вулиця Боголюбова, 7

У квартирі зроблений новий ремонт. Є чердак, який можна використовувати як кладову. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Покупець оплачує лише 1%% податку. Можливий продаж під державні програми. Затишний двір. Будинок повністю заселений. Поряд є державні школи, державні садочки, магазини, кавярні та ін.

Продам 2 рівневу 2 к кв в жк Софіївська Слобідка поряд жк Софія

Квартира має роздільне планування. Ремонт виконаний для себе з любовю у теплих і світлих тонах. Санвузол суміжний. Система опалення індивідуальна газова. Є центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід. Квартира повністю мебльована. Є затишна кухня з меблями, газовою плитою та духовою шафою. Простора спальня з двоспальним ліжком, туалетним столиком із профосвітленням, телевізором і робочим місцем. У суміжному санвузлі є ванна. Сучасний і затишний житловий комплекс із хорошими сусідами. Є ліфт. Розвинена інфраструктура: магазини, супермаркети, кавярні, дитячі майданчики, садочки, поштові відділення. До Кільцевої дороги Києва - лише 7 хвилин автівкою. Квартира готова для комфортного життя. Є балкон, лоджія. Відеоспостереження.

Затишна 1-кімнатна квартира, ЖК “Софіївська Слобідка”! БЕЗ КОМІСІЇ! ЖК Софіївська Слобідка

Квартира з євроремонтом. Перепланування: кухня винесена на засклену лоджію, що дозволило створити окрему спальну кімнату та простору вітальню з виходом на кухню. Санвузол суміжний. Індивідуальне газове опалення забезпечує тепло та низькі комунальні платежі. Квартира повністю готова до комфортного проживання і продається з усією необхідною технікою та меблями. У квартирі є вбудована кухня з витяжкою, газовою варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною машиною та холодильником. Встановлено два кондиціонери і телевізор. У вітальні є два розкладні дивани, а в спальні - велика шафа-купе. Також у квартирі є пральна машина. Мінімальне оформлення. У власності більше 3-х років. Будинок повністю обжитий. Двір закритий, затишний, з облаштованими дитячими майданчиками. На території комплексу та поруч є все необхідне для комфортного життя: магазини, супермаркети, затишні кафе та ресторани. Зручний виїзд на Окружну дорогу, що дозволяє швидко дістатися до Києва. Поруч розташовані інші відомі ЖК, такі як «Софія Сіті», «Щасливий», «Софія Резіденс» та інші, що свідчить про добре розвинену інфраструктуру району.

Продам 1-кім.квартиру ЖК Софіївська Слобідка, вул. Боголюбова 7

Ищите квартиру по локации