Квартира з євроремонтом має роздільне планування. У ній є дві окремі кімнати, кухня з кімнатою, велика гардеробна та кладовка. Велика ванна кімната. Дивани після хімчистки, квартира після клінінгу.
Власна котельня. Під час блекауту працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Одна кімната має двоспальне ліжко з новим матрацом та велику шафу. У другій кімнаті є розкладний диван. На кухні є вся побутова техніка, включаючи посудомийну машину, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину. Є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Квартира вже вільна та готова до заселення. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок житлового фонду від 2011 року. Є відеоспостереження, автономний електрогенератор, пожежна сигналізація, підземний паркінг, охорона території та вантажний ліфт.
Є асфальтована дорога.
Квартира дуже світла та тепла. Є три кондиціонери, панорамні вікна.