Квартира має дві лоджії з панорамними вікнами та ще одне вікно. Планування дозволяє перепланувати на ваш смак. Можна розглядати як двокімнатну квартиру або зробити велику кухню-вітальню з площею понад 35 кв.м і окремою кімнатою.
В квартирі встановлено двоконтурний газовий котел, заведено електрику та сантехніку. Встановлено лічильники на газ, воду та електрику.
Встановлено якісні вхідні броньовані двері.
Продаж від забудовника.
ЖК Престиж Хол - сучасний житловий комплекс. В підїзді виконано декоративну штукатурку, є сучасний ліфт. Прибудинкова територія закрита шлагбаумами для безпеки, встановлено відеоспостереження. На території комплексу є сучасний дитячий майданчик, відкрита парковка для мешканців, магазини та інші заклади. Можна окремо придбати паркомісце в підземному паркінгу. Вікна фірми Veka.
Поблизу розташовані зупинки транспорту, великі торгові центри Магігранд та Smoll, супермаркети, школи, садочки та вся необхідна інфраструктура.