Красива,стильна квартира на зручному 1 поверсі газового будинку.Меблі та техніка входять у вартість.Поруч школи,бомбосховище,дитячий садочок,магазини,ринок,аптеки,банк,кафе, зупинки трамвая і маршруток - все є для комфортного проживання.
Продам просторную 3- комн. квартиру на пр-те Затонского. 4 этаж 16 этажного дома. Комнаты раздельные, три лоджии с остеклением. Санузел раздельный. Есть вместительная гардеробная и кладовые. Квартира в чистом жилом состоянии, современные облицовки. Окна МПО. Инфраструктура: остановки трамвая и маршруток, супермаркеты, школы, детсад.
Просторная, светлая квартира с новым косметическим ремонтом ждёт своего счастливого владельца! Большой балкон с прекрасным видом, окна Paritet с москитными сетками, новая мойка и сантехника — заезжай и живи!
Чистая парадная после ремонта, ухоженный коридор с общей террасой для хранения велосипедов и самокатов. Во дворе всегда есть свободное место для парковки и прогулок.
Отличная транспортная развязка — рядом конечная 186 маршрутки, трамвай и другие маршруты. В шаговой доступности — магазины, школы, садики. Район — обжитой, с дружелюбными соседями и развитой инфраструктурой.
Отличный вариант для жизни или под аренду! Звоните — покажем в удобное время!
ПРОДАМ двокімнатну квартиру на Котовського
📍вул. Затонського (Давида Ойстраха)
У дворі дві школи та садочок (дорогу переходити не треба)
Роздільне планування: дві кімнати, кухня з розкритим балконом, коридор та роздільний санвузол.
Гарний житловий стан
Меблі/Техніка за домовленістю
Поверх 8/9
Вікна виходить на школу та стадіон.
Тамбур на дві квартири.
Новий чистий ліфт.
Доглянута закрита парадна на домофоні.
Чудові сусіди.
Поруч риночок, супермаркет, аптеки, кофейні та інші дрібні магазини.
У пішій доступності: «Сіті Центр», Обл.лікарня, ринок «Північний», Кримський бульвар.
Прекрасна транспортна розвʼязка.
Телефонуйте за додатковою інформацією!
Квартира в хорошому стані, готова до заселення.
У санвузлі встановлена сучасна гідромасажна душова кабіна.
У квартирі є меблі та техніка.
Квартира має хорошу транспортну розвязку. Поруч розташовані магазини, школи, дитячі садки та місця для відпочинку.
Простора однокімнатна квартира в сотовому проекті. Квартира в стані від будівельників, готова під ремонт. Є дві лоджії, одна з яких площею близько 9 кв.м., яку можна виділити як окрему спальню.
Можливий торг.
Квартира розташована в зручному для життя районі з розвиненою інфраструктурою.
Квартира в сотовому проекті з косметичним ремонтом та хорошим житловим станом. Є три засклені лоджії та тамбур на три квартири.
У будинку є пасажирський та вантажний ліфти в робочому стані.
Будинок належить ОСМД.
Поблизу розташовані дві школи, магазини, аптеки, ринки, спортклуби.
Квартира обладнана металопластиковими вікнами. З кухні є балкон.
Квартира вільна.
Поблизу розташовані дві школи. Квартира знаходиться біля кінцевої зупинки маршруток.
Квартира має облицювання.
Квартира в житловому стані. Кімнати роздільні, світлі. Кухня велика та затишна.
У парадній зроблено ремонт. Двір тихий.
Квартира розташована в зручному місці. Поблизу знаходяться дві школи, дитячий садок, магазини. У пішій доступності Ситі Центр та Північний ринок.
Квартира з великою гостинною кімнатою. Ремонт зроблений у 2021 році. Квартира в чудовому стані.
Квартира продається з вбудованою кухнею та меблями.
Поблизу розташовані магазини "Таврія" та "Сільпо", дві школи та кінцева зупинка маршрутки №146.
Квартира світла та затишна, готова до заселення.
Квартира чеського проекту, потребує ремонту. Встановлено броньовані двері, частково замінено сантехніку та металопластикові вікна.
Хороший район з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані супермаркети, ринок, зупинка маршрутного таксі та трамвая, дитячі садки, школи №40 та №49.
Простора квартира з ремонтом. Планування включає 4 окремі кімнати з виходом на лоджію, просторий коридор, роздільний санвузол та комору. Квартира в хорошому стані.
Встановлені металопластикові вікна. Квартира утеплена по фасаду, замінена проводка.
Капітальний тамбур на 3 квартири. Парадна у відмінному стані, є консьєрж.
Поблизу будинку розташована кінцева маршрутного таксі, дві школи, дитячий садок. У пішій доступності супермаркети, магазини, зупинка трамвая та маршрутного таксі.
З вікон відкривається чудовий вид на лиман.
Квартира з роздільними кімнатами та заскленим балконом. Є простора кухня. Санвузол суміщений і облицьований сучасною плиткою.
Відмінно розвинена інфраструктура: поруч знаходяться супермаркети, магазини, ринок, поліклініка, зупинка громадського транспорту. У 2 хвилинах від будинку розташована школа, яку діти можуть відвідувати без переходу дороги.
Чиста парадна. У підїзді є поштомат.
Квартира розташована у чудовому районі з зручним розташуванням. Поблизу є ринок, супермаркети, школа та дитячий садок.
Квартира ідеально підходить для молодої сімї або студента. Аналогів на ринку мало.
Квартира має якісний ремонт, повністю замінена проводка. Встановлено теплу підлогу та точкове освітлення. Санвузол туалет/душ суміщений та облицьований.
Установлено новий бойлер "Atlantis".
Квартира повністю готова до заселення. Установлені кухонні меблі та вбудована шафа-купе.
Реальному покупцеві надається приємний бонус.
Чиста парадна, тамбур на 6 квартир.
Чудове розташування. Поблизу знаходиться кінцева маршруток, школа та дитячий садок.
Квартира дуже світла та тепла.
Квартира в хорошому стані. Вона має дві окремі кімнати та великий засклений балкон.
Квартира розташована на середньому поверсі цегляного будинку.
В пішій доступності знаходяться дві школи (№40 та №49), дитячий садок, кінцева зупинка маршрутного таксі, автостоянка, магазини, супермаркети, ринки "Північний" та "Сельський".
Квартира з роздільним плануванням. Суміжний санвузол облицьований. Квартира в житловому стані.
Квартира обладнана газовим лічильником, бойлером та приладами обліку. Централізоване опалення.
У будинку працює ліфт.
Квартира в житловому стані. Є додаткове приміщення, включене до технічного паспорта. В кімнаті є лоджія, а з кухні - балкон.
У квартирі централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Вивіз відходів організований.
Квартира мебльована.
Будинок чеського типу. У будинку є консєрж, пасажирський та вантажний ліфти.