Пропонується сучасна квартира з якісним євроремонтом. Планування включає кухню-вітальню студіо та дві спальні. Два санвузли. Висота стелі 3 метри. Квартира готова до проживання. Квартира має централізоване опалення та гаряче водопостачання. Встановлені лічильники. Вбудована кухня з технікою. Продаж без комісії. Можливий продаж за програмою "єОселя". Будинок монолітний, 2011-2020 років побудови. Власне ОСББ. Розташована біля метро Чернігівська (5 хвилин пішки). Поруч знаходиться торговий центр.

Без %. Продам квартиру в новому будинку по вул. Хоткевича 8 біля метро Чернигівська

Продається чотирикімнатна квартира площею 130м2 з житловою площею 80м2 та кухнею-студією 32м2. Висота стелі - 3м. Квартира багаторівнева, з переплануванням, яке не зачіпає несучих конструкцій. На першому рівні розташована велика вітальня-студіо з електричним каміном, спальня, ванна кімната з гідромасажем, вбиральня, пральня та комора під сходами. На другому рівні знаходяться дві спальні та душова кімната. Ремонт авторський проект. Усюди склопакети, 2 лоджії. Забезпечено постійне електропостачання завдяки інвертору в квартирі та генератору на ліфти. Водопостачання централізоване, вода є завжди. Встановлено бойлер на 100л. Опалення централізоване, з можливістю регулювання за допомогою лічильників. Лічильники на воду, електрику та опалення встановлені. Квартира мебльована якісними меблями та укомплектована побутовою технікою. Є електричний камін, ванна Ravak з ароматерапією та мультипідсвіткою, пральна машина, телевізор, Wi-Fi. На кухні є меблі. Продаж без комісії для покупця. Можливий безготівковий розрахунок. Ексклюзивний продаж здійснюється представником міжнародного агентства нерухомості RE/MAX за ціною, узгодженою з власником. Будинок 2013 року побудови, зведений за монолітно-каркасною технологією. У підїзді чисте парадне з консьєржем та домофоном. Функціонують вантажний та пасажирський ліфти. На території ЖК є великий дитячий майданчик. Поруч розташовані школи, дитячі садки, Арт-завод Платформа, ТРЦ Проспект з мережею кінотеатрів Multiplex, супермаркети Ашан, Novus, заклади харчування McDonald`s, KFC, фітнес-клуби Grand Sport, Sport Life. Неподалік знаходяться Парк ДШК та Парк Кіото. До метро Чернігівська та Броварського шосе - 350м. Біля будинку є зупинка міського транспорту. Квартира має простору терасу площею 50м2 з комфортною відпочинковою зоною, що пропонує чудову денну та вечірню панораму на місто та парк. Встановлено склопакети. У спальні на першому рівні паркетна дошка, на другому рівні - дорогий ламінат, а в інших приміщеннях - плитка. Є окрема комора під сходами. Передбачено відеоспостереження, кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, консьєрж, ліфт, меблі на кухні, панорамні вікна, вантажний ліфт, душова кабіна, господарське приміщення, комора, тераса, гардероб. Також є окрема пральня.

генератор
Без комісії. Пентхаус з терасою, 130м2, метро. Є світло, вода, ліфт. ЖК вул. Гната Хоткевича, 8
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Ищите квартиру по локации

ЖК находится по адресу ул. Гната Хоткевича (Красногвардейская), 8.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: неизвестно . Стены - неизвестно. В доме централизованное отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: неизвестно.