Будинок має 5 ізольованих спальних кімнат, кожна повністю облаштована. У вітальні розташований великий камін на дрова та телевізор з діагоналлю 50 дюймів з функцією Sony Smart Tv. З кімнати є вихід на терасу з мальовничим краєвидом. Дизайн будинку виконаний у стилі Арт Деко та Барокко. У будинку виконано дизайнерський ремонт, а всі меблі виготовлені з натурального дерева італійськими майстрами. Сантехніка німецького виробництва. На першому поверсі всюди підлога з підігрівом.
Опалення забезпечується двофункційним котлом, а також є альтернатива у вигляді твердопаливного котла. На випадок вимкнення електроенергії встановлено потужний бензиновий генератор. Водопостачання централізоване, також є власна свердловина з артезіанською водою. Вікна в будинку деревяні, з шестикамерними склопакетами Griffon. Встановлено лічильники.
У будинку є вся необхідна побутова техніка для комфортного життя: посудомийна машина, пральна машина, кавомашина, холодильник, телевізори, духова шафа, витяжка, плита, пилосос, праска. Всі меблі виготовлені з натурального дерева італійськими майстрами.
Можна з дітьми, можна іноземцям, можна курити. Дозволено утримання домашніх улюбленців: великих та маленьких собак, котів та інших тварин. Можлива оренда за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
На території розташований гостьовий будинок з сауною та тренажерною залою, великий критий засклений басейн площею 50м3 з підігрівом води та підсвіткою, а також унікальна альтанка з вуличною кухнею. Територія біля будинку простора та красива, з декоративним садом-топіарієм. Надаються послуги садівника. Є гараж на два автомобілі. Також є фінсько-римська сауна з сольовими лампами. Будинок збудовано за індивідуальним дизайнерським проектом з використанням найкращих матеріалів: дубові меблі, дошка Мербау, італійська плитка, річний камінь.
Будинок розташований у надзвичайно красивому місці з мальовничими краєвидами, неподалік від Львова. Зручний асфальтований доїзд забезпечує швидке сполучення з містом. Поруч є парк.
Будинок класу Люкс з басейном. Дизайн в стилі Арт Деко та Барокко. У вітальні великий камін на дрова. Є високошвидкісний інтернет-оптоволокно. Є відеоспостереження, сигналізація, система "розумний дім". Є тераса, балкон, підсобні приміщення, цоколь/підвал. Автоматичні ворота. Є кондиціонер.