Квартира у сучасному новому будинку. Ремонт виконано за авторським проєктом. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Квартира здається вперше.
Система опалення: індивідуальне газове. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою. Є посудомийна машина, сушильна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, плита, пральна машина. Також встановлено телевізор та забезпечено Wi-Fi.
Квартира здається на тривалий термін для порядних осіб. Можливе проживання з котиком та маленьким песиком (до 10 кг).
Квартира розташована у сучасному новому будинку, збудованому після 2021 року. Працює ліфт.
Поруч з будинком розташований парк.
В квартирі встановлено кондиціонер зима-літо, сушарка для білизни. Є підігрів підлоги, меблі на кухні, панорамні вікна та душова кабіна. З вікна відкривається красивий вид.