Оренда 1-кімнатної квартири в новобудові, вул. Михайла Бойчука, 19а, ЖК "Перлина 52" Здається простора 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК "Перлина 52" на вул. Михайла Бойчука, 19а. 6 поверх з 11. Площа — 45 м². Стан: новобудова, квартира після ремонту, готова до заселення Повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою Планування та оснащення: Загальна площа — 45 м², кімната — 22 м² Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом Велика кількість шаф та місць для зберігання Повноцінна кухня з усім необхідним Тепла підлога, бойлер, кондиціонер Техніка та зручності: Холодильник Пральна машина Посудомийна машина Духова шафа Мікрохвильова піч Електрочайник Телевізор Праска, пилосос, сушка для білизни Посуд та кухонне приладдя Інфраструктура та безпека: Відеоспостереження, охоронювана територія Власна котельня Встановлені лічильники на електро-, тепло- та водопостачання Вантажний ліфт з доступом до паркінгу У паркінгу доступні місця для оренди Підключений інтернет (оптоволокно, 1 Гбіт/с), працює навіть під час відключення електроенергії Комісія агенства 50%

Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

Только для прямых клиентов! Аренда новой 2-х комн квартиры в ЖК «52 Жемчужина» - (Pechersk Plaza), ул. М. Бойчука 19а. Новый дорогой дизайнерский ремонт, делали для себя, никто не жил. Функциональная планировка: просторная кухня-гостиная, большая гардеробная, спальня, санузел (есть ванная и душевая), большой балкон, прихожая. Укомплектована все необходимой мебелью и техникой известных мировых брендов. Мебель: «Natuzzi», «Cattelan. Сантехника: «Villeroy&Boch», «Catalano», «Paffoni». На кухне техника: «Bosch». На полу паркет - английская ёлка. Кухонное покрытие натуральный мрамор, шторы автоматические открываются и закрываются. Закрытая и охраняемая придомовая территория, в доме большой подземный паркинг. Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности. Площадь: 60 кв.м., этаж: 2-й, цена: 1700$ Только для прямых клиентов!

Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

Квартира з роздільним плануванням, виконана з євроремонтом. Передпокій обладнаний дзеркалами та шафами. Санвузол суміжний, з душем, прально-сушильною машинкою та бойлером на 80 літрів. Спальня елегантна, зі зручним ліжком шириною 180 см, кондиціонером, телевізором та просторою гардеробною кімнатою. Велика загальна кімната створена з двох приміщень. Вона містить ергономічну зону кухні, вітальню з телевізором та надзручним розкладним диваном, а також елегантну їдальню з виходом на відкритий балкон. Великі вікна оформлені шторами блекаут. Квартира повністю мебльована. Укомплектована побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, сушильну машину, електрочайник, холодильник, мікрохвильову піч, духовку, плиту та пральну машину. Без дітей. Без тварин. ЖК 52 Перлина - житловий комплекс класу еліт, побудований у 2011 році. Комплекс забезпечує надійну охорону та цілодобовий клієнт-сервіс. Будинок обладнаний швидкісними ліфтами, генераторами, дворівневим паркінгом, автономною газовою котельнею та резервуарами з питною водою. Є відеоспостереження та консєрж. ЖК розташований у пішій доступності від двох станцій метро, Ботанічного саду та всіх принад столичного життя - магазинів, кавярень, модних ресторанів, фітнес-центрів, медичних закладів тощо. Квартира має вигідну південно-східну орієнтацію. З вікон та балкона відкривається чудовий краєвид на зелену зону та внутрішній двір з ландшафтним дизайном і фонтаном з підсвіткою. Квартира підключена до резервного живлення, працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. У квартирі встановлено кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.

генератор
Оренда квартири з дизайнерським ремонтом в ЖК 52 Перлина, 60м2

Пропонується в оренду квартира-студія площею 45 м2 в ЖК 53 Перлина по вулиці Бойчука 17 , поруч Новопечерські липки Перша здача! Квартира знаходиться на комфортному 2 поверсі, має все необхідне для проживання:варильня поверхня, електрочайник, духова шафа, посудомийна машина, пральна машинка з функцією сушки, бойлер, гладильна дошка, сушарка для білизни Вікна виходять на тиху сторону ( не на Бойчука, не у двір) ЖК «52 Перлина» має повністю автономне забезпечення – власну систему опалення, потужний генератор, резервуари запасу води. В кожній секції є просторий ресепшн з скриньками для зберігання, якщо раптом Ваш курєр приїхав, а Вас немає вдома. В підїзді 3 ліфти KONE. Чудовий дитячий майданчик поруч з ландшафтною зоною відпочинку та фонтаном. Є 2-рівневий підземний паркінг. Територія комплексу закрита та цілодобово знаходиться під охороною. дійсно закрита територія, реально працююча класна охорона, порядок і затишок. Розвинена інфраструктура, центр міста, 10 хвилин до метро Є вільні паркомісця в оренду Запрошую Вас на перегляд у зручний для Вас час !

генератор
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Оренда квартири, вул. Бойчука, Звіринець, ЖК 52 Перлина Оренда 1-кімнатної квартири 60 м² у ЖК “52 Жемчужина” (Pechersk Plaza) вул. Бойчука, 19-А, Печерськ Поруч — ЖК “Новопечерські Липки” Перша здача Про квартиру: Світла та простора, 3-й поверх Окрема спальня Простора вітальня з відокремленою кухнею Великий санвузол із душовою кабіною Багаторівневе освітлення, підсвітка в шафах, тепла підлога Якісна паркетна дошка Кухня з технікою Whirlpool Пральна та сушильна машини з керуванням зі смартфона Нові меблі та техніка — все для комфортного проживання Про комплекс: Закрита територія з охороною 24/7 та відеоспостереженням Ландшафтна зона відпочинку з фонтаном Дитячий майданчик, зона для вигулу та дресирування собак Підземний паркінг Власна газова котельня та потужний генератор Код: Оренда 1-кімнатної квартири 60 м² у ЖК “52 Жемчужина” (Pechersk Plaza) вул. Бойчука, 19-А, Печерськ Поруч — ЖК “Новопечерські Липки” Від власника | Перша здача Про квартиру: Світла та простора, 3-й поверх Окрема спальня Простора вітальня з відокремленою кухнею Великий санвузол із душовою кабіною Багаторівневе освітлення, підсвітка в шафах, тепла підлога Якісна паркетна дошка Кухня з технікою Whirlpool Пральна та сушильна машини з керуванням зі смартфона Нові меблі та техніка — все для комфортного проживання Про комплекс: Закрита територія з охороною 24/7 та відеоспостереженням Ландшафтна зона відпочинку з фонтаном Дитячий майданчик, зона для вигулу та дресирування собак Підземний паркінг Власна газова котельня та потужний генератор #A20278

генератор
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

Квартира-студія з новим ремонтом. У квартирі є все необхідне для проживання. Техніка та меблі нові. Перша здача. Можна орендувати з дітьми та домашніми тваринами. ЖК 52 Перлина - комплекс закритого типу з охороною. Є ландшафтна зона відпочинку з фонтаном, дитячий майданчик та підземний паркінг. У секції 3 ліфти та скриньки для зберігання курєрських доставок. ЖК розташований поруч із ЖК Новопечерські липки. Чудова транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися ділового та історичного центру Києва. Є Wi-Fi та пожежна сигналізація.

Оренда 1к квартири, ЖК 52 Перлина ( Pechersk Plaza) , Бойчука 19-А

БЕЗ %%% Сучасна 3-кімнатна квартира з авторським ремонтом у ЖК «Перлина 52», Київ Адреса: вул. Бойчука 17 Здається вперше після ремонту 2025 року — стильна, простора квартира з панорамним видом у бізнес-клас житловому комплексі. 📍 Площа — 120 м² 🏙️ 10 поверх із 11 🛏️ 3 кімнати — функціональне планування: Майстер-спальня з власним санвузлом і гардеробною Дитяча кімната з балконом Кухня-студія з вітальнею та їдальнею Ще один санвузол біля входу Простора прихожа з вбудованими шафами 2 балкони 🛠️ Авторський ремонт 🛋️ Повністю умебльована 🔌 Повний набір техніки: посудомийна і пральна машини, духова шафа, кондиціонери, телевізор, мультиварка, мікрохвильова піч тощо 💡 Працює все навіть під час блекауту — резервне живлення, інтернет, опалення, вода, ліфт 🏢 ЖК «Перлина 52»: Цегляний будинок (2011 року) Охорона, відеонагляд, консьєрж Вантажний і пасажирський ліфти Закрита територія Можливість оренди паркомісця 🌿 Розвинена інфраструктура в радіусі 500 м: метро, школи, ТРЦ, кафе, парк, озеро, поліклініка, ринок, аптеки, кінотеатр, дитячий садок та ін. 📆 Оренда на тривалий термін 🔑 Перше заселення Допоможемо з купівлею та продаж нерухомості | Повний супровід угод | Державні програми: Є-Оселя, Є-Відновлення, Житло для ВПО та військових (Постанова 280) Гарантія безпеки, якості та вигоди! Вас зацікавила ця пропозиція? Тоді швидше пишіть або телефонуйте нам. Ваші дбайливі One Realty. #111-975-539 Brand New 3-Room Apartment in Residential Complex Perlyna 52, Kyiv Available for first-time rent after a designer renovation in 2025 — a stylish, spacious apartment with panoramic views in a premium-class complex. 📍 Area: 120 m² 🏢 10th floor of 11 🛏️ 3 rooms with smart layout: Master bedroom with private bathroom and walk-in wardrobe Children’s room with access to the balcony Open-concept kitchen with dining and living areas Second guest bathroom Spacious hallway with built-in wardrobes 2 balconies 🛠️ Custom designer renovation 🛋️ Fully furnished 🔌 Equipped with all modern appliances: dishwasher, washing & drying machines, oven, microwave, smart TV, air conditioning, multi-cooker, and more 💡 Blackout-proof: backup power, heating, water, internet, elevators — everything works during outages 🏙️ Perlyna 52 Residential Complex: Brick building (built in 2011) Gated territory, 24/7 security, concierge Passenger and freight elevators Optional parking available 🌆 Excellent infrastructure within walking distance (500m): metro, schools, supermarkets, cafes, restaurants, shopping malls, park, lake, pharmacy, hospital, cinema, etc. 📆 Long-term rental only 🔑 First tenants welcome! #111-975-539

Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 17

Актуально! Можливі перегляди! Є генератор, на випадок відключення світла, будуть працювати ліфти, світло і вода. Дворівневий підземний паркінг і місця в ньому теж є, посилена охорона 24/7, гарна вхідна група, територія взагалі чудесна: фонтан, дитяча площадка, зони відпочинку, підʼїзди як музей української історії, прийдете побачите Сама квартира світла, з чудовою терасою, все поділено на зони дуже розумно, підігрів підлоги, вся техніка вбудована високої якості, нічого зайвого, розкішний мінімалізм і повна естетична насолода. Дихається легко в квартирі, є вмісткий гардероб, повно місць для зберігання речей. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

генератор
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

Перша здача. Тепла, світла та затишна квартира в сучасному житловому комплексі бізнес-класу ЖК Pecherck Plaza, з вишуканим дизайнерським ремонтом та технікою. Простора вітальня з затишним невеликим кабінетом нагорі, велика (18 кв.м) кухня-столова, велика кімната з продуманим плануванням, зручний санвузол та тераса, що виходить на внутрішній двір комплексу. Висота стелі 4 метри. Повністю мебльована, є все необхідне для комфортного проживання, є бойлер, кондиціонер в кімнаті та кухні, телевізор, пральна та посудомийна машина, чайник, пилосос. Чудовий вид з вікна. У внутрішньому дворі будинку знаходиться дитячий майданчик поруч з ландшафтною зоною відпочинку та фонтаном. Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною, є підземний паркінг. В БУДИНКУ Є ГЕНЕРАТОР, завдяки якому завжди працює ліфт, інтернет, водопостачання та тепло. Власна котельня на будинок. Метро «Зверинецька» у пішій доступності.

Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

Оренда нової квартири. 50 метрів. Перша здача. «52 Перлина» – преміальний житловий комплекс у стилі неокласицизму з еркерами, вітражними вікнами та відкритими терасами. На даху комплексу покриті міддю 4 бані будуть у сонячну погоду відблискувати сонячне світло та створювати особливе свічення. У внутрішньому дворі збудують невеликий парк із ландшафтним дизайном, який буде недоступний для проїзду автомобілів. Щоб підкреслити статус комплексу та його мешканців, вхідні групи та загальні простори будуть оформлені мармуром та венеціанською штукатуркою. Інфраструктура Підібрати дитячий садок молоді сімї зможуть поблизу: 9 хвилин пішки до дитячого садка з яслами №152, 13 хвилин пішки до садка №458, 7 хвилин їзди до приватного дитячого садка «Монтесори на Липках» та приватного саду «Академія Щастя LeapKids» 10 хвилин їзди до дитячих садків «Малятко», №270, №450. На відстані 5-10 хвилин їзди розташовані школи Печерського району №5, №88, №133, №181, №84, №47 та британська міжнародна школа. З додаткових занять поблизу художня школа, музична школа, мовні курси та школи танців. Для занять спортом у хвилині пішки фітнес-клуб та спортивний зал, за кілька хвилин їзди бадмінтонний клуб, фітнес-центр, школа бойових мистецтв та фітнес-клуб Sport Life з літньою фітнес-терасою, аквазоною та спа студією. Також у 15 хвилинах пішки національний ботанічний сад імені Гришка з тематичними парками, оранжереями та садами, де приємно прогулятися будь-якої пори року.

Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 19-А

Квартира з кухньою-студією та балконом, окремою спальнею з гардеробною. Свіжий ремонт. У квартирі є велика шафа при вході. Встановлені газова плита, посудомийка, мікрохвильова піч. Перша здача. ЖК Pecherck Plaza має закриту територію з охороною та підземний паркінг на 300 автомобілів. Вікна виходять у красивий двір з фонтаном. У квартирі є екофло для використання в разі відключення світла.

ЖК Pecherck Plaza, вул. Бойчука Михайла 19а

Квартира має велику кухню-вітальню, спальню, кабінет або гостьову кімнату, дитячу кімнату з санвузлом. У квартирі 3 санвузли та два балкони. Ремонт робили для себе з використанням якісних та натуральних матеріалів. У ЖК встановлений генератор на ліфти та всі комунікації. У квартирі встановлена система Нептун, фільтри на воду та підігрів підлоги. Квартира повністю обладнана побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духовку, пилосос та пральну машину. У квартирі є багато місця для зберігання. Ключі на руках. Співпраця з колегами. Є відеоогляд. ЖК 52 Перлина має підземний паркінг з можливістю оренди паркомісця за адекватною ціною. Територія закрита, є охорона, яка вважається найкращою на Печерську. У комплексі встановлено відеоспостереження. ЖК 52 Перлина розташований на Печерську, за хвилину від динамічного центру Києва. Поблизу знаходяться Новопечерські липки, вулиці Драгомирова та Верхогляда, бульвар Фонтанів, Печерськ Плаза, Французький квартал, вулиця Лумумби. Квартира світла, двостороння. Один із балконів виходить на зелену зону, другий - у двір на дитячий майданчик. У квартирі є кондиціонер, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi. Квартира ідеально підійде для сімейної пари з дітьми, яка шукає простір, безпеку та комфорт.

генератор
актуально без комісії 52 перлина Бойчука перша здача  паркінг дитяча

Шукай квартиру по локації