В районі школи №31 продам затишну 3-х кімнатну квартиру. Загальна площа 53 м2, поверх 5/5. Квартира перепланована на кухню-їдальню і дві окремі кімнати. Стан «заходь і живи»! Нова проводка, замінена сантехніка, м/п вікна, тепла підлога. Без ремонту одна кімната і балкон. Продаж з меблями і технікою! Поруч д/садок, школа, парк, ринок, магазини, зупинка кільцевого! Код 26065 Торг доречний!

Гната Хоткевича пров., 4

КОД 7390 У продажу 3к квартира із сучасним та якісним ремонтом, не кутова, тепла, світла й простора, загальна площа - 62 м кв, житлова - 42 м кв, кухня - 6 м кв є балкон. Поруч школа, магазини, супермаркети, кафе та зупинка кільцевого. Найкращий варіант у своїй ціновій категорії! Телефонуйте та домовляйтесь на огляд! КОД 7390 У продажу 3к квартира із сучасним та якісним ремонтом, не кутова, тепла, світла й простора, загальна площа - 62 м кв, житлова - 42 м кв, кухня - 6 м кв є балкон. Поруч школа, магазини, супермаркети, кафе та зупинка кільцевого. Найкращий варіант у своїй ціновій категорії! Телефонуйте та домовляйтесь на огляд! КОД 7390 У продажу 3к квартира із сучасним та якісним ремонтом, не кутова, тепла, світла й простора, загальна площа - 62 м кв, житлова - 42 м кв, кухня - 6 м кв є балкон. Поруч школа, магазини, супермаркети, кафе та зупинка кільцевого. Найкращий варіант у своїй ціновій категорії! Телефонуйте та домовляйтесь на огляд! КОД 7390 У продажу 3к квартира із сучасним та якісним ремонтом, не кутова, тепла, світла й простора, загальна площа - 62 м кв, житлова - 42 м кв, кухня - 6 м кв є балкон. Поруч школа, магазини, супермаркети, кафе та зупинка кільцевого. Найкращий варіант у своїй ціновій категорії! Телефонуйте та домовляйтесь на огляд!

Київське вул., 84

У продажу простора трикімнатна квартира з сучасним ремонтом, меблями та необхідною технікою — готова до комфортного проживання. Виконаний якісний ремонт, встановлені нові вікна. Зручне розташування на 2-му поверсі. Додаткові переваги: • два власні підвальні приміщення; • встановлена сигналізація. Будинок знаходиться в районі з розвиненою інфраструктурою — поруч школа, дитячі садки, супермаркети, зручні зупинки транспорту. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!

Гната Хоткевича пров., 5
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продам 3-х кімнатну квартирупокращеного планування на 3/9 поверхового будинку. Гарний, жилий стан Для перегляду телефонуйте! Код 23563

Юрія Кондратюка вул., 1

Продається 3-кімнатна квартира, район Алмазний (Мотель). Поверх 2/5. Не кутова. Знаходиться в 5 хвилинах від зупинки (Мотель). Дуже розвинена інфраструктура. Поруч ринок, д/садок, школа, парк, магазини, зупинка кільцевого!, та багато іншого. Квартира загальною площею 61м2, з трьома роздільними кімнатами (перепланування узгоджено по документам). Є велика кладова та гардеробна. В квартирі зроблений ремонт. Частково потребує ремонту ванна кімната та санвузол. Встановлений бойлер, замінена сантехніка, вікна та двері. Є підвал. За детальною інформацією телефонуйте за номером 0660235970!

Ігоря Дорошенка вул. (Ціолковського), 35

В продажу трикімнатна квартира у тихому та спальному районі! Квартира розташована на зручному 5-му поверсі 5-поверхового блочного будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій: над головою немає сусідів, а з вікон відкривається гарний вид. Основні характеристики: Загальна площа: 51 m^2 Житлова площа: 33 m^2 (три кімнати) Кухня: 6 m^2 Поверховість: 5/5 Тип будинку: Блочний (гарна тепло- та звукоізоляція) Переваги: Планування: Компактна, але функціональна площа — ідеально для сімї. Розташування: Будинок знаходиться в спальному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч садочки, школи, магазини та зупинки транспорту. Стан: Квартира готова до заселення. Документи готові до продажу. Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час!КОД4509 В продажу трикімнатна квартира у тихому та спальному районі! Квартира розташована на зручному 5-му поверсі 5-поверхового блочного будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій: над головою немає сусідів, а з вікон відкривається гарний вид. Основні характеристики: Загальна площа: 51 m^2 Житлова площа: 33 m^2 (три кімнати) Кухня: 6 m^2 Поверховість: 5/5 Тип будинку: Блочний (гарна тепло- та звукоізоляція) Переваги: Планування: Компактна, але функціональна площа — ідеально для сімї. Розташування: Будинок знаходиться в спальному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч садочки, школи, магазини та зупинки транспорту. Стан: Квартира готова до заселення. Документи готові до продажу. Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час!КОД4509 В продажу трикімнатна квартира у тихому та спальному районі! Квартира розташована на зручному 5-му поверсі 5-поверхового блочного будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій: над головою немає сусідів, а з вікон відкривається гарний вид. Основні характеристики: Загальна площа: 51 m^2 Житлова площа: 33 m^2 (три кімнати) Кухня: 6 m^2 Поверховість: 5/5 Тип будинку: Блочний (гарна тепло- та звукоізоляція) Переваги: Планування: Компактна, але функціональна площа — ідеально для сімї. Розташування: Будинок знаходиться в спальному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч садочки, школи, магазини та зупинки транспорту. Стан: Квартира готова до заселення. Документи готові до продажу. Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час!КОД4509 В продажу трикімнатна квартира у тихому та спальному районі! Квартира розташована на зручному 5-му поверсі 5-поверхового блочного будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій: над головою немає сусідів, а з вікон відкривається гарний вид. Основні характеристики: Загальна площа: 51 m^2 Житлова площа: 33 m^2 (три кімнати) Кухня: 6 m^2 Поверховість: 5/5 Тип будинку: Блочний (гарна тепло- та звукоізоляція) Переваги: Планування: Компактна, але функціональна площа — ідеально для сімї. Розташування: Будинок знаходиться в спальному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч садочки, школи, магазини та зупинки транспорту. Стан: Квартира готова до заселення. Документи готові до продажу. Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час!КОД4509

Івана Мазепи вул. (Калініна), 5

КОД 10031 В продажу 3к квартира з великими й просторими кімнатами , площа -64 м кв, житлова площа - 49 м кв, кухня - 6 м кв задовільний стан, замінений стояк та вхідні двері. Поруч вся інфраструктура! Телефонуйте - домовимося на перегляд. КОД 10031 В продажу 3к квартира з великими й просторими кімнатами , площа -64 м кв, житлова площа - 49 м кв, кухня - 6 м кв задовільний стан, замінений стояк та вхідні двері. Поруч вся інфраструктура! Телефонуйте - домовимося на перегляд. КОД 10031 В продажу 3к квартира з великими й просторими кімнатами , площа -64 м кв, житлова площа - 49 м кв, кухня - 6 м кв задовільний стан, замінений стояк та вхідні двері. Поруч вся інфраструктура! Телефонуйте - домовимося на перегляд. КОД 10031 В продажу 3к квартира з великими й просторими кімнатами , площа -64 м кв, житлова площа - 49 м кв, кухня - 6 м кв задовільний стан, замінений стояк та вхідні двері. Поруч вся інфраструктура! Телефонуйте - домовимося на перегляд. КОД 10031 В продажу 3к квартира з великими й просторими кімнатами , площа -64 м кв, житлова площа - 49 м кв, кухня - 6 м кв задовільний стан, замінений стояк та вхідні двері. Поруч вся інфраструктура! Телефонуйте - домовимося на перегляд.

Київське вул., 82

Велика та простора трикімнатна квартира загальною площею - 62м² з роздільними кімнатами. + Не кутова; + Труби замінені, загальний стан - житловий але потребує ремонту; + Комфортний 2-й поверх з 5-ти; Без боргів. Документи готові до продажу. Гарний, тихій двір, вікна не на дорогу, поряд з зупинкою громадського транспорту, школою та дитячим садком. Більш детально за телефоном та при огляді.

Гната Хоткевича пров., 11

Квартира щойно після капітального євроремонту, і взагалі ніхто не проживав! Комфортний 3-й поверх з 5-ти в цегляному будинку Під час ремонту було замінено повністю всю проводку, вікна включно з балконною рамою, труби та радіатори. В квартирі дуже тепло, за рахунок товстих стін та нових радіаторів на опалення, на літній період для комфорту вже встановлено кондиціонер. Частково мебльована всим необхідним, встановлено кухню яка робилась під замовлення, холодильник якийнавіть ще у плівці, пральну машину. Залишається лише встановити диван та заїжджати. Територіально квартира знаходиться за кільцевим маршрутом транспорту, до зупинки менше 1-хв, декількі шкіл та садочків у пішій доступності. Для покупця буде приємний бонус! Детальніше за телефоном або при перегляді.

Івана Мазепи вул. (Калініна), 36

Гарна видова квартира з трьома балконами . Західна сторона, дуже гарні краєвиди. охайна прибудинкова територія , велика дитяча площадка , уся інфраструктура поруч у кроковій доступності. Дахова котельня та лічильники на усе.

Великотирновська вул., 22а

Квартира має покращене планування з роздільними кімнатами та роздільним санвузлом. Стан ремонту - житловий. Система опалення централізована. Замінені всі стояки. Є центральний водопровід, центральна каналізація, газ та електрика. Квартира мебльована, є меблі на кухні. Будинок панельний, побудований у 80-90-х роках. Розташований у тихому, затишному районі, не над дорогою. Є ліфт. Поруч із будинком розташовані зупинки громадського транспорту, супермаркети, дитячий садок та школа. Квартира має 2 лоджії (6 та 3 м2). Вікна пластикові.

3 кім.квартира, 65 м2, 4/9 Алмазний

Квартира має покращене планування з роздільними кімнатами. Стан ремонту - косметичний, загальний стан квартири - хороший житловий. Система опалення централізована. Квартира мебльована. Можливий продаж під програму "єОселя". Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. Поруч розташовані зупинка громадського транспорту, школа та супермаркети. Ідеальне співвідношення ціни.

Продам 3-х кімнатну квартиру під є відновлення

Квартира має роздільне планування, всі кімнати окремі, кухня площею 10 м2. Санвузол роздільний. Ремонт - євроремонт. Система опалення централізована. Центральна каналізація, центральний водопровід, газ, електрика. Вивіз відходів. Меблі за домовленістю. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Меблі на кухні. Квартира у власності 3 роки. 9 поверховий будинок, є ліфт. Поряд зупинка, магазини, автовокзал, вся необхідна інфраструктура. Квартира не кутова. Є балкон та лоджія. Ванна.

Продається 3 кімнатна квартира Героїв Сталінграду,17/24

Квартира має роздільне планування. Загальний стан квартири - гарний житловий, що дозволяє одразу заїхати та проживати. Ремонт косметичний. Система опалення індивідуальна газова. Є газ. Меблі та техніка залишаються за домовленістю. Будинок цегляний, новобудова 2000 року (житловий фонд 2001-2010-і). Поруч знаходиться зупинка громадського транспорту, супермаркети, парк для відпочинку, школа та дитячий садок. Квартира має дві лоджії та два балкони. Кухня суміжна з лоджією. Є дві ванних кімнати. Встановлено кондиціонер. Є гардероб.

Продаж 3-к квартири/Алмазний/100 м2/Новобудова/Інд.газове опалення/

Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані. Кухня збільшена, а балкон узаконений. Система опалення централізована. Центральна каналізація, центральний водопровід, газ, електрика. Квартира мебльована. Є меблі на кухні. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Можливий торг. Паркувальне місце. Дуже гарне місцезнаходження, поруч школа, дитячий садок, МаркетОпт, аптеки, зупинка кільцевого транспорту. Поруч ставки та озера, де приємно провести час на природі (Шилівський ставок, Пушкарівський ставок та Ставок за Садами 1 (по вул. Великотирнівська). Чудова зона відпочинку з природними озера. Квартира має пластикові вікна, балкон, панорамні вікна. Гардероб.

Продаж 3 Кімнатної Квартири Покращеного планування. Р-н. Алмазний.

Квартира має покращене планування (чеський проєкт) з роздільними кімнатами, що ідеально підходить для комфортного проживання родини. Зроблено гарний косметичний ремонт, тому можна одразу заїжджати без додаткових вкладень. Система опалення централізована. В квартирі є газ, вода та опалення. Меблі та техніка залишаються в квартирі. Чудовий варіант як для себе, так і під інвестицію. Будинок цегляний, теплий та надійний. Поруч є все необхідне для комфортного життя: магазини, школа, дитячий садок, зупинка транспорту.

3к.квартира, Алмазний, чешка, 65м2, 3/5, з ремонтом

Квартира раніше використовувалася під офіс і має 4 вікна, що виходять на ринок та мотель. Несучих стін немає, що надає гнучкість у плануванні. Стан ремонту не вказано, але згадується, що квартира підходить під бізнес-проект. Продаж не терміновий. Поруч знаходиться ринок та мотель. Квартира має 4 вікна, що виходять на вулицю Грушевського. Відсутність несучих стін дозволяє вільне планування.

владелец
Продаж 3к Квартира Грушевського Михайла вулиця

У квартирі замінені вікна, вхідні двері, проводка, труби та батареї. Велика кімната обєднана з кухнею. Стіни звукоізольовані та оштукатурені. Квартира не кутова. Поруч розташовані школа (100 м), зупинка громадського транспорту (50 м), автовокзал (500 м), поліклініка (500 м), магазин, парк, дитячий майданчик та ринок. Квартира розташована на першій лінії.

владелец
Продаж 3к Квартира Мазепи Івана вулиця

Ищите квартиру по локации