Квартира з євроремонтом в стилі лофт. Висота стель - 2.75 м. Планування включає кухню-студію (18 кв.м.), зону кухні (5 кв.м.), санвузол (3.5 кв.м.). Квартира одностороння, не кутова, вікна орієнтовані на схід. У коридорі та кімнаті добротна паркетна підлога з масиву дуба, стіни облицьовані цегляною кладкою.
У будинку встановлений генератор, який в разі відключення світла заживлює систему подачі води на всі поверхи, продовжує працювати опалення і працює ліфт. Є якісні двокамерні склопакети з профілем KBE (Німеччина). У санвузлі по периметру покладена тепла підлога.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та обладнанням. Всі габаритні меблі були замовлені за індивідуальними розмірами та дизайном. На кухні встановлений подрібнювач харчових відходів, система очищення води, варильна поверхня, посудомийна машина Bosch, потужний кондиціонер Neoclima, витяжка, двокамерний холодильник Freggia, електрочайник, телевізор Samsung з функцією Smart TV і діагоналлю 56 дюймів. У санвузлі є велика електрична сушка для рушників, бойлер Ariston (80л), інсталяція під унітаз швейцарської компанії Geberit та якісна сантехніка.
ЖК Святобор має повністю огороджену територію з охороною та консьєржем. На території комплексу є відеоспостереження по периметру, дитячий майданчик та укриття під будинком.
ЖК розташований за 7 хвилин пішки від метро Святошин та за 20 хвилин на авто від центру. Поряд з ЖК розташовано кілька супермаркетів (Novus і Cільпо), продуктові та господарські магазини, продуктовий ринок, приватні та державні медичні заклади, кавярні, відділення банків, фітнес-клуби, а також кілька шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів.
Квартира розташована на комфортному поверсі, що унеможливлює залежність від ліфту у випадку відключення світла. Квартира неймовірно тепла в зимовий час завдяки енергоефективному будинку та повній заселеності.