Трикімнатна квартира, ЖК Озерні зорі , вул. Шумского 3 Г. Розглядаємо безготівковий розрахунок, програми, сертифікати. Загальна площа квартири - 115 кв.м, житлова- 50,4 кухня - 20.8. Знаходиться на комфортному третьому поверсі, 26 поверхового будинку. Квартира перепланована в 4 кімнатну, має велику кухню вітальню, дві дитячі кімнати. Окремо є кабінет, дуже великий коридор, місткі дві шафи - купе. Повністю оздоблена якісними меблями, робили ремонт не для продажу, вкладали душу. Два окремих санвузла, якісна німецька сантехніка, два великих балкони. На фотографіях ви бачите систему екофло, яка безперебійно підтримує електрику в квартирі. Вікна металопластикові, дуже якісні. Будинок побудований в 2013 році. Комлекс має підземний паркінг, є консьерж, два ліфти, відеонагляд. Також є два паркомісця , електрика проведена до них з квартири. В домі є генератор,завжди працюють ліфти,завжди є вода і опалення!! В наявності два підсобні приміщення. ЖК Озерні зорі має дуже гарний краєвид, знаходиться біля озера Тельбін, з доглянутою, красивою територією. Є спортивний та дитячий майданчики. Документам більше 3 років, в квартирі залишається абсолютно все. Без комісії для покупця. Найкраща квартира в домі,зроблене перепланування,дуже якісний ремонт

генератор
Юрія Шумського вул., 3-Г

💎 Простора 3-кімнатна квартира з авторським ремонтом у ЖК «Озерні зорі» — для тих, хто цінує комфорт, стиль і розташування! 📍 м. Київ, вул. Шумського, 3Г (Дніпровський р-н) 💠 ЖК «Озерні зорі» — сучасний бізнес-клас поруч із парком та озером Зручний 5 поверх з 25 (є генератор) ✅ Унікальна пропозиція: Продаж ексклюзивної 3-кімнатної квартири 115 м² з дизайнерським ремонтом, якісними меблями, дорогою технікою та неймовірною атмосферою затишку й стилю. 🔑 Планування: Простора кухня-вітальня з біокаміном — центр домашнього тепла й естетики Master bedroom із власною гардеробною кімнатою та окремим санвузлом Затишна дитяча кімната або кабінет Гостьовий санвузол з душем 2 засклені лоджії Господарча кімната Окрема гардеробна 🎨 Авторський ремонт та преміум оснащення: Італійські меблі, фасади, міжкімнатні двері (висота 2,10 м для відчуття простору) Кам’яна стільниця, фільтр для води, техніка: Bosch, Whirlpool, Liebherr 4 телевізори Sony, кондиціонери DAIKIN у кожній кімнаті, тепла підлога Бойлер 100 л, пральна та сушильна машини, біде, ванна, душ, іспанська сантехніка Пожежна та охоронна сигналізація 🌳 Ідеальна локація: ЖК прилягає до парку Тельбін, одного з найбільших зелених масивів Лівого берега: бігова доріжка 2 км, 4 волейбольні майданчики, баскетбол, футбол кілька хвилин до озера Тельбін, Русанівської набережної та Дніпра 10 хвилин пішки до ТРЦ Silver Breeze Поруч супермаркети, школи, садки, фітнес, ринок, аптеки 🚗 Зручність і безпека: 24/7 консьєрж, закритий двір, домофон, пожежна система Підземний та наземний паркінг Зупинка транспорту — поруч, до метро «Лівобережна» 15 хв, міська електричка — 7 хв пішки 🏡 Це більше ніж квартира — це простір для життя, комфорту та натхнення! Ви закохаєтесь у цю оселю з першого кроку. Без зайвих витрат — усе вже готово для щасливого життя або прибуткової оренди! Допоможемо з купівлею, продажем та орендою нерухомості | Повний супровід угод | Державні програми: Є-Оселя, Є-Відновлення, Житло для ВПО та військових (Постанова 280) Гарантія безпеки, якості та вигоди! Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty". #213-130-945

генератор
Юрія Шумського вул., 3-Г

ЖК ОЗЕРНІ ЗОРІ Дніпровський р-н Вул. Юрія Шумського 3-Г 2-кім квартира з ремонтом, меблями та техникой, можливо заїхати і жити. Кондиционери, тепла підлога, вбудована кухня, бойлер, пральна машина, посудомийна машина, лічильники тепла, води, світла, лоджия засклена. Ремонт в світлих, теплих тонах, квартира затишна, в квартирі добра енергія. Кімнати окремі, ванна кімната та туалет - окремо. Квартира на безпечному 4 поверсі. В будинку є підземний паркінг, який можливо використовувати як бомбосховище. Консьєрж, охорона, шлагбаум, відеоспостереження. Будинок розташований поруч з новою, красивою церквою, озером Телбін, великий сквер та набережна. Пішки можно дістатися до багатьох магазинів, ТРЦ, школи та діт.садки. Зручна транспортна розвязка. Перегляд за попередньою домовленістю в будь який зручний для Вас час. Комісія 3%.

возможна продажа по єОселя
Юрія Шумського вул., 3-Г
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами та кухнею. Санвузол роздільний. Виконано євроремонт. Нічого не переплановувалося. Квартира оснащена централізованим опаленням. Встановлено багатокамерний енергозберігаючий склопакет Rehau на балконі. У будинку підключено генератор, який забезпечує електроенергією під час відсутності світла. Квартира продається з усіма меблями та технікою. Документам більше 3-х років. Можлива оплата в гривні на рахунок. Без комісії. Всі податки сплачені. ЖК Озерні Зорі розташований на березі озера Тельбін. Будинок побудований у 2013 році. Є підземний паркінг, консьєрж, 2 ліфти (вантажний і пасажирський), відеонагляд, презентабельне парадне, закритий двір. Будинок дуже теплий. Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура, включаючи численні торгові центри, магазини, Епіцентр, аптеки, спорткомплекси тощо. Квартира має найкраще планування в комплексі з прямим видом з вікон. Сусідні квартири не заглядають вікна в вікна. Квартира має панорамні вікна.

владелец
генератор
Без комісії, 2-х кімн роздільні кімн,ЖК Озерні Зорі, Ю.Шумського ЖК Озерні Зорі
Узнавай первым о новых квартирах

Квартира має суміжне планування з прохідною кімнатою. Виконано якісний євроремонт з використанням дорогих матеріалів. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи посуд. У квартирі є простора кухня-вітальня зі зручною зоною для приготування їжі, окрема кладова кімната для зберігання речей та затишна спальня із заскленою лоджією та функціональною зоною зберігання. Встановлена система автономного живлення Deye, яка гарантує комфорт навіть при відключенні електроенергії. У квартирі є кондиціонер та підігрів підлоги. Система опалення централізована. Квартира продається. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Будинок має чистий гарний підїзд, доглянуту прибудинкову територію, відеоспостереження та охорону. У будинку є підземний паркінг, гостьовий паркінг, ліфт та вантажний ліфт. Також є консьєрж. Поруч знаходиться озеро Тельбін, зони для прогулянок, школи, дитячі садки, магазини. Зручна транспортна розвязка. Квартира має панорамний вид на озеро Тельбін. У квартирі є суміжний санвузол з душовою кабіною та гардероб.

Продам 2к. вул. Шумського 3 Г. Видова на озеро ТЕЛЬБІН з РЕМОНТОМ ЖК Озерні Зорі

Квартира має сучасне роздільне планування з окремою кухнею та кімнатою. Євро-ремонт. Квартира повністю мебльована. У ній є холодильник, пральна машина, варильна поверхня, духовка, телевізор. Комісія агенції 4%%. Квартира розташована в сучасному теплий монолітно-каркасному будинку з ліфтом. У будинку є відеоспостереження, консьєрж, чистий підїзд. Квартира знаходиться в екологічно чистому районі Києва. Поряд є озеро, парк та зелена зона. Поблизу розташовані магазини, ТРЦ, школи, дитячі садки. До метро можна дістатися за 10-15 хвилин.

1-кімнатну квартиру в Києві, ЖК Озерні Зорі, з меблями і технікою ЖК Озерні зорі

Ищите квартиру по локации

Какой адрес у ЖК Озерные Зори?

ЖК находится по адресу ул. Шумського, 3г.

О Жилом Комплексе

Новостройка бизнес класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: неизвестно . Стены - неизвестно. В доме централизованное отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

Озёрные Здёзды, Озерные Зори, Озерни Зори, Озерні Зорі.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: неизвестно.