Квартира має роздільне планування та санвузол. Євроремонт. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є центральний водопровід, каналізація, електрика, вивіз відходів. Квартира не мебльована. Є Wi-Fi. Торг біля квартири. Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років. У комплекті з квартирою йде гараж. До будинку прокладена асфальтована дорога.

власник
Продаж 2 кімнатної квартири м.Тараща

Квартира має спільний санвузол. Кімнати мебльовані. У ванній був ремонт. Вікна замінені на металопластикові. Квартира оснащена автономним опаленням з газовим котлом. Також встановлені газова плита та бойлер. Квартира мебльована. На кухні є меблі. У санвузлі є душова кабіна. Торг можливий. Будинок побудований у 80-90-і роки. У дворі є господарська споруда. Квартира розташована у спокійному районі при вїзді в місто. Неподалік є магазин.

власник
Квартира двохкімнатна.

Кімнати роздільні на дві сторони. Квартира має засклений балкон. Санвузол роздільний. У квартирі виконано ремонт у житловому стані, готова до заселення. Автономне індивідуальне опалення. Є газ, центральний водопровід, електрика, вивіз відходів та асфальтована дорога. Квартира мебльована та має супутникове ТБ. Будинок панельний, житловий фонд 80-90-х років. У підвалі є власна простора комора. Розвинена інфраструктура: магазини, школа, дитячий садок, зупинка транспорту. До центру 10 хвилин пішки. Поблизу розташовані ставки та ліс. Квартира не кутова, має затишну локацію з гарними краєвидами. Тихо та зелено. Ідеально підходить як для життя, так і для інвестиції під оренду.

Продам двокімнатну квартиру

Популярні запити

Шукай квартиру по локації