Квартира в новому обжитому будинку. Капітальний високоякісний ремонт, велика кухня, вітальня, 3 окремих кімнати. Чудовий вид з вікна. Діючий ОСББ, під їзд і подвір я - в ідеальному стані. Дуже зручний мікрорайон, все необхідне - поряд. Школи, дитячі садочки, дитяча і доросла поліклініки, повний ассортимент супермаркетів в пішій доступності. Перегляд за домовленістю. По всім питанням прохання звертатись по телефону.

Олександра Бідного вул., 20

Шукаєте простору квартиру для комфортного життя всієї родини? Тоді ця велика 4-кімнатна квартира на Леваді стане вашим найкращим вибором! Тут є все для зручності та затишку: Три окремі кімнати – ідеально для великої сім’ї, де кожен матиме свій простір. Велика кухня-вітальня – серце квартири, де збираються за обідом, святкують та проводять теплі вечори разом. Свіжий якісний ремонт – виконаний для себе з любов’ю та увагою до деталей. В’їжджайте та одразу насолоджуйтеся новим життям без додаткових витрат. Локація, що дарує комфорт Квартира розташована в одному з найзручніших районів Полтави – Левада. Тут продумано все для щоденного життя: * поруч дитячі садки та школи, щоб дітям було зручно та безпечно; * сучасні ТРЦ, магазини та аптеки – усе поряд; * лікарня, спортзали, кафе – для турботи про здоров’я та дозвілля; * зелені сквери та місця для прогулянок – свіже повітря та відпочинок поруч із домом. Чому саме ця квартира? Це не просто квадратні метри – це простір, де ваша родина зможе рости, мріяти й створювати власну історію. Тут гармонійно поєднуються сучасний комфорт, простір та затишок. Велика сім’я заслуговує на велику квартиру – і ця пропозиція саме для вас! Хочете подивитися? Телефонуйте вже сьогодні та домовляйтеся про перегляд. Умови співпраці: Послуги АН від 2-6%, залежно від обраного пакета. Лояльність. 1. Для наших захисників ЗСУ, ТРО, АТО — 20% знижка на послуги АН 2. Для ВПО — 15% знижка на послуги АН 3. Повторна купівля через наше АН - 15% знижка на послуги АН 4. Власник-покупець - 20% знижка на послуги АН

Володимира Івасюка вул. (Головка), 16

Продам простору 4-кімнатну квартиру з індивідуальним опаленням! Пропонуємо до вашої уваги чудову квартиру на 5 поверсі 9-поверхового будинку з якісним ремонтом, у якій продумано кожну деталь для комфортного життя. Основні переваги: • 4 окремі світлі кімнати • Індивідуальне опалення — комфортна температура в будь-яку пору року • Великий балкон, вихід на який є як із вітальні, так і з кухні • Два санвузли — зручно для великої родини • Просторий коридор і функціональне планування • Сучасний, стильний ремонт — квартира повністю готова до заселення Ця квартира — ідеальний варіант для великої сім’ї або тих, хто цінує простір, затишок і якість! Зручне розташування: поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки транспорту — все необхідне в пішій доступності. КОД:12830 За детальною інформацією телефонувати за номером 0509519952 або писати на вайбер

Богдана Хмельницького бульв., 10
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира з гарним ремонтом. Квартира мебльована. В праві власності більше 3-х років. Торг можливий. Квартира не кутова, утеплена. Тихий спокійний двір. Поруч річка, парк, 2 школи, садки, ТЦ і т.д.

Продаж 4к Квартира Миру вулиця

Квартира має 2 окремі та 2 прохідні кімнати, одну з яких можна переробити в окрему. Сантехніка фактично нова. Підведені кабельне телебачення та інтернет. Цегляний будинок із підвалом, розташований у спальному районі. Є гарний зелений дворик з гойдалками для дітей. Поблизу (за 5 хв пішки) знаходяться зупинки міського транспорту, невеличкий ринок, магазини (АТБ та інших мереж). На відстані 800 м розташована річка Ворскла з гарним парком.

владелец
Продаж 4к Квартира Хмельницького Богдана вулиця

Просторий пентхаус з великою кухнею, передпокоєм та панорамним балконом. Квартира на дві сторони. Будинок цегляний, на підлозі стяжка. Вікна від забудовника. Квартира продається без меблів та техніки. Новий фонд. У комплексі закритий двір, є парковка для авто будинку та дитячий майданчик. Квартира розташована поруч з ТЦ "Мир", безліч магазинів та ринку (10 хв пішої прогулянки). Є дитячі садочки, школа та гімназія. До річки 5-7 хв на авто. Міський транспорт 2-3 хв до зупинки. Квартира світла та простора. З вікон відкривається неймовірний вигляд простору. Двері броньовані.

Продаж 4к Квартира Миру проспект ЖК ул. Мира

Квартира має 4 окремі кімнати, простору кухню площею 9 кв.м. Планування двостороннє. Санвузол роздільний. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Встановлені всі лічильники. Квартира продається частково з меблями. Меблі на кухні виготовлені з натуральних матеріалів. Встановлене кондиціонування. Документи перевірені, податок становить 2%%. Власники проживають у Полтаві. Цегляний теплий будинок, не кутовий. Є ліфт. Достатньо паркомісця. Квартира розташована біля пляжу "Зелений острів". Поблизу знаходяться 2 школи (2 та 20). Квартира має гарний вид з лоджії, де можна насолодитись свіжим річним повітрям. Встановлена сигналізація.

Подол!4к.кв. 300м до пляжу!

Квартира має роздільне планування з двома балконами. Зроблено якісний євроремонт з використанням добротних матеріалів. Санвузол роздільний. Опалення центральне. Квартира повністю мебльована і готова до проживання. Є кондиціонер, підігрів підлоги, меблі на кухні та гардероб. З мультимедіа є кабельне та цифрове телебачення, телевізор і Wi-Fi. Будинок типу "хрущовка". Локація дуже зручна. Поруч знаходяться садочки, школи, зупинка громадського транспорту, магазини та ринок. Недалеко розташовані вокзал, річка та ліс. Житло просторе, комфортне та повністю готове до проживання.

4к! квартира на Подолі, по Кукоби, 3/5 поверх, 81 м2, ЦЕГЛА,євроремонт

Выберите расположение квартиры