Квартира має двостороннє планування з усіма роздільними кімнатами. Загальна площа становить 73,7 м², кухня — 8,7 м², а висота стель — 2,7 м. Квартира не кутова. Ремонт косметичний. Квартира має центральне опалення, нові труби та сантехніку. Також є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Є кабельне, цифрове ТБ. Продаж від власника, без комісії. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Квартира має дві великі лоджії та ґрати на вікнах. Поряд з будинком розташовані магазини та зупинка громадського транспорту.

власник
Продаю 3-х кімнатну квартиру м.Подільськ

Продається трикімнатна квартира з роздільним санвузлом. Стан ремонту не вказано, але є балкон та лоджія. Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, газ та центральний водопровід. Електрика також підключена. Вся інформація щодо умов продажу надається по телефону. Квартира розташована в районі школи Квінти. У квартирі є ванна.

власник
Продам 3х-кімнатну квартиру, Черемушки, м.Подільськ

Квартира типу "чешка" в житловому стані. Планування включає кімнати площею 17,6 кв.м. з виходом на балкон, 12,3 кв.м. та 8,6 кв.м., кухню 8,5 кв.м., коридор 16 кв.м., ванну 2,5 кв.м. та туалет 1 кв.м. Санвузол роздільний.

власник
Продам 3х комнатную квартиру
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має суміжно-прохідне планування санвузла. Ремонт у житловому стані. Водопостачання, опалення та водовідведення в квартирі централізовані. Також є електрика, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Без комісії для покупця. Документи готові до продажу. Тип будинку: Совмін. Квартира знаходиться біля ЖД вокзалу. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту. Квартира дуже тепла і затишна, з власним двориком.

Продам 3 кімнатну квартиру з власним двориком Подільськ Одеська обл

Квартира потребує ремонту, оскільки меблювання відсутнє. Балкон за бажанням можна засклити та обєднати з кімнатою. Меблі відсутні. ЖК Вентум розташований у селищі Котовського зі зручним розташуванням. Поруч зі школою, дитячим садком, ринком Початок, торговим центром та дитячою лікарнею.

власник
Квартира жк вентум поселок котовского, одесса ЖК Вентум

Квартира має 3 кімнати площею 18/12/9 квадратів. Санвузол роздільний. Ремонт: житловий стан. Тип будинку: Чешка. Є два балкони.

власник
Трьокімната квартира м. Подільськ/Котовськ (Одеська обл.)

Обрати розташування квартири