Продається простора 2-рівнева квартира з 5 житловими кімнатами та 3 санвузлами. Квартира має багаторівневе планування, що включає кухню-студію з балконом, великий зал та санвузол на першому рівні, а на другому рівні - 4 окремі спальні, гардеробну та 2 санвузли (ванна, душ, біде). Ремонт виконано у стилі євроремонту з використанням якісних матеріалів, зокрема дубового паркету. Квартира має індивідуальне газове опалення з якісним котлом. Забезпечена централізованим водопостачанням та каналізацією, а також газом. Встановлені лічильники. Квартира продається з усім наповненням, як видно на фотографіях, включаючи меблі та техніку. Зокрема, є меблі на кухні, телевізор та Wi-Fi. Документи повністю готові до продажу. Можливий продаж за програмою "єОселя". Будинок вистояний, повністю заселений, побудований у 2001-2010 роках. Квартира не кутова, дуже тепла. У дворі є дитячий майданчик та місце для авто. Будинок без ліфта. Квартира розташована у розвиненому районі, що активно розбудовується. Поруч знаходяться школа №3, дитячий садок, лікарня та супермаркети. Квартира є дво-рівневою та не кутовою, що забезпечує її тепло. Має балкон та лоджію, ванну кімнату, душову кабіну та гардеробну. Вікна виходять у двір.

Продаж 2-х рівневої квартири, 5 кімнат, р-н лікарні, м. Трускавець!

Квартира складається з 5 кімнат, розташованих на двох поверхах. На першому поверсі знаходяться 2 кімнати, а на другому - 3 кімнати, туалет, ванна, коридор та кухня. Планування суміжне та прохідне. Ремонт - євроремонт, квартира описується як свіженька, готова до проживання. Система опалення індивідуальна газова. Наявні комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ. Квартира мебльована. Наявні меблі на кухні, кабельне/цифрове ТБ, телевізор, Wi-Fi. Продаж від власника. Документи в повному порядку. Ціна обговорюється при зустрічі або по телефону. Покупців, які пропонують 80-90 тис. доларів, просять не турбувати. Тип будинку - Чешка. Додатковою перевагою є можливість зробити окремий вхід та облаштувати приміщення під малий бізнес. Квартира має два поверхи, що дозволяє потенційно розділити її на дві окремі зони або створити окремий вхід. Наявний балкон та лоджія.

власник
ПРОДАЖ квартири 5 кімнат 120 м кв вул.Мазепи 32
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Квартира дворівнева з великими вікнами, вдалим плануванням та мальовничим видом. Стан квартири після будівників, з усіма заведеними комунікаціями. Планування двостороннє. Індивідуальне газове опалення (котел). Централізоване водопостачання, газ, електрика. Меблювання: Ні. Без мультимедіа. Пропозиція від власника. Можливий обмін на квартиру, будинок в містах Київ, Київську обл. Перегляд за домовленістю. Закритий, доглянутий двір, можливість паркування, вїзд під шлагбаум. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Балкон, лоджія, панорамні вікна. Тихий житловий район, поруч: школа, дитсадок, лікарня, торгові мережі, ринок. Чудова можливість придбати та втілити свої дизайнерські ідеї та вимоги в світлій, просторій квартирі. Вартісна пропозиція по ціні забудовника.

власник
Продаж, обмін  квартири