Квартира від забудовника з чорновим оздобленням. Стіни оштукатурені, на підлозі залита стяжка. Продумане планування кімнат дозволяє ефективно використати кожен метр. Квартира двостороння, з двома лоджіями, одна з кухні, інша з великої кімнати.
Квартира обладнана 2-контурним газовим котлом, радіаторами, підведені інженерні мережі та лічильники.
Будинок завершений будівництвом, у стадії отримання статусу зданий. Вже можна робити ремонт, деякі квартири вже заселені.
Будинок комфорт-класу від надійного забудовника. Концепція двір без машин, є спортивний та дитячий майданчик. На території ЖК є підземний паркінг, поруч є парковка для автомобілів. Дуже тихий район.
Будинок розташований у найзеленішому та найзручнішому для життя районі міста. Поблизу є зелений парк з озером та фонтаном, де можна гуляти з дитиною, займатися спортом, пити каву дивлячись на качок. Поряд ТРК Сади перемоги з кінотеатром та люксовими магазинами. Навчальні та дошкільні заклади, лікарня, пошта, банк, ботанічний сад та багато іншого у пішій доступності. Траса здоровя та пляжі 25 хвилин пішки.
Квартира як чистий аркуш для прояву вашої фантазії. В літаку не спекотно, взимку тепло.