Довгостакова оренда квартири. Чиста, укомплектована всім необхідним. Центр міста.

владелец
None 13000.0 UAH

Квартира має роздільне планування. Початково це була однокімнатна квартира, але кухню переробили на спальню, а балкон став кухнею. Кімнати не прохідні. В квартирі потрібно робити косметичний ремонт. Система опалення централізована. Центральний водопровід, електрика та центральна каналізація. Вивіз відходів здійснюється. Газу в квартирі немає. Є лічильники. Квартира здається з меблями. З побутової техніки є холодильник та пральна машина. Квартира здається в оренду. Можливе довгострокове проживання. Є можливість виведення води на балкон для миття. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. В квартирі є госп. приміщення та комора. Також є ліфт. Місце розташування будинку ідеальне: поруч є парк для прогулянок з дітьми та для пробіжок, магазини та річка. В квартирі є 2 кладовки. На балкон виведена вода для миття. В квартирі є кондиціонер, ванна, гардероб. Також є швидкісний інтернет та кабельне/цифрове ТБ.

Сдам 2х комн. квартиру на пр-те Почтовом

Здам в оренду 2-кімнатну квартиру в Центрально-Міському районі, по пр. Поштовому, 54. Квартира з гарним ремонтом, укомплектована всіма меблями та технікою: холодильник, варильна панель, мікрохвильовка, газова колонка, телевізор, кондиціонер, пральна машина. Дуже розвинена інфраструктура. Поруч – банки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети, кав’ярні ресторани, театр, парки, сквери, річка. Ціна 12000 + комунальні послуги. Оплата за перший та заставний місяць. Пропозиція від агенції нерухомості, комісія 50% від вартості одного місяця (одноразово, при заселенні). Підійде для молодої пари, без дітей і тварин.

Поштовий просп. (Карла Маркса), 54

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Все необхідне для комфортного життя є в квартирі. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням та працюючим ліфтом. Є газ та вода. Квартира здається з меблями. Оренда на 1 місяць. Вартість оренди становить 12000 грн, плюс заставна сума 12000 грн. Рієлторські послуги становлять 50%% від місячної орендної плати (разово). Будинок типу "Сталінка" з автономним опаленням та ліфтом.

Оренда 2кімн проспект Поштовий
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має 3 роздільні кімнати та кухню-їдальню площею 9 кв.м. Санвузол суміжний. Стан ремонту не вказано, але є засклений балкон. Опалення індивідуальне газове. В квартирі надана вся техніка. Надано все необхідне мякі меблі, що забезпечують 6 спальних місць, а також вся техніка. Можна орендувати для сімї або для відрядження. Будинок типу "сталінка". У дворі є стоянка. Розташована поруч із Собором.

Сдаю пр Почтовый Центр

Ищите квартиру по локации