Теплий дім, побудований 1960 році. Стіни товщиною 60 см з дікаря. Пів будинку утеплено пенопластом 5 см і пошпаклевано. Підлога на кухні з підігрівом. Вода під напором з скважини. Всі зручності. Електрика 15 кВт, електро котел, двотарифний лічильник. Тариф Т1 - 2,64 грн, тариф Т2 - 1,32 грн до 2000 кВт на місяць. Двоконтурний котел з програматором. Вся проводка мідь 2,5 кВ. Вхід і котел 6 кВ. До Південного Буга 100 метрів. Сосновий ліс розташований за 3 км з другої сторони села. Школа, магазини, лікарня та господарський магазин знаходяться за 1 км. До центру міста 20 хвилин їзди на машині, автобусом - 25 хвилин. До зупинки 600 метрів.

владелец
Продаж 2к Дім Набережна вулиця

Будинок має розміри 5х6 метрів. Дача мебльована. Дача розташована за 14 км від Бородінського району.

владелец
Продам дачу с.Гурское (14 км. от Запорожця)

Будинок побудований з саманного матеріалу, обкладений цеглою та утеплений пінопластом. Фундамент бутовий, дах шиферний. Підлога вкрита дошкою, лінолеумом та керамічною плиткою. У будинку встановлені металопластикові вікна, пластикові труби та нові радіатори опалення. Є вбудована кухня. Будинок має індивідуальне газове опалення, центральний водопровід, електрику та вивіз відходів. Будинок продається з меблями та технікою. Будинок в хорошому житловому стані, можна зайти і жити. На ділянці площею 5 соток розташовані житловий будинок, гараж, погреб, город, окремо стоїть недобудований будинок з газобетону, літній туалет і душ, дві зливні ями. У пішій доступності знаходяться зупинка громадського транспорту, магазин, школа та дитячий садок. Будинок має сад та город. На ділянці є огородження. Будинок обладнаний ванною.

+ Продам дом пос.Чкалова район 33000 дол.

Будинок має велику гостьову 24 кв.м., три окремі спальні по 8 кв.м., два санвузли, кухню-студію 18 кв.м. з кладовою. При переплануванні та ремонті були закладені якісні матеріали. Виконано євроремонт. Встановлено газовий двоконтурний котел Юнкерс. Коридор, кухня і один санвузол обладнані теплою підлогою. Є дві робочі вигрібні ями (з туалету та кухні окремі). Будинок продається без меблів та техніки. Будинок побудований з добротних матеріалів. Зовні та всередині утеплений. Є гараж, підвал близько 8-9 кв.м. під будинком і зручні сходи на горище. Ділянка рівна. Хороший заїзд з вулиці, є місце для двох машин. Будинок розташований в тихому затишному місці. 2 км від кінотеатру Космос. 150 м до двох магазинів і зупинки 308 магазин. 700 м до школи та садочка. Будується підземна школа. Будинок має сад і город. Тато будував гараж для мотоцикла.

владелец
Свій затишний будинок 100м² пос.Чкалова 308 маг
Узнавай первым о новых квартирах

Будинок цегляний, побудований у 80-х роках. В будинку є зручності, гараж, підвал та господарські споруди. Стан житловий, хороший. Будинок продається з меблями.

продам дом. Вершина.

Квартира з житловим станом. Санвузол суміжний. Будинок оснащений індивідуальним газовим опаленням. У дворі є дві свердловини, вода від яких заведена в будинок. Будинок газифікований. У двір заведено 380 вольт. Каналізація септик. Вивіз відходів. Квартира мебльована. Квартира продається. У дворі розташований гараж, літня кухня 4х8 з газом, добротний льох, господарські споруди. Є басейн на 6 кубів води. Також є огород 40 соток та луки для покосу. Територія має огорожу та охорону. Поруч розташований ліс, що забезпечує екологічно чисте повітря. Маршрутки курсують кожні 20 хвилин. Квартира має терасу. Є швидкісний інтернет та супутникове телебачення.

владелец
Дом Газофицированный

Після будівельників. Санвузол розташований у дворі. Є вода, світло та пічне опалення. Продається дача.

Продается дача ,село Гурское, дачи Родничок от собственника

Популярные запросы