Квартира з ремонтом, тепла, утеплена. Балкон обшитий сайдингом, утеплений, оштукатурений декоративною штукатуркою з декором вензель. У спальні натяжна стеля з фотодруком орхідеї, шпалери білі блискучі з фотодруком орхідеї під індивідуальний дизайн. Вітальня обклеєна шпалерами білими з перламутром з фіолетовими вензелями. На підлозі лінолеум, у ванній кімнаті та кухні плитка. Двері, коробки та наличники оздоблені візерунком вітраж. Пластикові вікна. Пластикові труби у ванній, каналізація все мінялося. Батареї мінялися на біметалеві. Ремонт авторський проект. Система опалення централізована. Тепло і світло є завжди. Взимку квартира тепла, влітку прохолодна. Свет і отопление всегда есть. Меблювання: Ні Продаж квартир. 5 поверховий цегляний будинок. Поруч школа, садок, АТБ, Prostor, будівельний магазин Панорама, ринок 173 КВ., Авто технікум, хороша транспортна розвязка. Вікна виходять у двір, вид з вікна прекрасний. Квартира в безпечному місці знаходиться.

власник
2-х ком. Світло і тепло є! Кв. на  Эдуарда Фукса,2/5 пов..

Пропонується двокімнатна квартира з двома окремими, непрохідними кімнатами площею 16,2 кв.м. та 13,2 кв.м. Кухня має площу 7,0 кв.м., а просторий коридор – 9,3 кв.м. Квартира двостороння, світла та простора, з високою стелею 2,84 м. Стан ремонту не вказано, але є металопластикові вікна та балконний блок. У квартирі встановлено газову колонку для гарячої води. Труби на воду, опалення та стояк замінені на металопластикові. Є централізоване опалення та газ. Інформація про меблі та техніку відсутня. Квартира пропонується на продаж. Умови купівлі не вказані. Тип будинку – сталінка. Квартира розташована на зручному 3/4 поверсі. Є балкон. Квартира знаходиться на червоній лінії з зручною транспортною розвязкою. Поруч розташована зупинка міського транспорту Крес. Розвинена інфраструктура включає відділення банку, супермаркет АТБ, магазини Ева, аптеки та продуктові крамниці безпосередньо під будинком. Квартира двостороння, світла та просторна, з високою стелею 2,84 м. Санвузол роздільний.

Продаж 2к Квартира Січеславська (Кремлівська) вулиця

Продається двокімнатна квартира зі роздільним плануванням. Квартира жила, але частково потребує косметичного ремонту. Балкон збільшений та засклений по французькому типу. В квартирі встановлені лічильники на все. Система опалення централізована. Частково залишаються меблі. Тип будинку: Сталінка. Вхідні двері подвійні та надійні. Квартира розташована на другому поверсі. Встановлена газова колонка. Є можливість для перегляду.

Двокімнатна квартира сталінка по вулиці Січеславька КРЕС
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування та особливу рідкісну планування по червоній лінії, з одним вікном на вулицю, а решта вікон виходять у двір. Загальна площа становить 73м, житлова 52м, зал 23.4м, хол 16м, кухня 8м. Кімнати роздільні, є 3 кладовки та балкон, квартира не кутова. Ремонт косметичний, натяжна стеля в спальні зі світлодіодною люстрою, підлога - паркет/лінолеум. Кухня повністю відремонтована: вбудована кухня, кухонний куточок, стіл і табуретки, нова газова плита, витяжка, новий бойлер на 80л, кахель на робочій стінці, нові шпалери, мийка. Система опалення централізована. Вікна та труби - металопластикові. Електрична проводка мідна, хоча й радянська. Встановлено новий бойлер на 80л. Є газ, центральний водопровід та центральна каналізація. Вивіз відходів здійснюється. Квартира продається з меблями. На кухні є вбудована кухня, кухонний мякий куток, стіл і табуретки. Також є телевізор, кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет. У спальні є світлодіодна люстра. Є гардероб та господарські приміщення/комора. Можливий продаж за Сертифікатом. Можливий продаж з гаражем (2500 у.е.). Будинок типу "Сталінка", 4-поверховий. Дах покритий шифером, є сухий горище розміром з поверх. У дворі є можливість ставити автомобіль. На районі є 5 гаражних кооперативів. Поруч розташовані: АТБ, "Мануфактура", "Єва", "Океан", "Торговий" центр, "А-Банк", Покровський виконком, парк з дитячими майданчиками, а також усі види магазинів. Поблизу знаходиться Кресівське водосховище, мальовничий карєр з пляжем та туристичне місце - Біла гора. Квартира розташована по червоній лінії, але більшість вікон виходять у двір. Є балкон. Квартира не кутова. Є 3 кладовки. Встановлено металопластикові вікна та труби. Натяжна стеля в спальні. Підлога - паркет/лінолеум. На кухні - кахель на робочій стінці. Є можливість паркування у дворі. Можливий продаж з гаражем.

Продам 2х комн Сертификат квартира стал у. Сичеславская Спецпроект район КРЕСС Покровский! ЖК ТОВ "Житлокомцентр"

Шукай квартиру по локації