Квартира великогабаритна з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. В квартирі зроблений житловий ремонт. Квартира має автономне газове опалення. Встановлені всі лічильники, пластикові вікна, нові труби. Квартира дуже тепла, суха та затишна. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Оформлення 50 на 50. Комісію агентства оплачує покупець. Квартира розташована в царському будинку в котеджному містечку "Голубі озера". Є окремий вихід на задній двір до альтанки. Поблизу розташований пляж. Квартира має гардероб, підігрів підлоги, кондиціонер, терасу, ванну. У квартирі є Wi-Fi, швидкісний інтернет, відеоспостереження. Доступне паркувальне місце.

Продам 3 ком.квартиру с А/О В коттеджном городке ГОЛУБЫЕ ОЗЕРА. ЖК ГОЛУБЫЕ ОЗЕРА

Квартира зроблена з хорошим ремонтом. У квартирі встановлено двозонний лічильник. Є своя скважина. Квартира мебльована, на кухні є меблі. Для учасників воєнних дій та їх сімей діє знижка 5%% на послуги агентства. Оцінка нерухомості та землі для нотаріальної угоди безкоштовна для клієнтів агентства. ЖК "Коттеджний городок" - елітний котеджне містечко закритого типу. Будинок царський. Є паркувальне місце. Територія охороняється. У 5 хвилинах ходьби розташований пляж Голубого озера. Поруч чудова природа, ліс. Квартира розташована в мальовничому екологічно чистому місці. Є кондиціонер, ванна, душова кабіна та тераса. У квартирі є швидкісний інтернет та Wi-Fi.

Продам 3-х комнатную квартиру Коттеджный городок, Голубое озеро ЖК Коттеджный городок

Планування роздільне, двостороннє. Квартири від будівельників, під індивідуальний ремонт. Можливий якісний, сучасний, ексклюзивний, авторський ремонт під індивідуальне замовлення. Автономне газове опалення, світ 7,5 кВт. Центральний водопровід, центральна каналізація, газ. Квартири без меблів. Оформлення документів за рахунок продавця. Квартири розташовані в елітному місці з екологічно чистим повітрям. Територія закритого типу з охороною. Є прилегла територія з літньою та зимовою терасою та місцем для авто. Квартири розташовані в приватній забудові.

Продам 2 ком. квартиру. Новострой. Коттеджный Городок. Голубое Озеро. ЖК Коттеджный городок
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування. У ній виконано євроремонт. Кімнати великі. Натяжні стелі. У ванній кімнаті, кухні та коридорах встановлені теплі підлоги. Санвузол суміжний. Квартира має автономне газове опалення. Підключені центральна каналізація, центральний водопровід, електрика, газ. Квартира продається із меблями та технікою. На кухні є меблі. У квартирі встановлено телевізор. Додатково є гардероб. Ідеальний варіант під здачу, особливо в літній період. Квартира розташована в котеджному містечку на березі Блакитного озера. Є задній двір для відпочинку, огороджений парканом. На задньому дворі ростуть хвойні насадження. Можлива добудова кімнат, тераси, альтанки (беседки) тощо. На території котеджного містечка є паркувальні місця. Територія охороняється. До будинку прокладена асфальтована дорога. Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi. Є задній двір з терасою.

власник
Квартира Блакитні озера двохкімнатн Єлизаветівка котлован ЖК Котеджный городок

Популярні запити

Шукай квартиру по локації