Квартира з євроремонтом, виконаним з використанням сучасних матеріалів. Квартира тепла, не кутова. Велика кухня та балкон. Є окрема гардеробна кімната для зберігання речей (в ній передбачена можливість встановлення пральної машини). Розвинена інфраструктура поруч (магазини, кафе, зупинки громадського транспорту, мед.заклади, школа та дитячі садки). Опалення індивідуальне газове (двох-контурний котел) + підігрів води. Встановлені лічильники: газовий, водяний, електричний (двох-зонний). В підїздах та у дворі будинку встановлено відеоспостереження (є доступ до відео). Також в процесі закриття двору шлагбаумами (відкриття брелком або з телефону). Огляд квартири за попередньою домовленістю. №498

Павленківська пл., 3Б

Продам 2-кімнатну квартиру у новобудові, що розташована біля ТРЦ Києва поряд з парком! Квартира має зрозуміле та продумане планування, для максимально ефективного використання площі. Квартира розташована в цегляному будинку з індивідуальним опаленням. Сучасний підїзд, ліфт та інфраструктура поруч створюють додатковий комфорт для Вашого проживання. Телефонуйте та домовляйтеся за перегляд!

Павленківська пл., 3Б

Двокімнатна квартира в топовій локації з фантастичний краєвидом Новобудова р-н пл. Зигіна ( ТРЦ Київ ) пл.ПАВЛЕНКІВСЬКА 3 Б Загальна площа квартири - 69 м2, поверх 9/10 Індивідуальне опалення, лічильники на світло, газ та воду. Стан квартири - після будівельників Цегляний будинок, роздільні кімнати, вікна у парк Ціна за квартиру - 60 000 $ Комісія агенції - 4 %. Основні та додаткові податки й витрати на купівлю цієї нерухомості несе Покупець.

Павленківська пл., 3Б
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має дворівневе планування. На першому поверсі розташовані кухня-студія площею 26 кв.м., гардероб та великий санвузол. На другому поверсі знаходяться дві спальні та санвузол. Євроремонт. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та теплою підлогою. У квартирі залишаються меблі та техніка. Запрошуємо на перегляд. Квартира розташована у цегляному будинку. Є ліфт. Квартира знаходиться в центральній частині міста Полтава, в районі площі Зигіна та ТРЦ Київ. Поруч розташовані Павенківський парк, зупинка, магазини, школа, садочок та вся необхідна інфраструктура. На кожному поверсі є балкон. Квартира має панорамні вікна. У квартирі є кондиціонер.

3 кімнатна квартира з євроремонтом, інд.опалення, новобудова. ТРЦ Київ
Узнавай первым о новых квартирах

Квартира з суміжним санвузлом. По всій квартирі покладена плитка. Є теплий балкон з винесеною батареєю. Зроблений косметичний ремонт. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Встановлено сучасний котел та колонку. На все стоять лічильники. Затрати на опалення мінімальні, особливо якщо не живете в квартирі та не користуєтеся послугами. У місяць витрати на ОСББ складають 150 грн. У квартирі залишається вся мебель та техніка. Продаж у звязку з купівлею більшої квартири. Можливий обмін. У власності більше трьох років, тому не платите проценти за оформлення та економите на комісії агентства. Квартира розташована в новому (2018 р.п.) обжитому будинку з цілодобовим відеонаглядом, ліфтом та закритим шлагбаумами периметром. Вїзд тільки для жителів. Є парковка. Будинок побудований з цегли, стіни товщиною 70 см. Квартира розташована біля Павленківського парку. Поруч є три садочки та три школи. Зручне розташування: до центру дві зупинки, до Київського вокзалу та ТРЦ Київ - недалеко. Зупинка кільцевого три хвилини пішки. Квартира велика. Гарний вид з вікна на браїлчанський міст. Ніхто не заглядає у вікно. У квартирі є Wi-Fi.

владелец
Однокімнатна студія в центрі. Власник.

Квартира розташована у сучасній новобудові. Надамо консультацію з будь-якого питання та юридичний супровід під ключ. В пішій доступності розташована вся необхідна інфраструктура.

Продаж 2к Квартира Павленківська площа ЖК пл. Павленковская 3б

Квартира в стані після будівельників. Планування включає роздільні кімнати, простору кухню та роздільний санвузол. У квартирі встановлені лічильники води, газу та електроенергії. Опалення індивідуальне (котел). Квартира продається без меблів та техніки. Квартира розташована в цегляному будинку, зданому в експлуатацію. Будинок утеплений, з металопластиковими вікнами. У квартирі є засклений балкон. Поруч знаходяться школа, торгово-розважальний центр, магазини, зупинка громадського транспорту. З вікон відкривається гарний краєвид. Квартира має чудове планування та розташування.

Продаж 2к Квартира Павленківська площа ЖК пл. Павленковская 3б

Стан після будівельників. Квартира має роздільні кімнати, простору кухню та роздільний санвузол. Встановлені металопластикові вікна. Є балкон. Квартира має індивідуальне опалення (котел). Встановлені лічильники води, газу та електроенергії. Новобудова. Будинок цегляний, утеплений. Поруч розташовані школа, ТРЦ, магазини, зупинка громадського транспорту. З вікон відкривається гарний краєвид. Квартира має чудове планування та розташування.

Продаж 2к Квартира Павленківська площа ЖК пл. Павленковская 3б

Ищите квартиру по локации