Квартира з євроремонтом. Квартира автономна. Опалення та водопостачання працюють навіть під час блекауту. Система опалення - тепловий насос. Є електрика, центральний водопровід, скважина. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є посудомийна машина, два кондиціонери, мікрохвильова піч, плита, електрочайник, холодильник, пральна машина, духова шафа, варильна панель. Також є швидкісний інтернет, Wi-Fi, телевізор. Домашні улюбленці дозволені. Квартира розташована в таунхаусі, побудованому після 2011 року. Є паркувальне місце під камерами відеоспостереження, мангальна зона та підвал. До будинку веде асфальтована дорога. У квартирі є пожежна сигналізація, сигналізація та відеоспостереження.

Срочная аренда квартиры в таунхаусе

У будинку зроблено новий ремонт. На першому поверсі розташована прихожа. На другому поверсі є дві окремі кімнати, кухня, санвузол та величезний балкон. Вхід з вулиці. Підключені всі комунікації. Будинок повністю мебльований. Можливе наймання на короткий термін. Можна заїжджати відразу. Будинок розташований у 10 хвилинах ходьби від метро та супермаркетів.

Сдам дом Харьков Алексеевка

Будинок має простору кухню-вітальню, 2 окремі спальні кімнати, санвузол та терасу. Виконано сучасний авторський ремонт з високоякісних матеріалів. Вода з власної свердловини (60 м) з системою фільтрації та помякшення. Опалення індивідуальне: газовий та твердопаливний котел. Каналізація - септик. Установлено теплі підлоги. Будинок повністю укомплектований всією необхідною технікою та меблями. Є електрочайник, плита, варильна панель, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина, пральна машина та пилосос. Також встановлено кондиціонер. Будинок побудований з керамоблоків та облицьований цеглою. Вікна - 5-камерні енергозберігаючі склопакети. Ділянка - 4 сотки. Територія доглянута та знаходиться під охороною. Є автоматичні ворота та два паркувальних місця. Будинок розташований на тихій вулиці в безпосередній близькості до міської інфраструктури. До станції метро "Перемога" - 1 км. На Олексіївці є школи, дитячі садки, супермаркети та магазини. Будинок розташований недалеко від ТРЦ "Планета". Будинок має автономність при блекауті, оскільки працює опалення. Встановлено сигналізацію та відеоспостереження. Є балкон, тераса та підсобні приміщення. Навколо живописні види та чисте повітря.

Аренда современного авторского дома КП Флоринка Алексеевка Победа