Квартира, яка дарує більше, ніж простір! Це продумане до дрібниць місце для комфортного життя та + великий бонус❗️ Олександра Мішуги 12. Метро Позняки 2 хвилини. Будинок 2010 року. * Ергономічне перепланування: 4-кімнатна квартира була трансформована в простору трикімнатну з окремою студією ( для проживання батьків, дорослих дітей чи під здачу в оренду) * Велика гостьова кімната з панорамними вікнами наповнює простір сонячним світлом. * Спальня - простора кімната зі своєю гардеробною. * Кабінет або спальня з балконом та окремою гардеробною. * Два с.вузли * Балкон.

Олександра Мишуги вул., 12

Квартира має роздільне планування. Стан після будівельників. У квартирі встановлені металопластикові вікна, броньовані двері, радіатори та лічильники. Система опалення централізована. Продаж напряму від власника без комісії агенства. Відносно новий будинок, побудований у 2011-2020-х роках. Будинок дуже теплий, має охайну територію. Квартира розташована в чудовій локації в 3 хвилинах від метро Позняки. Поблизу розташовані супермаркети, торгові центри, школа, дитячий садочок та інші обєкти інфраструктури. Квартира має чудовий вигляд з вікна.

владелец
Продам 2-х кімнатну квартиру вул. Мишуги 12

Ищите квартиру по локации

ЖК находится по адресу ул. Мишуги, 12.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется неизвестно технология строительства. В качестве утеплителя: неизвестно . Стены - неизвестно. В доме централизованное отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: неизвестно.