Пропонується до продажу трикімнатна квартира в Шевченківському районі булиця Ігоря Сікорського 2/9 Кімнати суміжно- роздільні Будинок ОСМД Площа 69/43/8 Житловий стан Поруч вся необхідна інфраструктура.

Ігоря Сікорського вул., 466

Квартира зі світлим та теплим євроремонтом, розташована на сонячній стороні. Планування передбачає окрему лоджію із місткою кладовкою. В квартирі є централізоване опалення, водопостачання та газ. Встановлені лічильники. Залишаються іспанська кухня, холодильник, мікрохвильова піч, прихожа, шафа-купе, диван, шафа, крісло, журнальний столик та кондиціонер. Будинок розташований біля стоянки для авто. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки, магазини, аптеки, ринок та центр розваг. Вхідні двері металеві з оздобленням. Лоджія засклена.

Ігоря Сікорського вул. (Куйбишева вул.), 468, Шевченковский, Запоріжжя, Запорізька 23000.0 USD

Квартира має роздільне планування кімнат та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий. Вікна металопластикові, балкон та лоджія засклені. Труби замінені. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Передбачено вивіз відходів. Є асфальтована дорога. Частина меблів та техніки залишається в квартирі. На кухні є меблі. Будинок ОСББ, дах відремонтований. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту. Є відео огляд квартири.

Продаж 2-к квартири на 3-Шевченківському
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира з роздільним санвузлом та великим балконом. Житлова площа становить 22 кв.м., площа кухні - 8.3 кв.м. Квартира оснащена централізованим опаленням. Встановлені індивідуальні лічильники на газ та електрику. Квартира укомплектована всіма необхідними меблями. Квартира продається від власника. Комісія за рієлторські послуги. У будинку працює ліфт.

владелец
Продаж 2к Квартира Ігоря Сікорського вулиця

Ищите квартиру по локации