Будинок має авторський проект. Планування включає спальню (18 кв.м.), вітальню з кухнею (30 кв.м.), два санвузли, балкон та велику гардеробну (10 кв.м.). Будинок оснащений індивідуальним електроопаленням. Також є діючий камін. Будинок здається з меблями. Домашні тваринки до обговорення. Наразі без СП. Будинок має місце під авто та мангал. Вікна виходять у парк. Будинок розташований у центрі Львова, за 15 хвилин пішки від центру міста. Поряд розташовані парки: Залізні води, Стрийський, Парк Культури та Снопківський.

Оренда будинку вул. Ярославенка м. Львів Центр

Євроремонт. Планування включає окремий будинок з трьома спальнями, вітальнею та каміном. Будинок обладнаний генератором та котлом. Будинок повністю мебльований. У ньому є вся техніка, включаючи посудомийну машину та кондиціонер. Будинок має гараж.

генератор
Здам будинок з гаражем

Будинок з дизайнерським ремонтом, виконаним за авторським проектом. Будинок має автономність при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання. Система опалення індивідуальна газова. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, каналізацію септик, центральний водопровід. Будинок повністю мебльований. Побутова техніка включає кавомашину, пральну машину, сушильну машину, електрочайник, холодильник, фен, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, мультиварку, духову шафу, плиту, пилосос та посудомийну машину. Мультимедіа представлені кабельним, цифровим та супутниковим ТБ, швидкісним інтернетом, телевізором та Wi-Fi. Будинок має паркінг для автомобілів. Чудова локація з розвиненою інфраструктурою. Будинок має 2 і більше санвузлів. Комфорт забезпечують альтанка, мангал, відеоспостереження, кондиціонер, балкон, ванна, огорожа, сад, город, підігрів підлоги, охорона території, душова кабіна, сигналізація та тераса.

Оренда. Будинок. Ближній центр. Дизайнерський  ремонт. Паркінг.

Квартира має три спальні з ліжками, кабінет, вітальню. Зроблено сучасний ремонт. Є котел та три кондиціонери. Квартира повністю мебльована. Є вся необхідна техніка, включаючи телевізор та посудомийну машину. Наявний гараж та ділянка.

Здам будинок VIP з гаражем центр площа Ринок 15 хв
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Будинок має ексклюзивний дизайн інтерєру, виконаний за індивідуальним дизайн-проектом. Перший поверх включає простору камінну залу з обідньою зоною, окрему кухню та терасу з виходом до басейну. Також є гардеробна кімната, кілька санвузлів та гараж. На другому поверсі розташовані 3 спальні з гардеробними кімнатами та власними санвузлами. Водопостачання здійснюється зі свердловини глибиною 110 м, обладнаної насосом GRUNDFOS. Опалення забезпечується газовими котлами Buderus та радіаторами Logatrend. У всіх санвузлах та кухні встановлена тепла підлога. Будинок має автономне резервне живлення, що забезпечує безперебійну роботу опалення, інтернету та водопостачання під час блекауту. Будинок повністю готовий до проживання та мебльований. Кухня оснащена всією необхідною технікою, включаючи посудомийну машину, газову плиту, холодильник та іншу побутову техніку. Також є кавомашина, пральна машина, сушильна машина, електрочайник, праска, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос. Будинок здається в оренду. Будинок побудований з преміальних матеріалів. Стіни тришарові з високими теплоізоляційними властивостями (цегла + мінеральна вата Paroc). Фасад виконаний з клінкерної цегли ABC-Klinkergruppe (Німеччина). Вікна деревяні з 3-камерними склопакетами. Покрівля вкрита керамічною черепицею Tondach (Австрія). На території розміщений вольєр для собаки, окремий будинок для інвентарю та генератора. Є електричні ворота з автоматикою та трансформаторна підстанція потужністю 25 кВт. Будинок розташований біля Львова, за 10 хвилин їзди від ТРЦ «Victoria Gardens». Будинок має простору ділянку площею 13 соток, оточену ландшафтним дизайном з автоматичною системою поливу. На території є басейн 12х6 м, виконаний з італійського рідкого каменю, сауна з відпочинковою зоною, спортзал та альтанка з мангалом. Будинок огороджений та охороняється. Встановлені сучасні системи безпеки: датчики від чадного газу, сигналізація, відеоспостереження.

генератор
Пропонується в оренду елітний будинок, розташований біля Львову

Здається в оренду великий, просторий будинок з прибудинуовою територією, гараж, альтанка. Загороджена територія. Зроблений ремонт в світлих тонах. Наявність побутової техніки: двохфункційний котел, пральна машина, мікрохвильва піч і т.д. Три великі спальні, велика вітальня з діючим каміном, кухня-студія і горище просторе можна використовувати як ігрову кімнату для дітей або для тренуваннь. На кожному поверсі ванна кімната. В кімнатах кондиціонери. Технічне підвальне приміщення може служити як бомбосховище. Гарне розташування до центру міста 20 хв

Кримська вул.

Квартира з дизайнерським дорогим ремонтом за авторським проектом. Всі кімнати великі та просторі. Є красивий балкон з кухні з видом на власний дворик. Санвузол роздільний. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з можливістю регулювання температури вдома. У квартирі є діючий камін. Є підключене резервне живлення, що забезпечує автономність при блекауті. Працює водопостачання, каналізація, електрика, інтернет. Квартира здається з меблями та технікою. У квартирі є кавомашина, посудомийна машина, сушильна машина, холодильник, фен, праска, мікрохвильова піч, мультиварка, духовка, плита, пилосос, пральна машина, телевізор, кабельне, цифрове та супутникове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. На кухні є меблі. Квартира здається в оренду. Квартира розташована в тихій вулиці в ближньому центрі. Будинок двоповерховий, на поверсі по 1 квартирі. Є підвальне приміщення з виходом на вулицю та у дворик, яке служить укриттям. У дворі можна робити барбекю. У будинку встановлена пожежна сигналізація. До центру пішки 15 хвилин. Поблизу розташована вся інфраструктура. Квартира наживо виглядає дуже гарно. Встановлена сигналізація та зовнішнє відеоспостереження для безпеки. Є підігрів підлоги, панорамні вікна, гостьовий паркінг та паркувальне місце. На території є охорона. Є тераса та гардероб.

Оренда. Ближній Центр. Дизайнерський Ремонт. Паркінг. Укриття. Підвал!

Квартира має роздільне планування. Є кухня, 2 кімнати, балкон та роздільний санвузол. Кімнати прохідні. Зроблено євроремонт, замінено сантехніку, електрику. Встановлено лічильники на все. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є газова плита. Всі комунікації підключені: газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Квартира повністю мебльована. Меблі зроблені з дерева на замовлення. У кімнатах є 2 шкіряні дивани, 2-місне ліжко, комод, велика шафа-купе. На кухні є вся побутова техніка та меблі. У санвузлі встановлені пральна машина, ванна та сушарка. Квартира вільна для оренди на довгостроковий термін. Розглянуть працюючих осіб. Домашні тварини не допускаються. Квартира розташована у царському будинку. Поруч розвинена інфраструктура. У кімнатах є підігрів підлоги. Встановлено швидкісний інтернет та телевізор. Є гардероб.

владелец
Оренда)Личаківська)початок, 2кімнати

Ищите дом по локации