проспект Петра Григоренко, 38

Квартира має роздільне планування, що включає окремі вітальню та спальню, хол, кухню, ванну кімнату, туалет та засклену лоджію. Висота стелі становить 2,55 м. Стан ремонту – житловий. Будинок підключений до централізованої системи опалення та центрального водопроводу. Каналізація також централізована. Електрика забезпечена. Система опалення централізована. Квартира мебльована. Наявні меблі на кухні. Мультимедіа включає Wi-Fi. Можлива безготівкова оплата. Ціна: $89000. Будинок побудований у 1998-99 рр., має ОСББ. У будинку 2 ліфти. Зовнішні стіни виконані з керамзитових блоків, перекриття – залізобетон. Фасад будинку утеплений. При будинку є власний зелений огороджений двір з дитячим майданчиком та паркувальною зоною. У підїзді є консьєрж. Станція метро Позняки, ТРЦ Аладдін, ТЦ Новус, Епіцентр розташовані на відстані 700 метрів від будинку. Квартира має тамбур та простору комору на поверсі біля вхідних дверей. Також є балкон та лоджія. Ванна кімната обладнана.

продаж 2кім. квартири на вул. П. Григоренка 38 біля метро Позняки

Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням, що включає окремі кімнати, простору кухню (10,6 м²) та великий коридор. Квартира має житловий стан. Система опалення централізована. В квартирі є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Мультимедіа включає Wi-Fi. Квартира підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Будинок панельний, побудований у 1998 році. Підїзд доглянутий та чистий, працюють ліфти (включаючи вантажний). Прибудинкова територія охайна, є місця для паркування, зокрема гостьовий паркінг. Встановлено відеоспостереження та працює консьєрж. Район має розвинену інфраструктуру. У пішій доступності розташовані супермаркети, магазини, аптеки, банки, школи та дитячі садки. Поруч знаходяться торгові центри та зони відпочинку з озерами. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до метро Позняки та Осокорки. Квартира має велику засклену лоджію та окремий санвузол. Вікна виходять у двір (припускається, але не вказано прямо). Є балкон.

продаж 2к квартира Григоренка 38 Позняки Дарницький Метро

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонт, що свідчить про відмінний житловий стан, дозволяючи заїхати одразу без додаткових вкладень. Вона світла та простора, ідеально підходить для комфортного проживання. Система опалення централізована. В квартирі є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Також встановлені лічильники. Вивіз відходів здійснюється централізовано. Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд. Квартира продається з меблями. На кухні є меблі. Також доступні мультимедійні пристрої, такі як кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет. Можливий продаж за програмою Є-Відновлення. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Будинок відноситься до житлового фонду 91-2000-х років. Прибудинкова територія доглянута. В підїзді охайний стан. На території житлового комплексу є відеоспостереження, паркувальне місце під охороною, охорона території. Також є вантажний ліфт та пасажирський ліфт. Присутній консьєрж. Розташування квартири є одним з найкращих на Позняках: всього 7 хвилин пішки до метро Позняки. Поруч знаходиться престижна Скандинавська гімназія, ТРЦ Аладдін, супермаркет Novus, а також ресторани, кавярні, спортклуби та дитячі садочки. Квартира дуже тепла та світла. Є балкон та лоджія. Ванна кімната обладнана ванною. Паркомісце надається в подарунок.

Продаж!М Позняки 7хв!Григоренка пр 38 2К/75м2 комфортна світла все поруч! ЖК Григоренка Петра просп., 38

Ищите квартиру по локации