Продаж 2кім. квартири в зданій та заселеній Новобудові по вул. Кругла 5а Заведені комунікації вода,світло. забудовник КарпатБуд. Загал площа 63кв.м.11/11, цегла, дві кімнати по 20 і 15 кв. м., простора кухня 12 кв. м. Гарне планування, на дві сторони, простора квартира, кімнати ізольовані, стяжки, штукатурка. Лічильники на воду і світло. Ближній центр. До ТЦ Спартак 10 хв пішки, ЧУДОВИЙ КРАЄВИД НА МІСТО. Ліфт до 10 поверху. Торг.

возможна продажа по єОселя
Кругла вул., 5а

Квартира має хороше, якісне планування. На першому поверсі розташовані коридор з виходом на другий поверх, кухня-вітальня з виходом на балкон та засклену лоджію, простора кімната та гостьовий санвузол. На другому поверсі знаходяться коридор з місткою шафою-купе, три кімнати (одна з балконом, інша з виходом на засклену лоджію) та великий санвузол з ванною та душовою кабіною. У квартирі зроблено якісний ремонт: на стінах декоративна штукатурка та шпалери, в кімнатах натуральна деревяна підлога. Гарне світлове оформлення. В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення та підігрів підлоги. У коридорі, кухні та двох санвузлах плитка. Квартира вільна, готова до заселення. Квартира розташована у Львові. З вікон відкривається неймовірний вид на Львів, Високий замок та центр міста. Балкони доволі великі, на них можна облаштувати зону відпочинку.

Продаж 4к Квартира вул. Під Голоском ЖК ул. Под Голоском, 8

Ищите квартиру по локации

ЖК находится по адресу ул. Под Голоском, 8.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: пенополистирол . Стены - кирпич. В доме индивидуальное (в квартире) отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 120.