Пропоную в оренду 2 к.кв в районі Медінституту. Перший високий поверх. Вхід через власну зелену веранду. Кімнати прохідні. Є все необхідне. Поруч військовий госпіталь, Винниківський ринок, Медінститут. Порядним платоспроможним людям. Молодій сімї чи одиноким. Без проблем та шкідливих звичок. Світло не відключають.Від власника без комісії. Передоплата перший і останній місяці. Вільна від 15.07. Тихий двір закритого типу. Власна зелена веранда.

Григорія Сковороди вул., 10

Квартира у житловому стані. Є балкончик. Квартира оснащена пічним опаленням та колонкою на воду. Квартира вільна. Можна з котиком. Є знижка на комісію.

Знижнка на %. Оренда 1 кім вул.Сковороди ( мед. університет)

Оренда 1 кімн. квартири Вул. Скороводи ( бічна Личаківськоі) Біля медичного університету 2 поверх цегляного будинку Площа 40 кв.м. 2-ф котел, індивідуальне опалення , на все лічильники Всі меблі та побутова техніка: 2 -х спальне ліжко, кутовий диван БС Ціна 400 $ + КП Тел. 0673740500 0685592155 АН Христини Ференц

Григорія Сковороди вул., 7

2 кім квартира із ремонтом під євро. Якщо вас зацікавила ця пропозиція, тоді телефонуйте.

Григорія Сковороди вул., 10
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира з євроремонтом. Опалення індивідуальне електричне. Також є газ, електрика та вивіз відходів. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка, включаючи холодильник та пральну машину. Квартира здається в довготривалу оренду.

Оренда 1 кім квартири, вул Сковороди, ближній центр

Ищите квартиру по локации