Продаж 2-кімнатної квартири в центрі міста! Будинок Клубного типу — комфорт, безпека та статус. Локація: центр міста (зручна транспортна розв’язка, поряд магазини, кафе, парк). Площа: 62 кв.м Поверх: 4 із 10 Планування: простора кухня-вітальня, окремі 2 спальні кімнати, санвузол, балкон. Переваги даного ЖК: закрита територія, відеоспостереження, паркінг, якісне будівництво. Ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції!

Заклинських вул., 6

Клубний будинок на Панаса Мирного. 2 кім. кв. 52,9м2 Поверх 5 Центр міста, затишний район (5 хв ходьби до ратуші) Сучасний громадський простір Підземний паркінг Поруч ліцей№1 та №13, дитячий садочок, дитяча поліклініка, центральний ринок Розвинена торгівельна інфраструктура Поруч автобусна та тролейбусна зупинки

Панаса Мирного вул., 4а

Клубний будинок на Панаса Мирного. 1 кім. кв. 39,40м2 Поверх 5 Центр міста, затишний район (5 хв ходьби до ратуші) Сучасний громадський простір Підземний паркінг Поруч ліцей№1 та №13, дитячий садочок, дитяча поліклініка, центральний ринок Розвинена торгівельна інфраструктура Поруч автобусна та тролейбусна зупинки

Панаса Мирного вул., 4а
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Клубний будинок на Панаса Мирного - простір, що втілює мрію про сучасний стиль життя. Родзинкою є красива панорама Івано- Франківська з вашого вікна. центральна частина міста,комфортний, затишний двір,дев’ятиповерховий будинок з індивідуальним газовим опаленням,двір вільний від автомобілів,передбачено великий підземний паркінг Локація будинку : район вулиць Панаса Мирного – Заклинських, в 5хв ходьби від Ратуші, біля центрального ринку.

Панаса Мирного вул., 4а

Пропоную до продажу шикарну однокімнатну квартиру в центрі Івано-Франківська в клубному будинку бізнес класу від топового забудівника Ярковиця - Квартира розташовна на 2 поверсі - розвинена інфрастуктура - Центр міста( до ратуші 3 хв ) - 40.95м2 - і/о - підземний паркінг Здача кінець 2026 року

Панаса Мирного вул., 4а

Простора двостороння квартира з функціональним плануванням. Після будівельників. Родзинкою планування є наявність двох вікон в кімнаті, що наповнюють її світлом, а також вікна у ванній кімнаті. Індивідуальне газове опалення. Квартиру можна придбати як за повну вартість, так і в розтермінування. Ідеальна інвестиція як для власного проживання, так і вигідної здачі в оренду. У будинку є підземний паркінг і стильний хол. На поверсі всього три квартири. Будинок збудований. Будинок розташований у затишному дворику в самому центрі міста. У пішій доступності є все необхідне для комфортного життя: до Ратуші 3 хвилини, поряд торгівельний центр, ринок, Ліцеї 13 та 1, садочки, парк та озеро. Квартира має панорамні вікна.

‼️Готова 2 кімн. квартира.Розтермінування.Центр.ЖК Панаса Мирного ЖК Панаса Мирного

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації