Квартира має роздільні кімнати, включаючи вітальню площею 18,7 м² та дві спальні площею 18,6 м² і 15,7 м². Кухня має площу 8,3 м². Стан ремонту - авторський проект. Підлога в коридорі та кімнатах покрита паркетом, а в кухні та санвузлі - якісною плиткою. Стелі у всіх приміщеннях натяжні з принтом. Столярка виконана з натурального дерева, а вікна металопластикові. Балкон засклений.
У санвузлі встановлено електробойлер на 80 л. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід забезпечують комунальні потреби.
Вітальня та спальня обладнані кондиціонерами. Можливий продаж з меблями та побутовою технікою, представленими на фото. На кухні є меблі.
Можливий продаж з меблями та побутовою технікою. Більше фото надається на запит.
Будинок цегляний, спецпроект, має 2 парадні, по 2 квартири на поверсі. Перекриття залізобетонні. У дворі є закрита парковка.
Відмінна розвинена інфраструктура, зручна транспортна розвязка. Поруч багато магазинів, школа, дитячий садок, банки, пошта. Сквер розташований біля будинку, а Ботанічний сад у пішій доступності.
Вікна виходять на вул. Тарасівська та у двір. Квартира розташована в середині будівлі. Є кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Також є кондиціонер та меблі на кухні.