Що може бути краще за квартиру? Правильно, тільки свій окремий будинок. Пропонуємо вашій увазі, дивовижний двоповерховий будинок, загальна площа будинку 300м2, житлова 135м2, кухня 18м2. У будинку три спальні, кінотеатр з каміном, вбиральня, пральня, бізнес кабінет два санвузли, винний кабінет, велика затишна вітальня. Цей будинок дійсно особливий - у ньому все зроблено для себе з душею та любовю. Ділянка 25 соток, приватизована, є заїзд для автомобіля. На території двору є літня кухня з терасою та мангальною зоною. Сауна з кімнатою відпочинку та душовою. Є невеликий басейн, літня альтанка із зоною барбекю. Уся територія доглянута з турботою та увагою, посаджено троянди, туї, ялинки, газонну траву, є місце під невеликий город. Бонусом до ділянки окремий вихід у сосновий бір. Все це створює неповторну атмосферу затишку та комфорту. Цей будинок – втілення розкоші та багатства. Він був створений для того, щоб задовольнити найвишуканіші смаки. Не пропусти можливість стати його щасливим власником і насолодитися всіма його перевагами. Звяжіться зі мною сьогодні, щоб отримати більше інформації та організувати перегляд цього унікального будинку.

Набережна, 126

Продається ексклюзивний чотирирівневий особняк з 8 просторими кімнатами. Будинок має авторський дизайн-проект та виконаний за індивідуальним проектом головного архітектора міста. Кровля виконана з високоякісної бітумної черепиці. Будинок повністю готовий до заселення і не потребує додаткових вкладень. Комунікації включають асфальтовану дорогу, електрику, вивіз відходів, каналізацію (септик) та свердловину. Будинок оснащений автономним електрогенератором. Підігрів підлоги забезпечує комфорт. Квартира мебльована. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, телевізор та Wi-Fi. Розумний торг реальному покупцю. Можливий перегляд у будь-який зручний час за попередньою домовленістю. Будинок розташований на 25 сотках приватизованої землі правильної форми. На території є капітальний гараж на 3 рівні, який вміщує 2 автомобілі, з окремою кімнатою для охорони або персоналу. Також є будиночок біля води (20 кв.м) з кухнею та мангальною зоною. Ділянка має ландшафтний дизайн з дорослими хвойними деревами. Територія має охорону та автоматичні ворота. Є басейн, сауна/баня, альтанка. Будинок розташований в мальовничому екологічно чистому місці на першій лінії водосховища. Власний закритий пляж та причал для катера або гідроцикла. Поруч є парк. Будинок має власну берегову лінію з пляжем та причалом. Використані преміальні, екологічні та довговічні матеріали. Унікальний мікроклімат створюється завдяки хвойним деревам. Є кондиціонер, сигналізація, балкон, ванна, душова кабіна, огорожа, сад/город, літній будинок, тераса.

генератор
777 тыс. ‼️Элитный дом 520м² Свой пляж ‼️Ольховка

Будинок має 3 кімнати. Стан будинку гарний, з косметичним ремонтом. Нові металопластикові вікна, новий дах, нові натяжні стелі та шпалери. Центральна вода, септик, газ. Система опалення індивідуальне газове. Є лічильники. Меблювання: Так. Супутникове ТБ. Розглядаємо сертифікат. Документи готові, перевірені. Капітальна альтанка. Гарний плодовий сад. Огорожа. Асфальтована дорога. Вивіз відходів. Санвузол у будинку і на вулиці. Ванна. Підсобні приміщення, цоколь, підвал. Мангал.

Продам 3 комнатный, добротный дом в Ольховке.
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Дача з житловим станом. Є мансарда на другому поверсі, погреб та цоколь. Вікна з гратами. На даний момент вибиті шибки, але решітки цілі. Є електрика, скважина 20 метрів, балонний газ. Встановлено електропіч. Дача здається з меблями. Є телевізор. Приватизована дачна ділянка з будинком та господарськими спорудами. Дачні ділянки в селекції огорожені. Територія охороняється, вулиці з назвами. Є будинок правління, шлагбаум. Дороги з щебеню. За 200 метрів від дачі є ставок. Автобуси від тракторного заводу їдуть до зупинки "Дачі", не доїжджаючи Ольхівки. Є печь і камін. У дворі є туалет і душ. Побудовані бетонні доріжки, є автостоянка під шифером, площадка під навісом з шиферу 5х7 з тенісним столом і гойдалками. На ділянці є сад, город, сарай.

власник
Продам дачу в Ольховке

Будинок має косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Є душова кабіна. Система опалення індивідуальна електрична. Підігрів підлоги забезпечує додатковий комфорт. До будинку підведено електрику, вивіз відходів, каналізація септик та свердловина. Асфальтована дорога веде до будинку. Будинок продається з меблями та технікою. Є Wi-Fi та кондиціонер. Можлива продаж за сертифікатом Є-оселя. На території будинку є альтанка, мангал, автоматичні ворота, огорожа, камін, гараж, сад та город. Тераса додає зручності. Будинок має чудове розташування, всього 10 хвилин до Салтівки або Індустріальної. В пішій доступності розташоване озеро, дитячий садок, церква, джерело, магазини та зупинка громадського транспорту. Будинок має чудовий ремонт та всі зручності. Є вода та інтернет. Тепла підлога забезпечує комфорт. Автоматичні ворота та огорожа гарантують безпеку.

власник
продам свой дом в Ольховке

Популярні запити