проспект Героїв Харкова, 128а

Продається простора 3 кімнатна квартира в сучасному, цегляному будинку- новобудові по вулиці Героїв Харкова, 128А у Харкові. Будинок розташований в 5 хвилинах ходьби від метро «Заводська» (завод імені Малишева). Загальна площа квартири - 118 м², житлова - 75м², кухня- 13 м². Квартира знаходиться на верхньому поверсі, завдяки чому над квартирою є повноцінний технічний поверх, який є місцем зберігання речей. Формат квартири: велика кухня-вітальня з виходом на лоджію, зал, дві окремі спальні, великий сумісний санвузол, коридор з системами зберігання. В квартирі виконаний якісний сучасний ремонт. Основною особливістю квартири є 3 просторі та світлі кімнати з гарним ремонтом. Квартира з повною комплектацією: побутовою технікою, меблями та встановленими лічильниками. Лоджія в тамбурі обладнана під спортзал. Є додаткова комора. Район з відмінною інфраструктурою: поруч супермаркет, стадіон, парк, дитячі майданчики, супермаркет «Рост», метро. Приємний торг зацікавленим клієнтам. Продаж терміновий!

Героїв Харкова просп. (Московський), 128А

ИДЕАЛЬНАЯ КВАРТИРА ДЛЯ БОЛЬШОЙ СЕМЬИ! Продам просторную красивую 3-х комнатную квартиру 117м2 в новострое по адресу проспект Героев Харькова, 128а. Надежный кирпичный дом. Формат квартиры: -большая кухня -студия с выходом на лоджию -Две раздельные спальни. -большой совмещенный санузел -Коридор с системами хранения. Теплые полы в зоне плитки. В Квартире сделан качественный ремонт с заменой всех коммуникаций. Вся необходимая мебель и техника. Бонусом к продаже квартиры -2 кладовые. Закрытый дополнительный тамбур. На этаже 4 квартиры. Над квартирой полноценный техэтаж. Установлен счетчик тепла на подъезд. Рассматриваем продажу по гос. программам. Отличное месторасположение: за домом супермаркет , парк, стадион, детская площадка, супермаркет Рост, 7 минут пешком до метро завод имени Малышева.

Героїв Харкова просп. (Московський), 128А

Квартира в хорошому житловому стані після косметичного ремонту. Санвузол суміжний. Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом, електрикою та центральною каналізацією. Також є вивіз відходів та асфальтована дорога. Квартира мебльована. Можлива робота з сертифікатом. Квартира розташована в обжитому новобудові, побудованому в 2001-2010-і роки. Квартира знаходиться практично в центральній частині міста, між двома станціями метро "Малишева" та "Турбоатом". Транспорт і вся інфраструктура розташовані поруч.

Сертификат! Продам 2х к. квартиру в новострое пр-т Героев Харькова.
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з авторським проектом має двостороннє планування. Санвузол суміжний. Ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів: плитки та паркету з Іспанії, дверей і плінтусів з ясена, віконних підвіконь та стільниці з мармуру. Квартира має шикарний коридор площею 20 кв.м. з вбудованою шафою для верхнього одягу, з якого є вхід до всіх приміщень. У квартирі централізоване опалення, центральний водопровід та каналізація. Встановлені кондиціонери LG Art Cool у всіх кімнатах. Квартира продається з меблями та технікою. На кухні є зона для приготування з італійськими фасадами та українським корпусом, мармурова стільниця, холодильник Sharp, посудомийна машина Bosch, пральна машина Hotpoint Aricton, плита Gorenje Pininfarino, духовка Fagor, витяжка Elica. У вітальні встановлений великий диван Natuzzi (Італія), електричний камін з облицюванням з пісковика, плазма Pioneer, відеопроектор Panasonic, ресивер Denon, акустика Monitor Audio та Technics. У спальні є ліжко італійського виробництва, вбудована шафа з плазмою Panasonic. На лоджії облаштовано міні-тренажерний зал. Поблизу будинку розташовані школа, парк Машинобудівний, супермаркет, метро, арт-завод Механіка. Квартира має еркерне вікно з прекрасним видом на місто. До спальні примикає лоджія площею 11.8 кв.м. Кухня має балкон площею 4.2 кв.м. У квартирі встановлені якісна сантехніка (ванна італійського виробництва, унітаз Wisa швейцарського виробництва, сантехніка Grohe, Kludi) та іспанська плитка у ванній кімнаті.

власник
Продам 3-х комнатную видовую элитную квартиру ОСМД ЛУЧЬ ЖК ОСМД «ЛУЧЬ» прозьба не путать с ЖК лучь
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має роздільне планування з 3 окремими кімнатами, кухнею площею 20 кв.м. та величезною лоджією. Прості кімнати. Виконано якісний ремонт за авторським проектом. Квартира перша на подачу тепла, тому дуже тепла. Встановлені кондиціонери та рекуператори. Є підігрів підлоги. У квартирі є дорогі техніка, меблі на кухні та гардероб. Продаж без комісії від господині. Можливий продаж за програмою. Квартира розташована в цегляному новобудові, який обжитий. Є ОСББ з гарним домашнім обслуговуванням. У будинку є вантажний і пасажирський ліфти, консьєрж, відеоспостереження, пожежна сигналізація. Встановлена сигналізація. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце. Новобудова розташована біля метро, ​​в 7 хвилинах ходьби. Поруч знаходяться ЖК Луч, 17 лікарня, школа у дворі, парк, АТБ під будинком. Квартира дуже світла та тепла. З усіх вікон відкривається чудовий вид на місто. Є балкон, лоджія та тераса.

Авторская!Видовая!Новострой!3комн.квартира135м,три спальни,мМалышеваCB ЖК Героїв Харкова

Шукай квартиру по локації