Здам затишну квартиру в ЖК Львівський, вул. Миру, б 9 корпус 1, 35/12/16. Квартира в світлих тонах, обладнана меблями та побутовою технікою, має індивідуальне опалення, є кондиціонер, гардиробна, шафа купе. Поряд зупинка маршрутки, Новус, салони краси. Є зони для прогулянок, дитячі майданчики, місця для парковки авто. До метро Академмістечко 20 хв на маршрутці.

Львівська вул., 9 кор.2

Оренда 1-кім.квартири 32,6 кв.м. ЖК Львівський, вул.Миру 9 Петропавлівська Борщагівка. 1 поверх. Сучасний ремонт. Кухня: вбудовані меблі, духова шафа, варочна поверхня, холодильник, витяжка. Тепла підлога кухня, санвузол. В коридорі ніша. В с/ву душ-кабіна, пральна машинка-автомат, сушка для рушників. Спальня 16,9 кв.м. : двуспальне ліжко, тумбочки, комод и гардеробна! Інтернет. Без дітей Умови: 11 500 грн+залог+50% комісія

Миру вул., 9 кор.2

Квартира з якісним авторським ремонтом. Планування роздільне. Квартира має індивідуальне газове опалення. Працює водопостачання при блекауті. Є ліфт. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є меблі на кухні. Кухня поділена на дві зони та оснащена посудомийною машиною, газовою варильною поверхнею, духовою шафою, холодильником, кондиціонером, диваном. У спальні є двомісне ліжко та містка шафа. У залі є два дивани, телевізор, шафа, комод, кондиціонер. Санвузол суміжний з душовою кабіною та теплою підлогою. Передпокій має шафу-купе. Є комора. Квартира здається в оренду без домашніх тварин. Квартира розташована в ЖК Львівський. Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. Розвинена інфраструктура: поруч магазини, школа, садок, кафе, транспортна зупинка. Сучасна, світла квартира з балконом та лоджією. У квартирі є відеоспостереження та підігрів підлоги.

Оренда 2-кімнатної квартири ЖК Львівський,

1-к з ремонтом в ЖК Львівський с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Миру, 23Б Бучанський р-н • 6/10-поверховий, цегляний будинок, 2015 року побудови, • 32/16/9 кв.м. зручне та функціональне планування, неповторний вид з вікна! • Гарний ремонт, квартира укомплектована меблями та технікою. Індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом забезпечує ефективне та економне опалення протягом усього року. • Неймовірне поєднання розвиненої інфраструктури та недоторканої природи - магазини, супермаркети, дитячі садки, школи, аптеки, кафе, спортивний клуб, грунтові сільські доріжки для прогулянок та багато іншого знаходяться у пішій доступності від будинку. • Транспортна розвязка також зручна, завдяки близькості зупинки маршруток.

Миру вул., 23-Б
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з євроремонтом, зроблена для себе. Планування роздільне, кімнати окремі. Санвузол суміжний. Є балкон та лоджія. Опалення індивідуальне газове. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира повністю мебльована. У просторій кухні є газова поверхня, духова шафа, стіл та м’який куток. У спальні є двоспальне ліжко, шафа-купе та комод із дзеркалом. У вітальні є кутовий диван. У передпокої є шафи-купе. Санвузол обладнаний ванною, пральною машиною та сушаркою. Є холодильник. Заставна сума становить 18 000 грн. Комісія АН - 50%%. Домашні улюбленці не дозволені. ЖК Львівський має охорону території. Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є магазини, Фора, Eva, аптеки, піцерія, суші-бар, ресторан Чорноморка, ринок, Нова пошта, Укрпошта, спортивні комплекси, парк із фонтаном, школа, дитячий садок та поліклініка. До метро Житомирська та Академмістечко можна дістатися за 10-20 хвилин. Поблизу є зупинка громадського транспорту №903 №743 до станції метро Нивки. Квартира простора та світла. Є панорамні вікна. Працює інтернет та водопостачання при блекауті.

Оренда 2кім кв ЖК ЛЬвівський Мира 11

Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Індивідуальне газове опалення. Маленькі комунальні. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. В квартирі є необхідні меблі, кухня, диван з ортопедичним матрацом. Також є побутова техніка: посудомийна машина, електрочайник, холодильник, мікрохвильова піч, плита, пральна машина. Мультимедіа: швидкісний інтернет. Оплата за 1-й і останній місяць (депозит). Домашні улюбленці не дозволяються. ЖК Львівський має гарну територію з фонтанчиками та алеями. Є ліфт та паркувальне місце. Добре розвинена інфраструктура. Поблизу розташовані аптеки, спортзал, кавярні та кондитерські, ресторанчик, Фора, Нова Пошта, школа, дитячий садок. Квартира чиста та зручна. Є панорамні вікна. Хороша транспортна розвязка. Кінцева маршруту 903 на Київ (15 хвилин до м. Академмістечко). До кільцевої дороги 3 км.

власник
Від власника  1-к  в оренду, П. Борщагівка, ЖК Львівський

Шукай квартиру по локації