Євроремонт. Є душова кабіна. Установлено пластикові вікна, на підлозі ковролін. Є дубові сходи на другий поверх, красиві міжкімнатні двері. Встановлено двоконтурний котел Vailand. Є твердопаливний котел для опалення будинку, який також можна використовувати для сауни. У будинку є газ, вода та електроенергія. На ділянці є скважина глибиною 75 метрів. Каналізація - септик. У будинку є телевізор. Можливий обмін на квартиру в Дніпрі. Реальному покупцеві торг. Будинок з металочерепицею. У будинку є швидкісний інтернет і супутникове телебачення. До каналу Дніпро-Донбас 200 метрів. На ділянці є фруктовий сад, господарські будівлі, великий вольєр для собаки. Двір огорожений парканом з білої цегли. Є асфальтована дорога.

владелец
продам дом в Перещепино

Індивідуальне газове опалення.

владелец
Продам  будинок.

Продається житловий будинок у двох рівнях, загальною площею 180 м², розташований у тихому та спокійному районі міста Перешепіна (Самарський район). Будинок у хорошому стані, готовий до проживання. На першому поверсі розташовані 2 кімнати, велика кухня та санвузол. На другому поверсі знаходяться 4 кімнати, санвузол та лоджія. Загалом будинок має 6 кімнат та 2 санвузли. Будинок обладнаний газовим опаленням, водопроводом та власною свердловиною глибиною 48 метрів. Також є додатковий котел на твердому паливі. Каналізація - септик. Будинок продається з усіма меблями. У будинку також є спортивні тренажери. Можливий торг. Будинок ідеально підійде для великої родини, господарювання або заміського життя з комфортом. Будинок побудований з ракушняка та білої цегли, між якими залитий утеплювач. Є підвал та льох. На ділянці 25 соток є навіс із полікарбонату, теплиця, виноградник, молоді плодові дерева та хвойні насадження. Також є господарська споруда 17х6 м, гараж, лазня та додаткові господарські будівлі, включаючи апі-будиночок для бджіл. Бетонований підїзд до будинку. Розташування будинку тихе та спокійне, поруч є канал і річка. Будинок має два рівні, два санвузли, лоджію, підвал та льох. Серед зручностей - відеоспостереження, огорожа, кондиціонер, спортзал, ванна, душова кабіна, сауна, баня, альтанка та мангал. Територія має сад, город та літній будинок.

владелец
Продам будинок,дніпропетровська обл,новомосковський район,м.Перещепине
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Є житловий будинок з гаражем, сараєм, погребом та колодязем. Наявний фундамент, на якому можна побудувати ще один будинок. Будинок підключений до газової мережі, є водопровід, електрика з денним та нічним лічильником. Будинок мебльований. Документи готові до продажу.

владелец
Продам дом в Перещепино ул.Вильна

Квартира з літньою кухнею. Ремонт у житловому стані. Квартира обладнана пічним опаленням та електрокотлом. Система опалення комбінована. Квартира здається без меблів.

владелец
Продам дом о988526960

Будинок капітальної споруди з високими стелями. Є велика кухня, сумісний санвузол, передпокій та топкова. Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням та власною свердловиною. На ділянці розташовані гараж, господарські будівлі, літня кухня та сад з плодовими деревами. Двір викладений тротуарною плиткою. Будинок розташований у центрі Перещепиного. У пішій доступності знаходяться ринок, магазини, аптеки, школа та зупинки громадського транспорту.

Срочно! Дом Перещепино. Центр.

Планування включає три великі кімнати, гардеробну, кухню-столову площею 22 кв.м., велику передпокій та засклену веранду. Ремонт виконаний за авторським проектом. Будинок повністю автономний. Є сонячна електростанція потужністю 35 кВт, яка дозволяє продавати електрику за зеленим тарифом з доходом 6 тис. доларів на рік. Встановлено електрогенератор та сучасну дровяну піч. Тепла підлога з кафельної плитки без порогів прокладена по всьому будинку. Паралельно працює радіаторне опалення в кожній кімнаті. Уся система опалення управляється програматором (розумний будинок). Є власна каналізація (септик) та новий колодязь. Будинок повністю мебльований. Є телевізор, Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне, цифрове та супутникове ТБ. Будинок продається. Будинок дуже теплий. Є гараж на 2 машини з автоматичними воротами, майстерня, льох площею 15 кв.м., гостьовий душ та туалет на вулиці. Запас сухих рубаних дров становить 30 куб.м. На території є велика кількість мангалів, тандирів та грилів, а також клумби з дорогими рослинами, виноградник, два сади (фруктовий та горіховий з 150 деревами), міні-ферма з баранами та козами. Участок повністю огорожений високим парканом, має дитячий майданчик, дві альтанки та велику кількість клумб з дорогими рослинами. До супермаркету АТБ 850 метрів. Поруч протікає річка, де можна ловити рибу. Вулиця дуже тиха. Будинок має автономне індивідуальне газове опалення. Встановлено відеоспостереження, яке можна переглядати на смартфоні з будь-якої точки світу. Будинок обладнаний кондиціонером та ванною. Є підсобні приміщення.

владелец
генератор
Продам шикарный дом с +4 бизнеса не выходя со двора

Затишний житловий будинок з окремими спальнями, просторим санвузлом, зручною прихожою та коридором. Встановлені металопластикові вікна. Встановлено новий газовий котел та радіатори італійського виробництва, що забезпечує економне опалення. Санвузол суміжний. Будинок продається з частиною меблів. Будинок розташований у спокійному житловому районі з зручною інфраструктурою. Поблизу є магазин та зупинка громадського транспорту. Будинок дуже теплий та доглянутий.

Будинок Перещепино

Ищите дом по локации