Квартира не торцева з великою лоджією. Санвузол суміжний. Стан звичайний житловий. Квартира тепла з централізованим опаленням. Встановлені лічильники на електроенергію, холодну та гарячу воду. Квартира здається з меблями. У квартирі є електрочайник, плита, холодильник, телевізор. Квартира здається без комісії. Оплата в розмірі 3000 грн. + лічильники (електроенергія, холодна та гаряча вода, інтернет) або 2000 грн. + комунальні послуги. Допускається проживання з маленьким песиком (до 10 кг) або котиком. Будинок має асфальтовану дорогу. Квартира розташована біля джерела.

власник
Здам в оренду 1 -к квартиру, не агентство

Квартира з роздільним плануванням та хорошим косметичним ремонтом. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Додаткові платежі включають комунальні послуги згідно з квитанцією. Поблизу будинку розташована вся необхідна інфраструктура: ринок, джерело, супермаркети, зупинка громадського транспорту. До метро Героїв Праці (Салтівське) можна дістатися громадським транспортом за 10 хвилин.

Сдам квартиру Северная Салтовка ул. Метростроителей

Квартира з роздільним плануванням. Зроблено косметичний ремонт. В санвузлі покладена плитка. У квартирі централізоване опалення, центральна каналізація, газове забезпечення, центральний водопровід та вивіз відходів. Поміняна сантехніка та електрика. Встановлений бойлер. Квартира здається з меблями. У комплектацію входять телевізор, мікрохвильова піч, духовка, варильна панель, електрочайник та пральна машина. Дозволено проживання з маленьким собакою (до 10 кг), середнім собакою (до 25 кг), іншою твариною або котиком. Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-і роки. Є ліфт, балкон або лоджія. Квартира знаходиться на Північній Салтівці 3. У квартирі встановлені металопластикові вікна. Є швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.

Сдам 3-х комн.кв.на Северной Салтовке,Метростроителей 11

Шукай квартиру по локації