Квартира в хорошому стані з євроремонтом. Планування роздільне, санвузол суміжний. У квартирі є кондиціонер, посудомийна машина, вбудована кухня. У вартість входить комісія. Будинок з закритою прибудинковою територією. Є ліфт та ванна кімната. Поблизу розташований ТЦ Термінал. Хороша транспортна розвязка. Квартира оснащена Wi-Fi та швидкісним інтернетом.

Продам 1-но кімнатну квартиру в ЖК Шоколад ЖК Шоколад

Велика євро-двокімнатна квартира з якісним євроремонтом. Квартира обладнана індивідуальними лічильниками на світло, воду та тепло. При відсутності світла працює генератор, який забезпечує водопостачання, опалення та роботу ліфта. У квартирі є дорогі вбудовані меблі. ЖК "Шоколад" - сучасний теплий будинок із закритою територією та автостоянкою. У будинку є охорона. Поблизу розташовані ТРЦ "Термінал", супермаркети, школа, дитячий садок, зупинки транспорту.

генератор
Продаж 2к Квартира Київська вулиця ЖК Шоколад

Квартира має велику житлову зону площею 18,5 кв.м., кухню площею 15 кв.м., великий холл та суміжний санвузол. Існує можливість перепланування в повноцінну двокімнатну квартиру. Зроблений якісний ремонт з використанням кафелю, ламінату, шпалер та підвісної стелі. Квартира продається зі всіма меблями та побутовою технікою. Квартира вільна та готова до чистого продажу. ЖК «Шоколад» - будинок 2017 року побудови. У будинку 2 ліфти, встановлений генератор, що забезпечує безперебійну роботу ліфта, води та опалення за відсутності світла. На території ЖК є охорона, відеонагляд, закрита прибудинкова територія, парковка, дитячі та спортивні майданчики. Поблизу ЖК розташовані магазини, салони краси, дитячий садок, ліс, торгові центри, ринок, школи та зупинка громадського транспорту. Квартира має велику засклену лоджію площею 8 кв.м.

генератор
Продам велику 1кімнатну квартиру в ЖК»Шокололад»,вул.Київська

Выберите расположение квартиры

Ищите квартиру по локации

Какой адрес у ЖК Шоколад?

ЖК находится по адресу ул. Киевская, 265.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: без утепления . Стены - перлитобетон. В доме автономное (в доме) отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

Шоколад.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 3. Квартир в новостройке: 315.