Продаж 2к квартири по вулиці Івана Мазепи,46 - розташована на комфортному 2поверсі 5ти поверхового будинку; - не кутова: в середині будинку; - квартира в акуратному житловому стані; - є балкон; - встановлені лічильники; - гарно розвинена інфаструктура: все необхідне в кроковому доступі: магазини, школа, д/садок, аптеки, банки, кафешки/ресторани, базарчик, зупинки громадського транспорту. Вільний продаж. 35000$. Показ в зручний для вас час

Івана Мазепи вул., 46

Квартира має суміжне, прохідне планування. Санвузол роздільний. Зроблено косметичний ремонт. У квартирі встановлені лічильники на воду, світло та газ. Є централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована, є меблі на кухні. Можлива купівля за державними програмами. Слухаємо ваші пропозиції по ціні. Будинок розташований навпроти 18 школи. Район комфортний з розвиненою інфраструктурою. Квартира має балкони та лоджію.

Двокімнатна квартира, Чорновола, школа 18 ЖК Чорновола 160/1

Квартира має житловий стан. Планування суміжне, прохідне. Санвузол роздільний. Встановлені лічильники на газ, воду та електрику. В будинку є підвал. Система опалення централізована. Меблі та техніка залишаються за домовленістю. Тип будинку - хрущовка. Чистий підїзд, охайний двір з дитячим майданчиком, лавочками для відпочинку та можливістю паркування автомобіля. Поблизу будинку розташовані школа №2, садочок, магазин Делікат, АТБ, лікарня №3, парк та зупинка громадського транспорту. Всюди встановлені склопакети. Є Wi-Fi. Встановлені грати на вікнах.

Продаж 2-кімнатної квартири р-н Хімселище

Популярні запити

Шукай квартиру по локації