Квартира з вільним плануванням. Виконано новий дизайнерський ремонт за авторським проектом. У квартирі є суміжний санвузол.
Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням. Встановлено бойлер, фільтр на воду та 2-тарифний електролічильник. На першому поверсі можливе вільне розміщення генератора.
У квартирі залишається вбудована кухня, електродуховка, електроплита, витяжка, кухонні стільці, обідній стіл, умивальник, електросушка для речей та кондиціонер. Можливо придбати додатково диван, шафу-купе, мікрохвильовку, холодильник, кавоварку, посуд, телевізор та пральну машину за 1000 у.е.
Квартира продається. Додатково можна придбати гараж біля квартири для авто та речей за 1000-2000 у.е.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років. Встановлено решітки на вікнах та сигналізацію (датчики руху, датчик на відкриття дверей).
Поряд з квартирою розташована платна охороняєма парковка.
Квартира розрахована на сімю з 2, 3 або 4 людей. Є Wi-Fi. В квартирі є ванна та душова кабіна.