Квартира з окремими кімнатами та просторою кухнею-вітальнею площею 27 м². Виконана у світлих гармонійних тонах, з євроремонтом. Квартира повністю мебльована та оснащена якісною технікою, включаючи вбудовану кухню, посудомийну машину, бойлер, містку шафу-купе та сучасну ванну кімнату. Квартира вільна та готова до заселення. Продаж без комісії. Новобудова, житловий фонд від 2021 року. У будинку є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт. Поблизу розташовані асфальтована дорога, центральна каналізація та електрика. Квартира південно-східна, не фасадна, тому тихо, сонячно і спокійно. З вікон відкривається чудовий панорамний вид на море. Є панорамні вікна та гардероб.

2 ком. 58 м  з ремонтом та меб в ЖК Маршал сити , без комісії ЖК Маршал сити

Квартира має зручне планування з великою кухнею-студією, роздільним санвузлом і двома окремими кімнатами з великою гардеробною. Виконано якісний сучасний ремонт. Квартира обладнана необхідними меблями та побутовою технікою. Квартира дуже світла, тепла та затишна. У ванній кімнаті встановлено теплу підлогу. З усіх вікон відкривається вид на море.

Продаж 2к Квартира Небесної Сотні (Маршала Жукова) проспект ЖК Маршал Сити

Квартири мають роздільне планування з окремими кімнатами, що забезпечує приватність для кожного члена родини. Санвузол також роздільний. Ремонт після будівельників. Усі централізовані системи заведені в будинок – вода, тепло, електроенергія. Система опалення централізована. Квартири не мебльовані. Будинок введений в експлуатацію і заселений. Будинок є новобудовою житлового фонду 2011-2020-х років. Будинок розташований у самому центрі міста. Квартири ідеально підходять для родин будь-якого складу, зокрема для переселенців, сімей з дітьми та великих родин.

Квартири в заданому будинку. 11 000 $дол.

Шукай квартиру по локації