Оренда 3к квартири в новому будинку вул. Мишуги. М. Позняки 3 хвилини. Пропонується в оренду 3-х. кімнатна, роздільна квартира у Новому будинку на Позняках за адресою: вул. Мишуги 12. 30-й. поверх 30-ти поверхового будинку. Площа 115/60/35 кв.м. Дві спальні, вітальня, простора кухня. Квартира видова. Якісний ремонт. Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та побутовою технікою. 2 З/в. Розвинуто інфраструктуру. Метро Позняки 3 хв пішки. Ціна оренди 25000 грн. + Комунальні.

Олександра Мишуги вул., 12

Квартира має роздільне планування. Євроремонт виконаний у класичному стилі. Санвузол суміжний. Квартира має централізоване опалення та водопостачання. Під час блекауту працює інтернет та водопостачання. Квартира мебльована та обладнана побутовою технікою. У кімнаті є 2-спальне ліжко, велика вбудована шафа, комод та кондиціонер. Кухня має обідню зону та вбудовану кухню з побутовою технікою провідних виробників, включаючи холодильник, посудомийну машину, мікрохвильову піч, електричну духовку, кавомашину, електрочайник та варильну панель. У санвузлі є ванна, бойлер та пральна машина-автомат. Квартира вільна та чекає на орендаря. Перегляди за домовленістю. Комісія відсутня. Квартира здається тільки сімям або студентам. Домашні улюбленці дозволені, але лише маленькі песики до 10 кг. Будинок монолітно-каркасний, побудований після 2011 року. У будинку є консьєрж, гостьовий паркінг, ліфт та вантажний ліфт. Квартира розташована в 5 хвилинах від станції метро Позняки. Зручна транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура. У зоні пішої доступності є супермаркети та торгові центри: Піраміда, Аладін, Метро, Епіцентр, Сільпо, Novus та Паралель. Квартира видова з вікнами на захід.

Аренда 1к з евроремонтом біля м. Позняки. О. Мишуги 12

Пропонується в довгострокову оренду видова, простора 2кімн. квартира з чудовим сучасним ремонтом у монолітно-каркасному будинку 2008р..Планування: простора кухня, 2 спальні, 2 с/в, гардеробна, хол, балкон засклений. Квартира повністю укомплектована меблями, технікою: холодильник, пральна машина, посудомийка, мікрохвильовка, 2 телевізори, вай-фай роутер, 3 кондиціонери, двоспальне ліжко, диван розкладний, крісла, шафи, пилосос, праска, прасувальна дошка, бойлер. Лічильники на все. В будинку є Генератор на постачання води, опалення, при відключенні світла і вирішується питання про генератор на Ліфт! Відмінне місце для життя та відпочинку! Під будинком паркування. До метро Позняки 2 хв пішки. Поруч трц Піраміда, Метро, Епіцентр, спортзали, кафе, школи, садки, банки, аптеки. Ціна: 17000 грн. + Комунальні.

генератор
Олександра Мишуги вул., 8

Сдам светлую уютную 2ку сразу возле м. Позняки. Полностью укомплектована мебелью и быттехникой, есть балкон лоджия застекленный, 2 шкафа купе с зеркальной дверью, WiFi. Кондиционер в спальне. Хорошая инфраструктура: рядом все необходимое для комфортного проживания. От хозяина. Без %. Наталья , Сергей 0954464818 Можна з дітками та з маленькими тваринками.

владелец
Олександра Мишуги вул., 3
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Метро Позняки 5 хвилин пішки. Оренда 1 кімнатної квартири вулиця Олександра Мишуги 1/4. Інфраструктура добре розвинена, поряд ТЦ Піраміда, є все необхідне для проживання Невисокі комунальні платежі. Підʼїзд в гарному стані, доглянута прибудинкова територія.

Олександра Мишуги вул., 1/4

Квартира здається під довгострокову оренду, знаходиться в єлітному домі на 27 поверсі, далекий гарний обрій. Світло і тепло. Три ліфти. консерж, до станціі метро Позняки 3 хв. Поряд супермаркети та торгово розважальні центри.

Олександра Мишуги вул., 12

Здається 2х к квартира після капітального ремонту за адресою Олександра Мишуги 3. Розташована на 9/16 поверхового будинку. Нова вбудована кухня, вся побутова техніка. Холодильник, пральна машина -автомат, посудомийна машина, телевізор, інтернет, кабельне телебачення. У спальні 2х спальне ліжко. У великій кімнаті розкладний диван, корпусні меблі, кондиціонер. З кімнати вихід на засклену лоджію. На вікнах ролети. Вікна виходять у двір . Домофон. Тамбур на дві квартири. Дуже зручне місцерозташування. В пяти хвилинах пішого ходу знаходиться м. Позняки, торговий центр Піраміда, Аладін, Метро, Епіцентр. У дворі будинку школа, дитячий садочок, басейн, стадіон. Квартира вільна, перегляди за домовленістю.

Мишуги Олександра вул, 3

Пропонується в оренду затишна 1-кімнатна квартира вул Мішуги,2 м.Позняки, Дарницький район. Планування- кухня + окрема спальня Квартира знаходиться на видовому 10 поверсі 25 поверхового будинку. Загальна площа 39 кв.м. Квартира з сучасним ремонтом, у дуже гарному стані, повністю облаштована всіма необхідними меблями та технікою. Є пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, кондиціонер. Тихий двір та спокійний район для життя. Відмінно розвинена інфраструктура. Поруч з будинком знаходиться все що потрібно для комфортного проживання та відпочинку. Школа, дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики, лікарня, аптеки, відділення банків та відділення Нової пошти, супермаркети, а також велика кількість різноманітних магазинів та закладів для відпочинку. Неподалік чудове місце для прогулянки. Здається одній людині чи сімейній парі. Ціна 20000 грн. + комунальні послуги. Залогова сума в розмірі місяця, (якщо орендар буде проживати з тваринками то залогова сума у подвійному розмірі). Комісія Агентства 50% Телефонуйте, чекаємо Вас на перегляд.

Олександра Мишуги вул., 2

Мишуги 11; метро Позняки 3 хвилини; 9/16 поверхового; 90/54/14; три окремі спальні; двостороння; ремонт у світлих кольорах; санвузол сумісний ; посудомийка;лоджія заскляна; тепла квартира; консьерж, нові сучасні ліфти; гарний дворик для дітей Поруч ТЦ Піраміда, ТЦ Метро, Епіцентр КОМІСІЯ 25% Є відео квартири

Олександра Мишуги вул., 11

Квартира має гарне ергономічне планування з новим євроремонтом. Є гардеробна кімната, засклений просторий балкон. У квартирі встановлені якісні сантехніка і гідрокомунікації, мідна трьохжильна електропроводка, двозонний електролічильник (ніч-день), лічильники на воду та окремий лічильник на опалення. Також є кондиціонер, бойлер, душова кабіна та нові металопластикові вікна. Будинок має автономний електрогенератор. Система опалення централізована. Квартира здається з меблями та побутовою технікою, включаючи кавомашину, посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духовку, пилосос, телевізор. У квартирі є Wi-Fi. Квартира здається в довгострокову оренду тільки сімям, також можливе проживання іноземців, студентів та з дітьми. Домашні улюбленці дозволені (котик, середній песик до 25 кг, маленький песик до 10 кг та інші тваринки). Комісія становить 50%%. Будинок монолітно-каркасний 30-поверховий з утепленим мінеральною ватою фасадом. У будинку є три швидкісні ліфти, чистий і презентабельний підїзд, консьєрж, відеоспостереження, затишний двір. Також є гостьовий паркінг та грузовий ліфт. ЖК знаходиться на Позняках у тихому зеленому місці з розвиненою інфраструктурою. Поруч є дитячі майданчики, садочки, загальноосвітні та спеціалізовані школи, Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", зони відпочинку, озера, парк. У пішохідній доступності магазини і супермаркети, торгово-розважальні центри, ТЦ River Mall, тренажерні зали, відділення банків та поштового звязку, аптеки, кафе і ресторани. Хороша транспортна розвязка - поруч зупинки комунального транспорту автобусів та приватних маршрутних таксі. До станції метро Позняки всього 3 хвилини пішки. Квартира має панорамні вікна та балкон. У квартирі встановлена пожежна сигналізація.

генератор
Оренда 1 к. кв. новий ЖК вул. Олександра Мишуги, 12, м Позняки

Ищите квартиру по локации