✔️ Опалення та гаряча вода: — Електрокотел Vaillant 24 кВт з режимом теплої підлоги — Бойлери Atlantic на 100 л та 120 л — Тепла підлога у ключових зонах Тепло взимку, комфорт міжсезонням. ✔️ Клімат-контроль: — Мульти-спліт система кондиціонування Neoclima Працює і на охолодження, і на обігрів. ✔️ Вода преміум-якості: — Власна свердловина 40 м — Система фільтрації Ecosoft Twin (знезалізнення + пом’якшення) — Система зворотного осмосу з насосом Пити можна прямо з крану. Без перебільшень. ✔️ Резервне електроживлення: — Бензиновий генератор Matari MX14000EA — Потужність 10/11 кВт (номінальна/максимальна) — Паливний бак 50 л — Електростарт + ручний запуск — Блок автоматичного введення резерву ATS Matari 1P64/3P32 Світло зникло — будинок навіть не помітив. ✔️ Безпека та контроль: — Система відеоспостереження — Охорона УДСО Київської області — Автоматичні ворота ✔️ Інтернет та мультимедіа: — Провайдер ТОВ «Свард» — Два роутери (на кожному поверсі) — Телевізори Samsung Це не будинок «з оголошення». Це будинок готового життя. Заїхали → розклали речі → живете красиво. Телефонуйте. Покажу. Відповім на питання. Допоможу придбати. Такі будинки довго в рекламі не живуть. Зате в них довго живуть щасливі сім’ї! Пропозиція без комісійних для покупця. Не дублювати рекламу!

генератор
Урядова, 24А

#RR11332 #RR11332 Продаж будинку 190 м² | Нове КМ, 11 км від Києва, з виходом до води Сучасний двоповерховий будинок з ремонтом у новому котеджному містечку поблизу Києва. Престижна локація, закрита територія, власне бомбосховище та вихід до води формують безпечний і комфортний формат життя в передмісті столиці. Котеджне містечко складається з 8 будинків і створене з ідеєю відкритості, спокійного сусідства та сімейної атмосфери без щільної забудови і високих парканів. Характеристики приміщення: — Загальна площа: 190 м² — Поверховість: 2 — Кількість кімнат: 4 — Планування: • 1 поверх: вітальня з каміном, об’єднана з кухнею, кабінет, санвузол, вихід на криту терасу • 2 поверх: 3 спальні, санвузли, гардеробна — Ремонт: готовий, сучасний — Камін: є — Тераса: крита — Навіс для авто: примикає до будинку — Фонд: житловий Комплектація, що входить у вартість: — Повністю виконаний ремонт — Укомплектовані санвузли — Двоконтурний котел та бойлер — Тепла підлога: водяна на 1 поверсі, електрична на 2 поверсі — Вхідні та міжкімнатні двері — Вікна, радіатори — Камін на першому поверсі Будівельні характеристики: — Матеріал стін: цегла — Утеплення: пінопласт 150 мм — Перекриття: моноліт 200 мм — Покрівля: фальц з утепленням базальтовою ватою 300 мм Комунікації: — Електрика: 3 фази, 15 кВт — Свердловина: 30 м — Септик Ділянка та територія: — Площа ділянки: 6 соток — Територія містечка закрита — Цілодобове відеоспостереження — Ландшафтний дизайн — Зони відпочинку — Невелике озеро та вихід до води — Наявність бомбосховища Додаткова інформація: — Призначення землі: під будівництво — Можливе придбання будинку без внутрішнього оздоблення — Здача будинку з ремонтом запланована на 1 квартал 2026 року Зацікавлені? Звертайтесь для перегляду та деталей! Код об’єкта: #RR11332

Лугова вул., 35

Пропонується стильний заміський будинок 70 м² з сучасним ремонтом— практично новий, майже ніхто не жив! Ідеальний варіант для тих, хто мріє про комфортне життя за містом без відмови від благ цивілізації. Планування: • Батьківська спальня • Дитяча кімната • Простора кухня-вітальня з каміном на дровах і розкладним диваном (ще +2 спальних місця) • Санвузол • Гардеробна Техніка та оснащення преміум-класу: • Сонячні панелі + інвертор + акумулятори V-TAC (автономність при відключеннях) • Тепла підлога по всьому будинку • Кондиціонери в кожній кімнаті • Генератор • Високошвидкісний інтернет, Wi-Fi • Камери відеонагляду + охоронна сигналізація • 2 бойлери • Вбудована кухня з технікою: посудомийка Fabiano, пралька Whirlpool, варильна поверхня + духова шафа Teka, витяжка Fabiano, холодильник Liebherr ECBNe 8872 Peak, дві морозильні камери • Сантехніка Vema, система очищення води PurePro На вулиці: • Велика пергола з комфортними садовими меблями • Мангальна зона • Міні-футбольне поле + баскетбольне кільце • Фруктові дерева, доглянутий ландшафтний дизайн Комунікації: • Автономний септик • Електрика від товариства + сонячна станція та генератор • Власна свердловина Локація — це окрема любов Ділянка розташована на пагорбі — мінімум сусідів, максимум приватності. З вікон і тераси відкривається неймовірний краєвид на ліс і поля. Абсолютна тиша, чисте повітря, пташки замість машин — ідеально для відновлення сил після міста, але всього 25–30 хв до центра Києва. Будинок повністю укомплектований і готовий до вашого в’їзду вже завтра! Підходить для сім’ї, віддаленої роботи чи тихого відпочинку на природі.Пишіть/дзвоніть — із задоволенням все покажу та розкажу! Чекаю на вас у вашому новому домі мрії :)

генератор
Сонячна вул., 3

Ексклюзивний будинок у Ходосівці — ідеальне місце для комфортного життя поряд із природою та всього за 15 хвилин від Києва. Пропонується до продажу сучасний будинок преміум-класу площею 337 м², розташований на доглянутій ділянці 10 соток . Будинок вирізняється продуманою архітектурою, якісним будівництвом та зручним зонуванням для комфортного життя великої родини. Основні характеристики: 3 поверхи, включно з комфортним -1 поверхом, де облаштовано: - простору SPA-зону; - окреме укриття, що забезпечить додаткову безпеку. В будинку 4 спальні кімнати . Матеріали будівництва: монолітний каркас, керамоблок, внутрішня цегла — надійність та довговічність у кожній деталі. На всіх поверхах виконано розводку: - теплої підлоги; - електрики (включно з підсвіткою на сходах і в зоні паркування). - Залита якісна стяжка, що дозволяє швидко розпочати чистові роботи. Територія та благоустрій: - Приватна ділянка на 6 автомобілів — з планованою дизайнерською підсвіткою. - Затишна закрита барбекю-зона ідеальна для посиденьок із друзями. - Простір для зони відпочинку біля вогнища — атмосферне місце для вечірнього релаксу. - Гарні, привітні сусіди та тиха вулиця. - Поруч ліс, що створює відчуття заміського спокою та свіжого повітря. Можна заходити на ремонт . Зараз виконуються фасадні роботи . Локація: До Києва всього 15 хвилин на авто — ідеальний баланс між тишею природи та міською інфраструктурою. Якість будівництва найкраща з усіх будинків які пропонуються в Ходосівці. Ви точно такого ще не бачили . #2325

Квітнева вул.

Термобудинок з авторським ремонтом, метро Теремки 15 хв. Вул. Хрещатик. генератор Будинок збудований за всіма сучасними технологіями 21-го століття. Адреса КМ Круглик озерний вул. Хрещатик Відмінний варіант для тих, хто завжди мріяв жити в будинку розташованому в екологічному місці поруч з озерами Складається з двох поверхів загальною площею 125кв.м. На першому поверсі розташовані: -Кухня-вітальня 31 кв + 10кв зона відпочинку -Гостьова спальня -санвузол з душовою -пральня На другому: -дві просторі спальні 21 та 18кв -Вільний санвузол 7кв -висота стель H = 3,02 Основні технічні. характеристики будинку Складається з монолітного залізобетону залитого за допомогою опалубки, що не знімається, зі спеціального будівельного пінополістиролу. За головними параметрами, таким як теплозахист, звукоізоляція, комфортність, простота та швидкість будівництва, міцність та довговічність, технологія будівництва відноситься до високих технологій у галузі будівництва. Будинок має фасадне та внутрішнє утеплення. Покрівля: -піщано цементна черепиця Система опалення преміум класу! Автономне водяне опалення вмонтоване в підлогу, функція «тепла підлога» Температурний режим регулюється окремо в кожній кімнаті Електрокотел Termotech Камін французького виробництва Водопостачання: -Свердловина глибиною 85 метрів з питною водою Стан Авторський ремонт у скандинавському стилі (фото відповідають) Використані якісні матеріали та техніка європейських виробників Вбудована техніка класу А++ (енергозберігаюча) "BOSCH", "ELECTROLUX" - залишається! (Пральна та посудомийна машина, духова піч, варильна поверхня, бойлер 200л) Комунальні платежі: Електрика + охорона – все! Ділянка загальною площею 6,13 соток Підключено швидкісний інтернет (оптоволоконна технологія) Екологічно чиста територія, поряд ліс та два озера Будинок розташований у закритому котеджному містечку з охороною Розташування: -метро Теремки 15 хв транспортом -до центру Києва 40хв -торгово-розважальний центр «Магелан», МегаМаркет Одеський напрямок. Віта-Поштова БЕЗ КОМІСІЇ !!!!!! Відеотур по запиту

можливий продаж по єОселя
генератор
Хрещатик

Пропонується будинок в закритому котеджному містечку, "СОНЯЧНА ДОЛИНА", площа 350 кв.м Сучасний ремонт Паркетна дошка Вітальня Камін на дровах Панорамні вікна, кухня, окрема їдальня 5 спальних кімнат, три санвузли, пральна кімната, гардеробні кімнати, шафи-купе Гараж на два авто Земельна ділянка 15.5 соток, в кінці ділянки озеро, газон, автополив, дорослі дерева, відкрита тераса. B-105737

Киівська

Будинок знаходиться в екологічно чистому місці, в одному з найкращих місць Києва, чисте повітря, вода. Будинок з терасою та гаражем для 2-х машин. Видові вікна, простора зала з каміном 3 санвузли 3 вбиральні, пральна кабінет на 1 поверсі 8 км від Києва. Під час будівництва будинку використовувалися сучасні технології, матеріали. Будинок у КГ, вїзд через КП Ліс навколо, у пішій доступності озера 20 хвилин B-108747

Зоряна

Вереснева вул.

У продажу 3 житлових резиденції «3L Residences» за 30 кілометрів від Києва, у с.Плюти. 1 резиденція - повністю укомплектована, мебльована. 2 і 3 резиденції - з оздоблювальними роботами, не мебльовані. Ергономічна ультрасучасна резиденція для тих, хто цінує унікальність, якість, стиль, хто живе в сучасному ритмі і цінує найкраще. Далеко від галасливої траси, поруч сосновий ліс - максимальне усамітнення з природою. При цьому є вся необхідна інфраструктура: ресторани, магазини, СПА, спорт. Загальна площа 1-поверхового будинку - 305 м2. Ділянка з продуманим ландшафтним дизайном - 11 соток. Ефективний розмір будинку + ефективний розмір ділянки. Коротка характеристика. У будинку: - 3 спальні; - вітальня; - кухня; - кабінет; - кімната для персоналу; - гардеробні; - 5 санвузлів. Також є відкрита тераса з домашнім кінотеатром, басейн, барбекю зона та місце для 2 автомобілів. Кожна деталь має свою унікальність. Ручна робота та ексклюзивні матеріали найкращих провідних зарубіжних брендів. Залишається на свій смак меблювати будинок і можна заїжджати. Всю детальну інформацію можна отримати за телефоном і на перегляді. Перегляд будинку у зручний час і за попереднім записом. #3159.16711

Плютовська вул.
1 - 24 з 1 671 результатів

Популярні запити