Будинок трьохкімнатний площею 60 кв. м. Ремонт житловий стан. Санвузол суміжний. Система опалення твердопаливна. Центральний водопровід, каналізація септик. Електрика підключена. Асфальтована дорога. В будинку є кухня та меблі по мінімуму, але старого зразку. Є Wi-Fi. Продаж будинку планується найближчим часом. Є кадастровий номер. Документи готові до продажу. Можливий продаж під будівництво магазину, шиномонтажу та ін., оскільки виходить на головну дорогу. На території є яблуневий садок. Поруч глиняна будівля, яка виконувала роль сараю. Також на подвірї є деревяний гараж та погріб. Огорожа. Будинок розташований біля траси, на центральній дорозі. Поруч зупинка, швидка допомога, поліклініка, Нова пошта, клуб та сільська рада, парк зі ставком. До центру 10-15 хвилин пішки. В центрі є аптека, Укрпошта, різні магазини, кафе, ветаптека. В певні дні є базари. Великий город з родючою землею. Комфорт: Ванна, Сад, город.

владелец
Продаж Будинку. смт Цибулів.

Стан будинку: нормальний. Висота стелі: 3.3 м. Оздоблення стелі: побілка. Підлога: лінолеум, дощата підлога. Внутрішнє оздоблення: фарбування, шпалери. Ремонт: Житловий стан. Система опалення: Централізоване. Коли немає світла: є водопостачання. Комунікації: Асфальтована дорога. Обладнання / меблі / зручності: ванна, шафа-гардероб, диван, електрика, письмовий стіл. Меблювання: Так. Характеристика будівлі: перекриття: змішане, дах: шифер. На території є: город, літня кухня, госп.будівлі (сарай), погріб, сад, паркан. Унікальні переваги: Криниця. Недалеко від магазину (5 хвилин), зупинка автобуса Монастирище-Київ, недалеко школа, аптека, супермаркети, поліклініка, нова пошта, парки для відвідування та кафе для відпочинку. Утеплення: без утеплення. Приміщення: гараж: в дворі, котельня / бойлерна. Комфорт: Підсобні приміщення.

владелец
Продаж будинку,від власника .

Будинок розташований по головній вулиці мальовничого містечка Цибулів. Загальна площа будинку становить 62 м². Стан ремонту не вказано, але згадуються господарські споруди та молоді, родючі фруктові дерева. В будинку є газове та пічне опалення, а також криниця. Лічильники не згадуються. Меблі та техніка не згадуються. Продаж будинку. Умови купівлі не вказані. Будинок розташований на березі великого ставу. Є господарські споруди та молоді, родючі фруктові дерева. Будинок розташований по головній вулиці містечка Цибулів. Поряд знаходиться автобусна зупинка (Київ-Монастирище-Черкаси), до районного центру 10 км. В безпосередній близькості знаходяться школа, два дитячі садочки, ринок, комплекс магазинів та супермаркет. Поруч з будинком знаходиться парк з дитячим майданчиком. Будинок розташований на березі великого ставу. Є криниця та молоді, родючі фруктові дерева.

владелец
Продаж 3к Дім Київська (Леніна) вулиця