Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК преміум-класу Kvartal Praud, вулиця Голубовича. Код обєкту #28535247 Характеристики: - Зальна площа 51.9м2; кухня-студія 22.11м2; - Розташування квартири: на 7 поверсі 8 поверхового будинку( ліфт). У підїзді цілодобово працює консьєрж та відеонагляд. З вікон відкриваються неймовірні краєвиди на обидві сторони міста - Стан квартири: якісний ремонт, продумане і функціональне планування, є окрема кімната, а також в кухні передбачена відокремлена зона, яку можна використовувати як спальню або вітальню, також є відкритий балкон; - Індивідуальне газове опалення; - Закрита територія. Квартира готова для проживання: - Повністю омебльована; - Оснащена всією необхідною побутовую технікою, яка залишається; - В квартирі є тепла підлога. Вигідний варіант для інвестиції та зручний для власного проживання, звертайтесь за детальнішою інформацією. Також є багато квартир з дизайнерським ремонтом- можна обрати варіанти під свій смак і бюджет. Телефонуйте Поруч з будинком є налагоджена трамвайна лінія та велика автомагістраль. З її допомогою дістатися в будь-який куточок міста буде легко і швидко. Розвинена інфраструктура дає багато можливостей для відпочинку та розваг. На відстані пішої ходи знаходяться школа, магазини, салони, залізничний вокзал, а також зупинки громадського транспорту. Тут розташований НУ Львівська Політехніка.

Сидора Голубовича вул., 37

Продам 3-кім.квартиру,вул Голубовича 26 З Ремонтом! Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура. Квартира знаходиться на 1-му поверсі, 5-ти поверхового будинку. Загальна площа - 67м.кв.,житлова - 44 м.кв., кухня - 8 м.кв. Квартира розташована в австрійському будинку , високий бельетаж. Будинок знаходиться на затишній та тихій вулиці, 20 хв . пішки до Оперного театру. Броньовані вхідні двері, індивідуальне газове опалення, тепла підлога. Зроблений якісний давній ремонт, але охайно, чисто та комфортно, є всі необхідні меблі та техніка. Санвузол суміжний . Кімнати розташовані на дві сторони будинку, що додає відчуття простору та комфорту. Є внутрішній дворик. Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами. Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі. Вартість квартири 150,5 тис. дол., агентські послуги 3,5%

Сидора Голубовича вул., 26

ТОП ЦІНА ! Еліт клас , продаж 2-кім квартири на вулиці Голубовича 22 ( бічна Городоцька ) Жк Княжий Холл Зданий будинок ,підключені всі комунікації Площа 78.3 метри поверх 4 з 6 індивідуальне опалення ,встановлений котел , Якісне будівництво ,алюмінієві вікна , сталеві радіатори Двостороння квартира ,вигляд у вн двір ,та на зовн. сторону ціна 211 000 доларів ціна за м2 2 700 доларів Телефонуйте,можна оглянути даний варіант БЕЗ комісії !

Сидора Голубовича вул., 22
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

ТОП ЦІНА ! Еліт клас , продаж 2-кім квартири на вулиці Голубовича 22 ( бічна Городоцька ) Жк Княжий Холл Зданий будинок ,підключені всі комунікації Площа 74.3 метри поверх 3 з 6 індивідуальне опалення ,встановлений котел , Якісне будівництво ,алюмінієві вікна , сталеві радіатори Двостороння квартира ,вигляд у вн двір ,та на зовн. сторону ціна 178 000 доларів ціна за м2 2400 доларів лише 3 квартири на поверсі Телефонуйте,можна оглянути даний варіант БЕЗ комісії !

возможна продажа по єОселя
Сидора Голубовича вул., 22

Продаж квартири на вул. Голубовича (бічна М.Вовчка) -1 поверх\2 -116,2м2/70,8м2/11м2 Можна зробити три окремі квартири: - 1-но кімнатна студіо, -1-кімнатна студіо+спальня - 1-кімнатна кухня-студіо 18м.кв.+ спальня. Кожна квартира має індивідуальний санвузол і окремо котельню на всі квартири. З великих плюсів гарний зелений і великий двір, куди можна заїжджати машиною. Розміщення дуже хороше - ближній центр! Наданому етапі це по документах -5 кімнатна квартира (18,1м2, 16,4 м2, 12,4 м2, 10,1 м2, 13,8 м2 відповідно), з яких 3 ізольовані 2 прохідні. -суміжний санвузол з ванною 9,4 м2. -велика світла кухня 9,4 м2 -Н=3.20-2,95 м - індивідуальне газове опалення. Вартість продажу 122 000 $

Сидора Голубовича вул., 35

Ищите квартиру по локации