Продається простора 1,5-кімнатна квартира в ЖК Щасливий з дуже зручним плануванням Переваги: - розташування (парк Боздош, розвинена інфраструктура поруч, ТЦ, магазини, кавʼярні, ресторани і т.д. ) - індивідуальне газове опалення - закрита територія - великий паркінг - дитячий майданчик та альтанка в зеленій зоні - повністю омебльована та з усією необхідною технікою - балкон-лоджія - панорамні вікна - підземний паркінг з ліфтом в будинку Комплектація: - 2 спальних місця, двоспальне ліжко та розкладний диван - кухонна техніка : духова та мікрохвильова піч, газова плита, витяжка, холодильник - кондиціонер - пральна машина - багато меблів для зберігання речей Опис: Знаходиться біля Боздошського парку, в декількох хвилинах від центру міста. Квартира простора, велика спальня, коридор з вхідною групою, кухня-студія, ванна та балкон-лоджія Повністю омебльована, вся необхідна техніка присутня Розвинена інфраструктура : поряд знаходиться торговий центр з бутіками та продуктовим магазином Алма, різні кавʼярні, парк Боздош, прямо біля будинку салон краси, барбершоп, квітковий. На території є велика парковка, великий дитячий майданчик зі спорт.зоною та альтанка для відпочинку Більше 3-х років у власності, невеликі витрати при переоформленні. Є відеоогляд квартири. Комісія агенції від вартості обʼєкту оплачується додатково

Анатолія Тегзи вул. (Воззєднання), 23

Продається світла, простора однокімнатна квартира у сучасному газифікованому будинку - ЖК Щасливий. Квартира розташована на зручному 5 поверсі, що є оптимальним варіантом для комфортного проживання. Планування квартири продумане та функціональне: простора житлова кімната, кухня з виходом на балкон та суміжний санвузол. Важливою перевагою є індивідуальне газове опалення - встановлений двоконтурний газовий котел, що дозволяє самостійно контролювати температуру в квартирі та витрати на опалення. Будинок розташований у відмінній локації- одразу поруч із парком Боздош, найбільшим парком Ужгорода, та міською набережною. Район має добре розвинену інфраструктуру: поруч торговий центр, супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту. На даний момент квартира здається в оренду, тому це чудовий варіант як для інвестиції з готовим орендарем, так і для власного проживання. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та домовитись про перегляд.

Анатолія Тегзи вул. (Воззєднання), 23

Квартира двостороння, з роздільним плануванням. Включає простору кухню, дві окремі спальні, суміжний санвузол, гардеробну та два балкони. На даний момент квартира на завершальній стадії ремонту, буде укомплектована меблями та технікою. Ремонт виконано за авторським проектом, з розведеним підлоговим водяним опаленням та якісною плиткою і сантехнікою. Система опалення індивідуальна газова. Всюди розведене підлогове водяне опалення. Центральний водопровід, центральна каналізація, газ, електрика. Встановлені лічильники. Квартира буде укомплектована меблями та технікою. Кухня виготовляється під індивідуальне замовлення. Є кондиціонер. Будинок зданий в експлуатацію, газифікований, побудований після 2021 року. Є підземна парковка. В будинку працює ліфт. Чудова локація поряд з набережною та парком. Інші обєкти інфраструктури в пішій доступності. Квартира двостороння, з гардеробною та двома балконами. Є кондиціонер.

Продаж 2кімнатної квартири  в Боздош ЖК Щасливий

Шукай квартиру по локації