Квартира має роздільне планування з ізольованими кімнатами, просторою кухнею, великою прихожою (верандою) та суміжним санвузлом. У квартирі зроблений євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням (двоконтурний котел). Є центральний водопровід, центральна каналізація та електрика. Будинок має автономність при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання.
У квартирі є вся необхідна для комфортного проживання побутова техніка та меблі. В наявності є електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка, плита, пилосос, пральна машина, телевізор та швидкісний інтернет з Wi-Fi. На кухні є меблі.
Квартира здається в оренду. Можна з дітьми та маленьким песиком (до 10 кг). Можуть орендувати студенти.
Квартира розташована в австрійському будинку (царський будинок). Є затишний внутрішній дворик з гойдалкою. Наявний гостьовий паркінг.
Квартира розташована біля центру міста. Поруч зупинка громадського транспорту, школи, садочки, багато різної комерції.
Є відеоогляд квартири. Квартира має балкон, лоджію та терасу.